Prvý rok
susik77
30. apr 2008

Čo robia vaše deti keď koníkujete?

Ahojte, co robia vase deti, ked ste na koniku?
Strana
z3
Dole
PredošláStrana
z3
julia225
30. apr 2008
som na koni, iba cez obed a vecerked mala spinka...inac sa nudi...
geegee
30. apr 2008
konikujem len ked maly spi 🙂 Niezeby som bola taka vzorna matka, ale hned by sa mi nanominoval k PC 😃
susik77autor
30. apr 2008
moja tu lezie okolo, davam na nu pozor, sem-tam sa zahrame. Len mam pocit, ze ju uz nejak nebavi sa hrat...radsej vsade lezie kam sa da 😎
susik77autor
30. apr 2008
aj mn stale saha na klavesnicu a berie mys 😎
rinuska
30. apr 2008
mladší ričí a starší furt pýta jesť 😃
liliandax
30. apr 2008
aj ja som tu ked maly spi alebo ked mam manzela doma a hraju sa oni dvaja.. ale velakrat mi sedi na kolenach a hra sa s mysou 🙂 to ho strasne bavi, len mna nie, ked mi furt beha hore dole obrazovka 😃
lyongirl
30. apr 2008
som tu keď spí, niekedy aj keď sa hrá, alebo keď je doma manžel, alebo večer keď spí... zavisí od situácie, či sa dá a či je čas 😉
olejanka1
30. apr 2008
Komentuje smajliky, najviac sa mu páči ten čo vyplazuje jazyk :-p ,
keď ma začne ťahať od počítača, viem že stačilo, vypínam 😉
stanka7
30. apr 2008
Moja malá stihne rozhádzať hračky v detskej izbe to aby som sa nenudila 😃 😃
bibinka
30. apr 2008
väčšinou spia 😃 😃 , alebo sa mladší hrá v ohrádke alebo na mojich kolenách- no a potom píšem samé preklepyyyy 😃 😃 😃
ilijanka
30. apr 2008
ja som tu väčšinou keď spí, niekedy sa aj hrá pri mne, ale to mi občas aj vypne počítač alebo poprepína klávesnicu 😃
otrivinkajanka
30. apr 2008
na koni som len ked mala spi alebo sa hra u susedy s detmi inak by mi nedovolila sem ani sa pozriet
kukulik30
30. apr 2008
no ja podobne ako ostatne baby, som tu vacsinou ked spi, aaaale, napr. teraz je hore a hra sa sam s hrackami, tak ja pisem 😃 no vacsinou sa zlosti a musim opustit PC :-p
lenadka
30. apr 2008
neviem nie som doma ked konikujem, mala je v skolke a ja v praci 😉 a u nasich konikujem ked je s niekym vonku alebo spi, lebo inak chce konikovat ona :-N
ivca82
30. apr 2008
no tiež keď spí, ale aj keď je hore a hrá sa :-o aleboooo keď je muž doma a hrá sa s ňou on a ja koníkujem 😃
martina.d.
30. apr 2008
Dcérka je v škôlke a inokedy si pozerá knihy alebo sa hrá. Malinký zvyčajne spí, alebo koníkujeme spolu. 😃
bubaczik
30. apr 2008
moje robia bordel..a sice ja tu uz malo chodim,ale vzdy ma tu prekvapi nejaka tema :-x
vesi
30. apr 2008
bud spí, alebo sa tu hrá, ked ju to prestane baviť, zavrie mi klávesnicu a povie "stačilo" 😃
tilly
30. apr 2008
spí, alebo je v škôlke a ja v práci (podľa času)
cicushka
30. apr 2008
vacsinou spi... ak nahodou nespi a pekne sa sama hra, tak to si sem tam iba nieco precitam...pisat sa neodvazim, lebo potom mam vycitiky, ze sa jej nevenujem :-N
arabeska
30. apr 2008
najcastejsie spi alebo ho pri konikovani kojim 🙂alebo sa hrajka ale to iba obcas 🙂
a starsi sa hra uz davno sam 🙂 a akosi uz ma potrebuje menej
uhlikova09
30. apr 2008
no moj maly spi vacsinou chodim na konika az vecer ked je klud 😃
maca793
30. apr 2008
píše so mňou, alebo sa hrá ako kedy, niekedy vypne aj pc 😃
maca793
30. apr 2008
ale zväčšia som tu len o víkendoch vo večerných hodinách x-)
grmitko
30. apr 2008
ja konikujem vacsinou vecer, ked su uz mali v posteli, cez obed tiez ked spia 🙂
maja22
30. apr 2008
najčastejšie som tu v noci, keď Marek spí a sem-tam aj cez deň, keď si nájdem čas... 🙂 🙂 🙂
bubba
30. apr 2008
ked spi 😃
maca793
30. apr 2008
a niekedy som tu nie aj mesiac 😞 a je mi potom strašne, ale teraz už budem bývať každý víkend :-p
ifrimka
30. apr 2008
rinuska 😃
moj tiez spi...vacsinou
avanka
1. máj 2008
Ahoj, kope v brusku............. 😃 😃 😃 😃 😃
Strana
z3
PredošláStrana
z3