• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Červené viečka pri únave. Kedy to zmizne?

31. mája 2009 
ked je malinký unavený a potom zaspinká, má červené viečka, teda tie žilky-kapilárky sú viac vidieť, zvlášť ked zaspinká vonku..
pediater hovoril, že to časom zmizne, má s tým niekto skúsenosť a kedy to zmizlo :confused:
27. okt 2007 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aj my sme to tak mali ked mala spinkala bolo to vidno, vymizlo jej to dako okolo 10 - 11 mesiaca :wink:
27. okt 2007 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....rainbow, moja mala po narodeni viecka velmi cervene - stale aj ked spinkala aj ked bola hore, vonku aj vnutri - uz som zacala panikarit - lekarka hovorila, ze to zmizne do roka....teraz bude mat pat mesiacov a viecka uz cervene takmer nie su....takze fakt treba zachovat klud :slight_smile:
27. okt 2007 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem :wink:
27. okt 2007 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rainbow aj my mame niekedy cervene viecka,tiez verim ze to vymizne teda aspon dufam :wink:
27. okt 2007 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rainbow: ahoj, mam známu zubarku, a podla nej tie cervene viečka u babätiek suvisia so zúbkami, no neviem ci to je pravda, aj my ich mame... :grinning:
27. okt 2007 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my mame cervene okolo ociek, zvlast ked uz je mala ospata. aspon viem, kedy ju treba ulozit :grinning:
27. okt 2007 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no čítam, že viac bábetiek to má, mne to aj doktor hovoril, že to detičky mávajú, že to časom vymizne

lenkalienka, on to už mal v porodnici
27. okt 2007 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme to mali tiez uz v porodnici a velmi cervene, teraz uz nemame, 14mesiac mame teraz
27. okt 2007 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
prave som chcela zalozit temu Cervene viecka, este ze ma napadlo pozriet vo vyhladavaci :grinning:

Moj maly ma dva a pol mesiaca a tiez ma cervene viecka, z blizka vidno, ze su to tie cervene zilky, ale z dialky je to ako cerveny fliacik. Teraz po precitani tejto kratkej diskusie som uz trosku kludnejsia..
Maju to aj vase deticky? Preco to vznika?
31. máj 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok