Bolesť bruška, zastavené vetry. Pomôžte

stvura
4. sep 2008

Ahoj kocky, pomozte mi prosim...
Maleho mi trapi brusko, nevie spat, stale sa budi, je agresivny a strasne srdcevrucno place. Davame mu feniklovy caj, aj ja ho pijem a aplikujem i rektalnu rurku. Pri tej vsak neviem ako casto mozem aby som mu nerozdrazdila konecnik - po nej sa mu ulavi asi na par hodin. Tiez ma problem odgrgnut si, ked uz si myslim ze aj, ulozim ho a on sa zobudi o pol hodku na to ze ho dusi...

igorovazena
18. dec 2014

maminky odporucaju rozne... kazdemu inak zaberie, ja mam znamu co sa vyzna v oblasti zdravia a toho po com sa oplati chmatnut 🙂 a pouzivali sme kvapky coliprev a pomohli nam

janulka2102
20. feb 2015

nám pomohli kvapky ColiPrev stoja okolo 15€, ale nemôžem si ich vynachváliť, "večerné predstavenia" zmizli po dvoch dňoch, malá je spokojná, usmieva sa celý deň. Ono je to tak, najprv treba zistiť čo bábatku vadí, kolika má viacero príčin, nám doktorka hneď napísala ColiPrev. Používa sa keď bábätko nevie poriadne stráviť laktózu v mlieku, iná príčina môže byť, že sa pri papaní nahltá veľa vzduchu, ďalšia je tzn. "porodnicový bacil", každopádne pri podozrení, že má dieťa koliku, treba ísť detskému lekárovi, ktorý bližšie určí problém a pomôže ho vyriešiť. A hlavne pevné nervy, stres neprospieva vzťahu medzi matkou a dieťaťom.

fidorka777
1. mar 2015

Ahoj, my sme mali tiez velke starosti , ale odkedy davam SAB Simplex tak mame neskutocny pokoj a kludne spanie vsetci.
Davam syncekovi ked zacne byt mrzuty a stonat na duduku 4 kvapky a jak keby utalo maly je v pohodicke dudka a ostane kludny a 3 krat za den mu davam do flasky s mlieckom 15 kvapiek . Ja mozem len a len odporucit.

mameproblemskolikmi
28. mar 2015

prosim o radu mam 2mesacnudcerku ma problemi s kolikmi a s kakanim od narodenia cezden pohode len vecer

fidorka777
28. mar 2015

nam na 100 % zabral SAB SYMPLEX okamzity ucinok a mame svaty pokoj vsetci 🙂)) buvame , papame a kakame , ziadne krce ziadne place nic ........... mozem len odporucit a to som davala len 3 kvapky na dudku a okamzite tichucko.....

monkamiki
17. jún 2015

baby nam tiez nic nepomaha a to uz mame 3 mesiace a 3 tyzdne...je to hrozne a najviac na vecer...3 hodiny po krmeni je nepokojny, aj si poprdka a od vycerpania zaspi a nechce ani jest po tych vycerpavajucich 3 hodinach😢😥😧chuda malinke