Červené viečka pri únave. Kedy to zmizne?

rainbow
27. okt 2007

ked je malinký unavený a potom zaspinká, má červené viečka, teda tie žilky-kapilárky sú viac vidieť, zvlášť ked zaspinká vonku..
pediater hovoril, že to časom zmizne, má s tým niekto skúsenosť a kedy to zmizlo 😕

mimi109
27. okt 2007

ahoj aj my sme to tak mali ked mala spinkala bolo to vidno, vymizlo jej to dako okolo 10 - 11 mesiaca 😉

sorbik
27. okt 2007

.....rainbow, moja mala po narodeni viecka velmi cervene - stale aj ked spinkala aj ked bola hore, vonku aj vnutri - uz som zacala panikarit - lekarka hovorila, ze to zmizne do roka....teraz bude mat pat mesiacov a viecka uz cervene takmer nie su....takze fakt treba zachovat klud 🙂

rainbow
autor
27. okt 2007

dakujem 😉

lilyk
27. okt 2007

rainbow aj my mame niekedy cervene viecka,tiez verim ze to vymizne teda aspon dufam 😉

lenkalienka4
27. okt 2007

rainbow: ahoj, mam známu zubarku, a podla nej tie cervene viečka u babätiek suvisia so zúbkami, no neviem ci to je pravda, aj my ich mame... 😀

katusha
27. okt 2007

aj my mame cervene okolo ociek, zvlast ked uz je mala ospata. aspon viem, kedy ju treba ulozit 😀

rainbow
autor
27. okt 2007

no čítam, že viac bábetiek to má, mne to aj doktor hovoril, že to detičky mávajú, že to časom vymizne

lenkalienka, on to už mal v porodnici

ivankaangel
27. okt 2007

my sme to mali tiez uz v porodnici a velmi cervene, teraz uz nemame, 14mesiac mame teraz

veronika81
31. máj 2009

Ahojte,
prave som chcela zalozit temu Cervene viecka, este ze ma napadlo pozriet vo vyhladavaci 😀

Moj maly ma dva a pol mesiaca a tiez ma cervene viecka, z blizka vidno, ze su to tie cervene zilky, ale z dialky je to ako cerveny fliacik. Teraz po precitani tejto kratkej diskusie som uz trosku kludnejsia..
Maju to aj vase deticky? Preco to vznika?