Čo so svokrou?

lencici
13. apr 2008

Bývame v jednej dedine so svokrou a tá od malička berie moju malú na 1 celý deň k sebe to mi už prestalo vadiť zo začiatku som aj plakala, ale môj manžel sa so mnou vždy naťahoval, že šak neide ku cudzej.... Dnes si zmyslela, že malu zoberie na návštevu k prababke na autobuse. ´Možno som hnustná ale ja nechcem žeby ju tam zobrala keď tam neidem aj ja. Ale môj manžel sa urazil že jej to nechcem dovoliť..

kosicanka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lovacka
10. júl 2008

kosicanka pozri ani ja neoslovujem svokrovcom mama a otec a ani by som nechcela predsa mam len svojich rodicov a tiez ich volam ujo a teta 😅 😀 pride mi to smiesne sme spolu uz takmer 8 rokov ale stale lepsie ako ich volat mama a otec

kosicanka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lovacka
10. júl 2008

hej hej moj ocino im preraba byt teda neviem ci uz zacal alebo az od pondelka
Ono ja som rada ze aspon s Livou mame pekny vztah a dufam ze to aj ona tak citi z jej strany aj ked urcite jej sem tam idem na nervy ale co uz 😀
a na malu bambulku sa taaaaaaak neskutocne tesim hadam asi najviac zo vsetkych 😀 aj som to asi vedela prva teda hned ponich dvoch 😀

bambusko
10. júl 2008

joooj, to uz tu rumka vymyslela pomenovanie tetasvokra 😀

kosicanka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kosicanka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lovacka
10. júl 2008

vies ono asi nikdy nebudeme spokojne 😀 keby nam navrhli oslovovanie mama otec tak by sme to nechceli keby nam boli za patami denno denne tiez by sme to nechceli takze ani vlastne nevieme co chceme 😀 a zase to je len na nas 😀

lovacka
10. júl 2008

hej viem vola sa daniela alebo danica?
no vies ako chystame chystame len sme sa este k tomu akosi nedostali
MOmentalne ja som dostala pracovnu ponuku robit manazerku v hotely tak sa to trosku oddialilo ale vies ako to clovek mieni a Pan Boh meni.takze uvidime ako bude Dodo s pracou a mozno okolo zimi sa aj my do toho pustime
vsak uz aj fero mi navrhoval ze ked sa vlastny manzel nevie postarat ze on nam pomoze 😀

pinco
10. júl 2008

ja ich neoslovujem. A pred inými ľuďmi ich volám buď priezviskom alebo teta Priezvisko a ujo Priezvisko. Ani mi nik nenavrhol, aby som ich volala inak, akurát mi raz svokra povedala do telefónu, že aká mi je ona "teta". Ale raz sa mi už aj predstavila keď som zdvihla mobil, že Jani ahoj, tu je Priezvisko... Tu už ani "tetasvokra" nezaberie 😀

kosicanka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambusko
10. júl 2008

ja by som brala tykanie a oslovovanie menom, zeby som to sama navrhla?

kosicanka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anouchka
10. júl 2008

aj ja som do mojich 10 rokov byvala v Ke

kosicanka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lovacka
10. júl 2008

kosicanka ja naozaj nechcem riesit ani svokru ani svokra.tiez sme si asi nesadli teda ja som sa snazila aj tak aj tak no proste ma nemaju radi a tiez to nebudem silit.domov ideme raz rocne snazim sa travit cas s mojimi rodicmi a teraz aj s livou ked su uz doma takze ten tyzden co budeme doma v auguste tak prezijeme hadam
a moji rodicia zase maju radi mojeho manzela ako svojeho vlastneho otec sa nim dokonca chvalil ako zo svojim synom 😀

kala
10. júl 2008

babulky tak ja sa musím tiež pridať, moja malá mala 5 mesiacov a moja svokra jej dávala kačicu, knedľu a kapustu ja som skoro z kože vyskočila, a ešte pred pôrodom tie rady že aby som rodila cisarskym lebo po normálnom už budem mať škaredú šušu, a nekojila lebo budem mať ovyslé prsia.Tak tieto dristy ma viete kde až škriabali...Naštastie teraz je už rok v irsku tak mám pokoj, ale ked dojde na navštevu na par dní tak to jej mám plné zuby aj vyše , no najmúdrejšia žena na svete 😠

pinco
10. júl 2008

ja to navrhnem raz svojej neveste (ak budem mať) - aby mi tykala a volala ma menom 😉 To je podľa mňa najlepšie riešenie.

kala
10. júl 2008

inak aj ja jej tykám takto jej skôr môžem povedať ale choď do prdele pri vykaní je to horšie nie 😀

janette4
10. júl 2008

pinco, a keby si mala nejaké nutkanie byť na svoju nevestu hnusná, spomeň si na svoju svokru. 😀 Inak tá reflexná vesta bola dobrá 😀 😀 😀

lovacka
10. júl 2008

ale stale sa da navrhnut ze mozeme si potykat na minutu?a potom ich tam poslat a zase si vykat 😀

bambi7
10. júl 2008

ahojte babulky uz dlho som tu nebola,wonenne ako sa mas?a co domcek a deturence?

kala je fakt nejaka mudra,ale ason je daleko 😀

pinco 36t super gratulujem tak uz to mas za par,drzim palce,a vsimla som si ze to bude dievcatko a aj meno je take ako sa paci mne 😉

jahodka11
10. júl 2008

pinco, ja tykam a hovorim menom a vidis.....ale ano, aj ja si to tak predstavujem, ze ma bude oslovovat menom a tykat..jedine, ze by mi chcela hovorit mama, haha 😀

janette4
10. júl 2008

choďte do prdele znie tiež celkom dobre 😀

anouchka
10. júl 2008

no ja som tej mojej nedavno povedala,že jej prjaem nech dostane,čo si za svoje správanie zasluži.Ona sa urazila.Žeby pochopila,čo si zaslúži????

bambi7
10. júl 2008

inac ja som to tu aj pisala mam svokrovcov v pohode,ale mate to niektore fakt tazke 😒 aja tiez tykam a mama nehovorim mamcu mam len jednu a to svoju 🙂

janette4
10. júl 2008

Ja som strašne zvedavá, aké to bude, keď sa narodí malé.Oni už jedného vnúčika majú.Má 10rokov, a keď mal doma oslavu, svokor dal prednosť rolam a robote na záhrade ako by išiel zagratulovať jedinému vnukovi.Keď som mu to vyčítala, povedal, že však sú to neni jeho posledné narodeniny, že takých ešte bude.Ja som mu na to odpovedala, že to nemôže vedieť, a že ja by som sa urazila, keby mu môj syn nestojí za to, aby mu prišiel zagratulovať k jeho okrúhlym narodeninám.

anouchka
10. júl 2008

janette nic sa nezmeni,len ťa to bude viac bolieť,lebo to bude tvoje dieťa

bambi7
10. júl 2008

janette aj tebe drzim palce 🙂

bambi7
10. júl 2008

a nech je porod rychlo za tebou 🙂