Čo so svokrou?

lencici
13. apr 2008

Bývame v jednej dedine so svokrou a tá od malička berie moju malú na 1 celý deň k sebe to mi už prestalo vadiť zo začiatku som aj plakala, ale môj manžel sa so mnou vždy naťahoval, že šak neide ku cudzej.... Dnes si zmyslela, že malu zoberie na návštevu k prababke na autobuse. ´Možno som hnustná ale ja nechcem žeby ju tam zobrala keď tam neidem aj ja. Ale môj manžel sa urazil že jej to nechcem dovoliť..

laura167
9. aug 2013

@mirkave Znechuteny sme boli viaceri 😒
nechapem takych ludi...ci nemaju svedomie...? Je neviem ☹

mackaso
9. aug 2013

Ahojte dievčatá, ja mám takú čudnú svokru, ona je zlá a zákerná vo vnútri, keď má prísť na návštevu, tak som už 3 dni nervózna, mám 4 mesačnú dcéru a neznášam,keď ju chytá na ruky a je v jej blízkosti, bojím sa o ňu, raz len na minútku som jej ju nechala v perinke na rukách, keď bola bábätko, ona si ju vybrala a robila si s ňou, čo chce, išla si ju sama prebaliť, ako keby som tam ani nebola, chcela ju kočíkovať, ale tak nahla kočík,že malá skoro vypadla, ja ju nemôžem proste naniesť, malej nikdy nič nekúpila, a len vyvoláva mužovi, aby jej posielal fotky, aby sa chválila starým tetkám, ako ju ona chodí strážiť, aká je vzorná starká, mala som narodeniny, každého sa vypytuje, aký chce darček, mne so švagrnami kúpili veľkú sklenú ťažkú misu, ktorá mi nie je na nič, potrebovala som iné veci, ale jej je to jedno hlavne aby nás odbila, aj syna svojho aj mňa aj malú, nikdy sme ju nezaujímali, iba tu otravuje, ešte sa čuduje, že malú nechcem priniesť k nej na návštevu, ako sa mám ku nej správať ja?

elka123
15. aug 2013

@laura167 som v soku.Taka osoba co toto vypusti z ust je riadna s.... 🙄 pardon za vyraz,mala by si 2x premysliet co vypusti z ust!

kristinaanna
15. aug 2013

@mackaso ako k matke svojho muža?, alebo svojho muža si nevážiš?

elka123
15. aug 2013

@mackaso ahoj.Mam pocit,ze tu citam o sebe.Mala som presne to iste,plus nieco navrch.My sme totiz byvali v 1.domacnosti... a nam strpcoval zivot aj svokor.Ja som to nakoniec zo zufalstva poriesila tak,ze som ju ignorovala,prv tak,ze som komunikovala formou -dobre rano a dobry vecer,potom total nic,ticha domacnost.Ked som sa odstahovala,neukazala som sa 4mes.,nastal obrat o 180stupnov,teraz som varena pecena nevesta... 😉 Ak ku nej nechces ist,tak nechod.Ved preco aj.Ked bude chciet prist ona k vam,tak Ty povies ci moze,ci chces alebo nie.Mas tu vyhodu,ze ste sami a nie so svokrovcami.To je velka ulava.

keterinka
5. mar 2014

,

keterinka
5. mar 2014

@elka123 s tými návštevami to nie je celkom tak. Moja svokra príde aj nečakane na prekvapko. A vôbec ju nezaujíma, či malý spí, alebo nie. Zvoní mi tu ako postihnutá.

elka123
6. mar 2014

@keterinka to musis mat fakt pevne nervy.Skus jej navrhnut nech Ti prezvoni na mobil,nech nezvoni zospodu.Ja neucim deti na ticho,ale tiez nemam rada ked mi niekto drnci zodpodu,ked maly spi...

wanessa1616
6. apr 2014

Presne tak povedz svokre z si to neprajes a hotovo je to predsa tvoje babo .... my so svokrou byvame a niekedy sa s nou velmi pohadam som dost vybusny clovek a z duse neznasam ze ked dcerka len trosku zamrnci hned k nej bezi a bere ju na ruky a ked som doma sama stale musim blizko pri malej bo place alebo ju mam na rukach a ked svokre poviem ze kvoli nej je rozmaznana tak sa este urazi ved je to moje dieta a co poviem to ma platit no nie???

alexis617
8. apr 2014

@lencici môj názor pichni jej obe deti nie len to staršie povedz mami idem ku kaderníčke a na kávičku s tým ju akurát tak naštveš ak má dobrú výdrž dávam jej tak mesiac a prestane aj vyvolávať podla mňa obe deti ju uťahajú a vzdá to sama 😉

dferkova
23. aug 2014

Ahojte 🙂 vidim ze kazda ma nejaky problem so svokrou ze velmi malo zien ma svokru taku na ktoru neda dopustit ☹ no ja mam tiez problemy zo svokrou a nemam sa komu postazovat kazdy v rodine mi povie jednym uchom dnu druhym von,manzel ma na haku uz neriesi a mna to sere...chcem vediet nazor od vas: s manzelom som 5rokov z toho 3roky sme zobrati.pocas chodenia mi svokra pripominala dost casto manzelovu byvalu...ma to sralo ale neriesila som to.svagor ma frajerku o rok dlhsie ako sme my spolu a od zaciatku som si vsimla ze svokra ju ma radsej ako mna ale mozno aj preto ze svagrova fraja je taka vtierka umleznana...snazila som sa s nou vychadzat ale ked som zistila aka je falesna a ze len ona musi byt ta oblubena som ju znenavidela.s manzelom mame spolu 3rocne dvojicky a ked k nam chodili som to vzdy prekusla snazila som sa s nou povypravat ked boli u nas.pred 3 mes.sme sa pohadali so svagrom skrz jeho frajerke lebo mu zakazovala aby sme k nim chodili pritom oni boli u nas vareni peceni...svokra nepovedala ani pol slova.ked som uz vybuchla po roku a povedala im svoje tak svokra zacala riesit ze preco som veronike zakazala chodit k nam.som jej povedala ze preto aka je a ze falosnych ludi uz u nas nestrpim.inak manzel bratovu frajerku tiez neznasa.teraz budu mat male narodky a budeme mat taku mensiu oslavu.svokra mi napisala cez fb ze da spravit tortu a naschval mi napisala ze koho budem volat.tak som jej napisala mojich rodicov,svokrovcov a svagra.porad zacala riesit ze preco nie aj svagrovu frajerku(jej oblubenkynu) mi zacala vypisovat ze som arogantna,a mam sa uvedomit.odvtedy sa somnou nerozprava ked pride k nam je zduta mna si ani nevsima,z fb si ma dala prec a hentej komentuje kazdu fotku aka je pekna a pod.mne nikdy neokomentovala fotku ani mi nic nepochvalila. Som zla ja alebo mam pravdu? Je malo vidiet ze svokra ma za oblubenu a radsej svagrovu fraju ako mna?dakujem 🙂

magic08
23. aug 2014

@dferkova bohuzial s manzelom si beries aj jeho rodinu. No z toho co si napisala, to vidim tak, ze si za zlo v rodine mozes sama. Neviem na co riesis, koho ma svojra radsej, ci teba alebo svagrovu frajerku. Hold, nie kazdemu musis sadnut, oni si mozno lepsie rozumeju. Ak so svokrou nebyvate, tak by som sa na to zvysoka vykaslala. Bolo by mi uplne u zadku, ci ma ma svokra radsej alebe nie. Navstevy obmedzit na nutne minmum, a kukat si do vlastnych hrncov je podla mna najlepsie riesenie pre pokoj v rodine. Nebudes mat nervy z toho, ci ta ma svokra radsej ako akusi frajerku. Ved nech ma, a co 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dferkova
24. aug 2014

@magic08 toho je viac ale som to vsetko nenapisala ... no mozno si zato mozem sama ale mi to pride niekedy tak luto ze moj muz si s mojou mamou rozumie mama neda na neho dopustit a ked sme nemali este deti tak tk sa spravala lepsie ako teraz ked ich mame.teraz sa sprava tak akoby som ja ani neexistovala ked dojdu k nam!!! ja som si povedala mne to je jedno mne k zivotu nechybaju len mi neni jedno ked k nam chodia a ignoruju su v nasom byte kde byvam aj ja tak nech sa aspon pretvaruju...moj muz stale hovori ze nato ze si zastava svagrovu fraju nato este doplati svokra a este bude aj tak ze bude chodit k nam vyplakavat ale to potom budem JA kto jej otvori dvere a pozenie ju prec ako spinave pradlo! 😀 frajerka k nam nechodi a my my mame uplne klud!!!

magic08
24. aug 2014

@dferkova blbe na to mas to, ze k vam svo,ra chodi. Ja tiez nemam dobre vztahy so svokrovcami. S kazdym z ineho dovodu. Ale aspin k nam bechodia a ja nechodim tam, takze pokoj na oboch stranach 🙂