Čo robia vaše deti keď koníkujete?

susik77
30. apr 2008

Ahojte, co robia vase deti, ked ste na koniku?

julia225
30. apr 2008

som na koni, iba cez obed a vecerked mala spinka...inac sa nudi...

geegee
30. apr 2008

konikujem len ked maly spi 🙂 Niezeby som bola taka vzorna matka, ale hned by sa mi nanominoval k PC 😀

susik77
autor
30. apr 2008

moja tu lezie okolo, davam na nu pozor, sem-tam sa zahrame. Len mam pocit, ze ju uz nejak nebavi sa hrat...radsej vsade lezie kam sa da 😎

susik77
autor
30. apr 2008

aj mn stale saha na klavesnicu a berie mys 😎

rinuska
30. apr 2008

mladší ričí a starší furt pýta jesť 😀

liliandax
30. apr 2008

aj ja som tu ked maly spi alebo ked mam manzela doma a hraju sa oni dvaja.. ale velakrat mi sedi na kolenach a hra sa s mysou 🙂 to ho strasne bavi, len mna nie, ked mi furt beha hore dole obrazovka 😀

lyongirl
30. apr 2008

som tu keď spí, niekedy aj keď sa hrá, alebo keď je doma manžel, alebo večer keď spí... zavisí od situácie, či sa dá a či je čas 😉

olejanka1
30. apr 2008

Komentuje smajliky, najviac sa mu páči ten čo vyplazuje jazyk 😝 ,
keď ma začne ťahať od počítača, viem že stačilo, vypínam 😉

stanka7
30. apr 2008

Moja malá stihne rozhádzať hračky v detskej izbe to aby som sa nenudila 😀 😀

bibinka
30. apr 2008

väčšinou spia 😀 😀 , alebo sa mladší hrá v ohrádke alebo na mojich kolenách- no a potom píšem samé preklepyyyy 😀 😀 😀

ilijanka
30. apr 2008

ja som tu väčšinou keď spí, niekedy sa aj hrá pri mne, ale to mi občas aj vypne počítač alebo poprepína klávesnicu 😀

otrivinkajanka
30. apr 2008

na koni som len ked mala spi alebo sa hra u susedy s detmi inak by mi nedovolila sem ani sa pozriet

kukulik30
30. apr 2008

no ja podobne ako ostatne baby, som tu vacsinou ked spi, aaaale, napr. teraz je hore a hra sa sam s hrackami, tak ja pisem 😀 no vacsinou sa zlosti a musim opustit PC 😝

lenadka
30. apr 2008

neviem nie som doma ked konikujem, mala je v skolke a ja v praci 😉 a u nasich konikujem ked je s niekym vonku alebo spi, lebo inak chce konikovat ona 😅

ivca82
30. apr 2008

no tiež keď spí, ale aj keď je hore a hrá sa 😲 aleboooo keď je muž doma a hrá sa s ňou on a ja koníkujem 😀

martina.d.
30. apr 2008

Dcérka je v škôlke a inokedy si pozerá knihy alebo sa hrá. Malinký zvyčajne spí, alebo koníkujeme spolu. 😀

bubaczik
30. apr 2008

moje robia bordel..a sice ja tu uz malo chodim,ale vzdy ma tu prekvapi nejaka tema 🤐

vesi
30. apr 2008

bud spí, alebo sa tu hrá, ked ju to prestane baviť, zavrie mi klávesnicu a povie "stačilo" 😀

tilly
30. apr 2008

spí, alebo je v škôlke a ja v práci (podľa času)

cicushka
30. apr 2008

vacsinou spi... ak nahodou nespi a pekne sa sama hra, tak to si sem tam iba nieco precitam...pisat sa neodvazim, lebo potom mam vycitiky, ze sa jej nevenujem 😅

arabeska
30. apr 2008

najcastejsie spi alebo ho pri konikovani kojim 🙂alebo sa hrajka ale to iba obcas 🙂
a starsi sa hra uz davno sam 🙂 a akosi uz ma potrebuje menej

uhlikova09
30. apr 2008

no moj maly spi vacsinou chodim na konika az vecer ked je klud 😀

maca793
30. apr 2008

píše so mňou, alebo sa hrá ako kedy, niekedy vypne aj pc 😀

maca793
30. apr 2008

ale zväčšia som tu len o víkendoch vo večerných hodinách 😵

grmitko
30. apr 2008

ja konikujem vacsinou vecer, ked su uz mali v posteli, cez obed tiez ked spia 🙂

maja22
30. apr 2008

najčastejšie som tu v noci, keď Marek spí a sem-tam aj cez deň, keď si nájdem čas... 🙂 🙂 🙂

bubba
30. apr 2008

ked spi 😀

maca793
30. apr 2008

a niekedy som tu nie aj mesiac ☹ a je mi potom strašne, ale teraz už budem bývať každý víkend 😝

ifrimka
30. apr 2008

rinuska 😀
moj tiez spi...vacsinou

avanka
1. máj 2008

Ahoj, kope v brusku............. 😀 😀 😀 😀 😀