Čo na vyrážky na brade od slinenia?

flipinka
28. mar 2008

Dcérke idú zúbky a stále slintá. Už má bradičku celú červenú. Čím by som jej to mohla natrieť, aby to zmizlo?

vesi
28. mar 2008

nám pomohla borova voda 🙂

biba12
28. mar 2008

Nam pomaha Bepanthen a ked mu to vecer natriem, rano tam nic nema.

andrea78
28. mar 2008

ja to často umývam čistou vodou a pomáha to 😉

junovka
28. mar 2008

Sudocrem 😉

mon25
28. mar 2008

Weleda krém

dandinda
29. mar 2008

homeopat.mastička-cicaderma 😉

mucilienka
29. mar 2008

sudocerem
a este lepsia nechtikova mast v tegliku Primavera 😉

nikollette
13. dec 2009

nivea SOS krémik 😉

silvia.t
14. dec 2009

nam najviac pomaha abc bioderma...specialne na vyrazky okolo ust
http://www.docsimon.sk/tovar/bioderma-abcderm-p...

lienka77
14. dec 2009

nam zabrala ta klasicka modra Indulona

vikazv
20. jan 2012

Zdravim, vie mi niekto poradit...moja sko 5mesacna dcerka na vyrazocky cervene pri ustockach aj brade a neviem ako jej ich odstranit....mozem jej bepanten krem natriet na tvaricku, teda bradu lica?....lebo rucky ma neustale v pusinke a rozotiera si to ,hmm...dakujem...skusam vselico a nic....ked spinka tak je to v pohode ukludnene,,,ked je hore, tak to ma rozdrazdene a cervene....dakujem pekne.....

31majka12
20. jan 2012

@flipinka ahoj aj my sme sa trapili...ale nam to zmizlo same...lebo aj ked to natries...tak to tam nebudes mat ani sekundu... 🙂
Ale vraj pomaha vit C v kvapkach....do caju.my berieme...od kedy sme boli chori...asi tak mesiac

minnie17
16. jan 2014

prosim vas moja mala ma tiez vyrazky na brade pravdepodobne jej uz idu zubky ale ma ich take ako by to bol ekzem je to ok abo by som mala ist k doktorovi??dakujem

adkala
16. jan 2014

@minnie17 Stačí ak sa opýtaš doktorky na poradni. Dovtedy to natieraj. Ja som používala modrú indulonu - u mladsieho syna a v pohode, samo to ustupilo. Neodporucam olejceky.

minnie17
16. jan 2014

@adkala no lenze ja som v UK do poradne nechodim bo tu take asi ani neni jedine ak pojdem k doktorovi..pouzivam na to sudocream...hadam to bude lepsie...a dakujeme ze radu 🙂

stormie
16. jan 2014

@minnie17 asi ta prekvapim ale aj v uk su poradne len sa to tak nevola, treba si zistit kedy a kde su u vas baby clinic alebo by si mala mat v red book kontakt na tvoju health visitor

minnie17
16. jan 2014

@stormie no tak mne nikto nic take nepovedal akurat ze sa tu mamicky stretavaju na nejakych kruzkoch ako je napr. kojenie abo tak ale tam sa asi neriesia taketo veci a tu u nas poradne urcite niesu inak by mi to health visitorka dala vedet...

azbestica
16. jan 2014

ked to ma suche urcite by som tam sudocrem nedavala....nasa ked mala nieco podobne tak to mala skor od zimy a nie od slin a natierala som to na striedacku idnulonou modrou a biodermou tiez modrou, ale myslim ze skor pomohla indulona 🙂

kikuleenka
16. jan 2014

Striedam perioral od biodermy, cicaplast od la-roche a a-derma exomega, zaberaju

zvedavamt
20. jan 2014

mam v sprejiku naliate koloidne striebro a davam ked treba na vsecky cervienky na malom,zhoji ihned

katyax
18. feb 2014

Ochranný krém na tváričku SebaMed z lekárne 🙂