2,5 mesačné dieťa nechce piť

emmany
12. aug 2017

Ahojte,môžu sa 2,5mes dietatku prerezavat zubky,nechce pit,ked ho dojcim a usedavo plače,napije sa len v spánku,slinta a vkuse cmula prsteky,dik za rady

anjelicek26
12. aug 2017

@emmany rovnako ho moze boliet hrdlo, mat afty v ustach, candidu...takze zajdite za lekarom.

bonovka
12. aug 2017

@emmany v 2,5 mes.skor nie ako ano,na zubku je este velmi skoro,aj ked netvrdim,ze sa to vobec nemoze stat,ale nie je to zvycajne.skor by som hladala pricinu inde a konzultovala s dr.

andula30
12. aug 2017

Mojmu vysiel prvy zub po 3 tom mesiaci takze je to mozne ale treba radsej pozriet ci nema nieco v puske

katkasofi
12. aug 2017

Moje dve deti mali už prerezane zúbky začiatkom tretieho mesiaca. Takze áno, môžu to byt už zúbky...

lubka3232
12. aug 2017

jasne môžu, ja poznám bábätko, čo má v 2m už dva zuby. ale rovnako to môže byť aj čokolvek iné. ak nechce papať, radšej by som s ním zašla k lekárke.

altair
12. aug 2017

Ahoj. Môžu to byt zuby, ale mne to pripada ako dojcensky strajk. Pije iba v spanku, presne tak to bolo aj u dcerky. Pomohlo, keď som jej vyhodila cumlik.

emmany
autor
13. aug 2017

Ďakujem všetkým,asi to boli len naše zname koliky,lebo v noci sme uz spinkali pokojne🙂

eryykah
13. aug 2017

Moja mala 2.5 mesiaca ked zacali rast zuby v noci sa zobudila a vyvadzala. nechcela pit mlieko. Vydrzala aj pol dna bez dojcenia co odmietala flasku, pohar, materske mlieko, sunar aj caj. Takze so zubami zacal aj strajk.