Čo je dobré na potničky okolo pusinky?

kaskya
4. jan 2009

ahojte mamicky, neviete čo je dobré proti potničkám okolo pusinky? zjavne to má od dudky, ale tú mu každý deň vyváram. bez nej nezaspí. neviete o nejakej dobrej masticke? diky

beelinka
4. jan 2009

Holtov krem, ale potom mu zacas nesmies dat dudku aby mu to nejako nevoslo do pusky. Aj my sme to davali trosku zapacha ale pomaha najlespsie

petusaaa
4. jan 2009

kaskya aj moj maly to mal od dudky, tak sme ju vymenili za taku obycajnu, aby ju nemal tvarovanu pri tvari, ale taka okuhla je. nieco taketo http://graph.exportpages.com/ppic/P64062F20019.jpg u nas to pomohlo 😉

kaskya
autor
5. jan 2009

beelinka a petusaaa dikes! skusim najprv zmenu cumlika! boze ze ma to skor nenapadlo! 😲 😕 😅 ked nepomoze skusim tu matlicku Holtov krem. 😉

petusaaa
5. jan 2009

nie je zac 😉

kaskya
autor
6. jan 2009

včera v kauflande som uvidela taky isty, hned som ho kupila, tak smiesne ho dudkat zacal :D predsa len nieje zrezany, ale rychlo si zvykol. dnes uz ma omnoho slabsie tie potnicky. uz sa hoji pusinka. super

oraia
7. jan 2009

ahojky...my dudku nepouzivame vobec ale tie vyrazky ma aj moja mala...ja si myslim ze to je od cumla na flase, resp. nejaka alergia na silikonove cumle vseobecne....ale kaucokovy neda do pusi tak neviem co s tym ☹

3558
8. jan 2009

kaskya napis ako si dopadla. ja mam to iste. najskor som myslela ze je to zo slin, lebo slinta. ale teraz mi doktor povedal ze je to z dudla. no neviem. uz som skusala kalciovu masticku, natierat repikom, sudocremom, mastickou od doktora a stale nic. od vcera natieram bepanthenom a chcem asi tiez vyskusat ten dudlik co je hore link. cez den mu nedavame dudel ale v noci musi mat. ak mu vypadne zacne plakat az do kedy mu ho zase nevratim na spravne miesto. 🙂

zuzana76
8. jan 2009

tak my sme s tym boli u lekarky dnes a dala nam Bactroban a tiez poradila repik, predtym som mu davala Bepanten a nic, trosku sice ustupilo, ale nestratilo sa. Ak nezaberie ani Bactroban, tak potom uz ku koznej budeme musiet ist.

zuzana76
8. jan 2009

nas cumel nepouziva, jedine na flaske, ale zase strasne slinta, idu mu zuby

petusaaa
8. jan 2009

kaskay a nekupila si nahodou babylove? lebo ja som nijaky inaksi nemohla zohnat. kupovala som mu za 100sk a tie nechcel, tak som kupila tamten za 20 a ten dudle ako o zivot 😠

zuzana, skus mu to co najviac natierat, nech to ma mastne a slinky sa mu tam nevsaju.
alergia na silikon 😕 aj taka je??

tanaja
15. feb 2011

ja som alergik, mam ekzem....presne okolo ust, zistila som ze tak reagujem na urcite jedlo....mne pomahalju maste a kremy bez konzervacnych latok a farbiv. jeden ktory pozivam dlhe roky a super zabera je Lipobase repair.

maykaaa1122
23. feb 2018

najlepsie je premastievat kremikami..skus bepanthen, nam pomohol 🙂