Červené vyrážky na zadočku. Čo to môže byť?

wallery0
26. jan 2009

Ahojte, bola by som veľmi rada keby mi niekto poradil.Moja mala ma 5 mesiacov, a dnes sa jej na zadočku vyhodili červené vyrážky, sú na husto až veľmi. Ako som si teraz zisťovala na internete tak to nebudú ani ovčie kiahne, ani osýpky. Neviem ani či ju to svrbí, ani nič, je pravda že som začala používať nové plienky, ale tie plienky jej akurát dochádzajú, a aspoň čo som počula od známych, tak ak ma bábätko alergiu na nejaké plienky tak sa to prejaví hneď po prvých plienkach. Neviem čo to je, buďte taký dobrý, a poraďte mi niečo....

basado
26. jan 2009

možno to bude v tych plienkach ale radšej chod s nou dr. keby si si nevedela dat rady. mala by si dušu na mieste 😉

sipcek
26. jan 2009

ahoj,my ak mame nejaky problem s dupkou riesim to sudocremom a imazolom,mna tieto kremy este nikdy nesklamali.Asi pred tyzdnom mala celu cikulku a dupku uplne akoby az spalenu,no cervena az hrôza a pomohlo to.

basado
27. jan 2009

veru ten imazol je super mastička

adoracion
27. jan 2009

No tak to mozu byt zapareninky opytaj si specialnu masticku od dokotrky nie vzdy pomoze sudokrem a ostatne kremy volne predajne my sme to raz mali dala nam taky krem natierali sme 10 dni a odvtedy klop klop ziadny problem. treba to trosku preliecit...

zuzana17
27. jan 2009

wallery, môže to byť zaparený zadoček, skús pytiol z lekárne, nám to pomohlo ak mal malý červený zadoček, aj sudokrém je ok 😉

mamutka
27. jan 2009

nas maly mal problem, pomohol Imazol a hlavne prechod na platene plienky, fajn nohavickove, ziadne zehlenie.
hlavne ziadne vlhcene utierky, to je cista chemia, len handricka jemna a vodicka a po kake oplachnut, to nam aj Dr.doporucila. ritka je ako zrkadielko 😀

sipcek
27. jan 2009

ano ano,vlhcene utierky vylucit ak je problem s dupkou.Ja od prveho problemu vzdy len umyvam ked sa pokaka.Ked bola malinka som jej fenovala dupku aby som ju nenechala dlho vyzlecenu,lebo sa ma nechat trosku prevzdusnit dupka. 🙂

kajkas
27. jan 2009

ahoj, aj Janko sa takto zaparil, az mal vyhadzanu prdelku, ked som zmenila vlhc. utierky... pomohol nam bepanthen 🙂