Čo s potničkami na tvári?

dara9402
2. mar 2009

ahojte, nas drobec ma potnicky po tvaricke, nieje to niako strasne ale chcela by som sa u nho toho zbavit, nemate niake typi?

nekojim, papame UM a alergia to nieje, doki povedala ze su to potnicky

dik 😉

ncora
2. mar 2009

Ahoj my mame ten isty problem..lekarka nam dala Holtovu mast ale zda sa mi neucinna tak som skusila potierat harmancekom 2x denne a potom ked preschne tvaricka tak jemne natriem olivovym olejom. Zda sa mi ze krasne miznu.

dara9402
autor
3. mar 2009

Dik😅

sranda
3. mar 2009

Dari, pri takom malom babätku ako máš ty, by som to zatiaľ neriešila, je veľa možností, ale potničky to určite nie sú. Môže sa mu ešte po narodení čistiť pleť, alebo je to tzv. novorodenecke akne, alebo dokonca ak kojis moze to byt z tvojej stravy, a možno aj umele mlieko ak davas mu nesadne. Ak by to pretrvavalo cca do 4 mesiacov ja mam lasarovu pastu a ta zabera na vsetko.....tie vyražky su cervene? Ak ano ide o zapal, alebo lozisko a tymto to krasne zmizne. este popripade aj krem na tvar mu nerobi dobre........

lenka_da
3. mar 2009

Ahoj, moja tiez mala "potnicky" ale isla som s tym na kozne, mudr zobrala vzorku a vysledok bol zlaty stafilokok. Takze radsej sa porad s mudr.