Čo so svokrou?

lencici
13. apr 2008

Bývame v jednej dedine so svokrou a tá od malička berie moju malú na 1 celý deň k sebe to mi už prestalo vadiť zo začiatku som aj plakala, ale môj manžel sa so mnou vždy naťahoval, že šak neide ku cudzej.... Dnes si zmyslela, že malu zoberie na návštevu k prababke na autobuse. ´Možno som hnustná ale ja nechcem žeby ju tam zobrala keď tam neidem aj ja. Ale môj manžel sa urazil že jej to nechcem dovoliť..

adal
30. apr 2008

cistko, som spokojná, príde len raz za mesiac na hodinku, "ponadrapuje" Lukáška ale dá sa to vydržať. Je to staršia dáma a my nevieme aké budeme v takom veku, takže 🤐

bambusko
30. apr 2008

co so svokrou? nakopat... minuly vikend sme u nej na pol dna nechali nasu 5-rocnu alicu. hned na druhy den od rana kaslala, tak som sa jej pytala, ci jedla u babky zmrzlinu. zatlkala. poobede ju ale zacalo boliet brusko a dostala vysoke teploty, boli sme aj na chirurgii s podozrenim na slepak, nastastie nebol. chudatko, 24 hodin mala vkuse teploty nad 39, davali sme obklady, zabaly, striedali ibalgin s paralenom a brusko ju bolelo tak, ze sa len krcila a nevladala chodit. potom mi s placom povedala, ze babka jej dala 2 zmrzliny. vybrala z mraznicky, rozdelila na 3 casti, sebe dala do kavicky, aby ju nebolelo hrdlo a malej zvysne 2 porcie, nech sa decko naje, ked mu mater neda, no nie? cela ta kalvaria skoncila prisernou hnackou, berieme probiotika, takze je uz ok. myslela som si, ze to mozno bola crevna viroza, ale kedze to nedostala aj druha dcera, co je u nas vzdy pravidlom, je to jasne. dnes som sa dozvedela, ze pred tou zmrzlinou jej dala este hrozno 🙄

cistko
30. apr 2008

To to svata pravda adal my nevieme ake budeme v ich veku 😀 Mna sa na to pytal minule manzel a ja som mu zfleku povedala ze ja budem strasna svokra ale super babka 😀 Budem davat svojim vnucatam vela cokolady a hlavne vtedy ked budu pekne oblecene hahahaha 😉

sisulik
30. apr 2008

womenne..my sme ockovali aishinku prevenarom ked mala dva roky 😉

adal
30. apr 2008

cistko, Ty sa na to už teraz tešíš ... 🙂

lencici
autor
30. apr 2008

No neviem ako by som sa zachovala na ich mieste? Ale v takom prípadei by som asi radšej dieťa nemala...

cistko
1. máj 2008

adal tak tak-len nech nas nepocuju moja svokra a mamka 😀

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hviezdicka1313
1. máj 2008

womenne ak chces naozaj romantiku a draheho to netrkne 😒 vezmi iniciativu do svojich ruk a chodte vecer niekam na romanticku veceru 😉 uz len nejaku obetavu kamaratku alebo maminu nech vam postrazi malych aby ste si to vy mohli uzit 🙂 drzim palce tak ci tak 😀 my si spolu kazdy mesiac davame take male vyrocie 😀 ku dnu ked sme spolu zacali, je to pekne 😎

danuska24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danuska24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jahodka11
1. máj 2008

no tak my sme mali naposledy romantiku veceru na stedry vecer, haha 🙂 sice spolu denne ranajkujeme a tak, ale nejaka romantika by sa zisla....asi budem musiet pockat, kym danielko vyrastie alebo aspon kym mu vyjde zubok 🙂
dnes volala svokra a uz len ked pocujem ten jej sladky hlasok, ako sa ma danielkoooo, chce sa mi grcat 🙂

sanicatko
1. máj 2008

jaaaaaaj baby to je neskutocne vdacna tema!SVOKRA,o com by sme sa bavili,keby ich nemame 🙂 citala som si co pisete,aspon viem,ze nie som sama...potvory su to 🙄

sanicatko
1. máj 2008

bambusko:pozdravujem svokru,je" fakt super"

jahodka11
1. máj 2008

ozaj a mne sa zacala v poslednej dobe svokra uplne hnusit, az sa toho bojiiiim.....co poradite?

bubba
1. máj 2008

danuska
tiez ma napadla ta ista odpoved co teba len som sa to neodvazila napisat 😀 😀 😀

bambusko
2. máj 2008

dnes svokra zase nazbierala body. musela som akutne k zubarovi, manzel nemohol na 2 hodiny odist z roboty, tak maleho isla svokra kocikovat. vedela som, ze bude spat, tak som si myslela po poslednom incidente, ze nema co pokazit. ha-ha-ha. ked som prisla, maly bol az po oci prikryty dekou. opytala som sa jej, co je taky zababuseny, ked je teplo - bolo 18 stupnov. vraj sa nanho pozerali ludia ☹ 😒 😖 😨 chapete???

martina21
2. máj 2008

bambusko 😀 😀 😀 to ma pobavilo, chudacik len mu muselo byt riadne horuco

cistko
3. máj 2008

bambusko 😀 no vidis a mne zase "vadi" lebo moja svokra sa rada chvali s nasim drobcom 😀 a ukazovala by ho kazdemu a tiez brala vsade na navstevy 😀 zo zaciatku mi to velmi vadilo - neviem priznam mozno aj moja ziarlivost uradovala - ze co sa ma chvalit ved je nas a neraz som je aj skaredo odvrkla ze to nieje jej Jakubko ale nas Jakubko-potom ma to zamrzelo ale truba som nepovedala som jej ze ma to mrzi, jasne ze je aj jej, je to jej vnucik a chce sa chvalit lebo je na neho hrda rovnako ako my a ja by som ako na babku mala byt preto hrda tiez ze je taka hrda...chapete? toto sa snazim vtlkat si do hlavy...joj snad sa mi to podari 😉

Inak grilovacka dopadla myslim ze vyborne🙂 bolo par veci pri ktorych som privierala oci, obcas som si kusla do jazyka ale drzala som sa statocne, musim samu seba sa pochvalit 😵 a chvalim aj svokru lebo aj ona sa drzala 😵 dala som drobca svagrovi pred kostol aj ked mu spinkal len polhodinku ale dohnal to poobede takze nebol mrzuty, biedacik svagor nevedel ze ked sa drobec zobudi tak skoro treba ho ist kociarovat na hrbolce aby ho to uspalo a spinkal by dalej, ale nevadi🙂ved ho mal prvy krat a tesila som sa z neho ako ho to tesi🙂a doobedu sice boli jedny ruky druhe ruky tretie a dookola ale nie dlho lebo ma respektovali ako mamicku z coho som sa tesila a ked som povedala ze idem e dnu tak sme sli🙂smiala som sa ze mam zacvik na odpust ked tam bude trikrat tolko ludi sice aj teraz boli pozvani ale dosli az podvecer no to sme tam boli uz obaja s manzelom na protirukovy boj haha a ten sme zvladli vyborne🙂
Takze zajtra nas caka dalsi spolocny den so svokrovcami a ja sa priznavam - tesim sa, nieco na tom bude ked som mila ja je aj svokra🙂takze musim sa snazit a prestat na nu vrcat a verim ze to pojde a bude sa tesit aj manzel-to je to na com mi zalezi 😵
Pekny vikendik prajem 😀

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sanicatko
3. máj 2008

ahoj womenne,mas stastie,ja ked mi je najhorsie myslim na to ze mam dokonale dietatko,a ty mas az dve,tak hlavu hore,a neupratuj,rob to na co mas chut 😉

jahodka11
3. máj 2008

womenne,neboj, verim, ze deticky budu zdrave a ziadna nemocnica sa nebude konat! a co sa tyka svokry, len by som jej povedala, co sa stalo a ze sa to stalo preto, lebo ...ona...nekricala by som nic, len normalne povedala a to je este horsie ako keby si kricala...atd...a nikdy viac by som jej deti nedala....ani omylom!!!!
chuda - s bytom ma to mrzi, ja to poznam....neboj, najdete nieco ine, a lepsie 🙂

bambusko
3. máj 2008

cistko, nechcem ti kazit radost, ale ak je tvoja svokra podobny typ ako moja, nekric hop. tiez som si davala taketo predsavzatia a snazila som sa, ale cim viac som bola mila, tym viac svokra tlacila a snazila sa roztahovat mantienly. vlastne je to tak az doteraz ☹ po probleme - konflikte sa stiahne, seka dobrotu, mna to mrzi, ze som na nu vybehla /aj ked pravom/ tak si hryziem do jazyka a ona pomalicky vylieza ako slimak z ulity a zase to dojde na pociatocny bod a tak stale dookola. uz s nou takto spolunazivam 19. rok 😕
womenne, nase dievcata takto behali pod dohladom svokry bez topanok po zahrade v oktobri, bolo 8 stupnov. ked som ich pristihla a zacala nadavat, svokra na to, vidite, povedala som, ze sa mate obut, lebo mamka bude kricat. zas ona dobra a ja zla 😠 bolo z toho riadne prechladnutie a kedze baby maju reaktivne priedusky skoncili so zapalom pluc, starsej nezabrali antibiotika a stravili sme 5 dni na JIS. verim, ze u vas to nedopadne takto hrozne.

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martina21
4. máj 2008

womenne ja som na tom tak isto len ten moj drobec toho este vela nenahovri, pomaly aj zabudnem rozpravat 😅 byvame daleko od rodiny a kamaratov a dve zname z roboty co tu mam tak byvaju daleko takze z drobcom nehrozi a bez neho este vobec a oni tiez nemaju cas, takze ked pride ten moj z roboty robi 12 h. co je tak osem pol deviatej tak to ja som uz v posteli s malym, tiez mu niekedy vycitam to co ty ☹

mamcaaa
4. máj 2008

Ahojte, ako tady tak čítam vaše príspevky, tak su normálne rada za moju svokru, a môžem povedať že by som ju nevymenila za žiadnu druhú, aj keď to znie čudne ale je to tak. Môžem sa na ňu vo všetkom spolahnúť a viem, že keď je malá s ňou tak je v dobrých rukách.

jahodka11
4. máj 2008

womwnne, to poznam...myslim, ze viac menej to pozna kazda mamina na materskej, okrem celebrit, haha 😀 ale vazne, no co uz, aj my mame sem tam tichu domacnost, skor z mojej strany, ked mi uz zo vsetkeho sibe.... momentalne aspon to pocasie je mudre... 🙂
mamcaaa - no teda, sa sem nehodis, haha 🙂 srandujeeeem 😀 zavidim svokru 🙂