Čo so svokrou?

lencici
13. apr 2008

Bývame v jednej dedine so svokrou a tá od malička berie moju malú na 1 celý deň k sebe to mi už prestalo vadiť zo začiatku som aj plakala, ale môj manžel sa so mnou vždy naťahoval, že šak neide ku cudzej.... Dnes si zmyslela, že malu zoberie na návštevu k prababke na autobuse. ´Možno som hnustná ale ja nechcem žeby ju tam zobrala keď tam neidem aj ja. Ale môj manžel sa urazil že jej to nechcem dovoliť..

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martina21
17. apr 2008

womenne, ja mam kamaratku ktora zazila nieco podobne, ich vyhodila svokra s 2tyzdnovym babatkom, neviem kvoli comu mali nezhody ale tiez ju svokra nemala rada a tiez jej nejak siblo a preplo,stratila kvoli tomu mlieko a uz je to vyse rok a pol a bola u nej 2x a varavela ze jej to vzivote nezabudne

martina21
17. apr 2008

a este ked mali pred svadbou vsetko vybavene uz len trebalo vsetko vyplatit tak im ukradla peniaze, mali ich doma, potom ich sice vratila ale svadbe aj tak nezabranila

lenadka
17. apr 2008

womwnne a preco vas vlastne vyhodili?

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
biela
17. apr 2008

womenne, to vyzerá ako zo zlého filmu, neviem si to predstaviť. ale ja by som asi prerušila úplne všetky kontakty, ani by som ju v živote nechcela vidieť... ani deti určite nepotrebujú takú trhnutú starú mamu. to asi radšej žiadnu.
nechápem, ako niekto môže vyhodiť z domu také maličké deti.musí byť bez srdca.

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jahodka11
17. apr 2008

ach jaj, nechapem, ako mozu byt niektore svokry az ake zle....podla mna je to tym, ze sme im ukradli synov, aj ked je to blbost, ale v inom to nevidim.....
martinka - tak si ju uzi, :((( aspon nas lepsie pochopis, o com tu piseme....a manzel ako? napis, ako dopadla zoo...
cistko - sa netrap, s manzelom to bude v poriadku, my sa tiez furt hadame kvoli svokre, aj ked manzel je na mojej strane, ale ked k nam chcu prist a ja poviem nie, lebo mame cely vikend u nas kamosov a oni povedia, ze len v nedelu vecer na cvhilu, tak manzel povie dobre, ze ved je to jeho babka a on jej nechce branit...tak to proste nepochopim, unaveni po celom vikende a este vecer aj svokra...ja by som mojmu ocinovi povedala nie a on by to pochopil....keby som mala maminu, aj tej a viem, ze by to chapala....teda, urcite by nam ani nevolali, ci mozu prist, kedze by vedeli, ze sme tu niekoho mali na navsteve....uz dnes svokra volala, len manzel nemohol, tak dufam, ze to neskonci tak, ze pridu cez vikned pozriet....lebo v sobotu mame program a v nedelu by som si chcela odpocinut.... no uvidime, co nas caka.....ozaj, mne uz svokra od narodenia vnucika ani nevola.....asi pochopila, ze s nou telefonovat nebudem 🙂

ivusa82
17. apr 2008

ahojte,, necitala som vsetko,ale staci mi aj to co som prebehla ocami,, 😖

aj ja mam otras svokru..byvala som u nich pol roka,ale stacilo mi..nikdy som sa nestretla s horsim clovekom ako je ona...bez srdca..ona tam ma kamen! a studeny! aj sme sa s muzom zato hadali..cez vianoce to bolo na rozchod,,ale urobila som radikalny rez....bud budes zit so mnou alebo s mamou..vyber si! ale to som mu musela 100x vysvetlovat,ze je zla zena...on to videl inak..predsa je to jeho mama,ale potom uz videl aj on jej spravanie....zo zaciatku..ivi sem..ivi tam...pred mesiacom som uz ani meno nemala...bola som ONA! robila mi strasne napriek..ale len ked tam mebol muz..pred nim bola mila. posledne uz ani nevarila...a ked tak take co nemozem,,kedze este kojim 😠

jednoducho ziarli,ze jej syn bude so mnou a nie s nou...nebude jej uz davat peniaze..(za inak otras stravu..blee), a islo ju roztrhnut od jedu ked mi pomahal s maly..kupali sme spolu..chystal flasku..zehlil plienky(ine by aj tak nevedel 😅 ) ze...,,ja som mala 4 deti a nikto mi nepomahal..vsetko som sama musela..kto to kedy videl aby chlap taketo veci robil,, som jej na to povedala,ze je rok 2008 a ja nie som idiot a o svoje dieta sa viem najlepsie postarat sama! nech sa mi nestara do vychovy...mala moznost vychovavat tak nech teraz relaxuje 😝

teraz byvame sami a ked nemusim ani tam nejdem,,,tiez sme v jednej dedine,, a inak maleho nevydela dva tyzdne a ani ho nezobrala na ruky....lebo ,, jaaaj Filipko ani ta nebudem pestovat ..musim varit! krava

pekny den vam prajem 😵

ivusa82
17. apr 2008

womenne...inak brutalnu svorku mas....ja by som ju s prepacenim oplula a nikdy viac ju nechcela vidiet...!! a po roku navsteva? to by som asi nezvladla... daj jej nieco do kolaca...prehanadlo...nech ma zazitok 😀 😀 😀 ale nie,,
ale drzim palce.. 😉

womenne
17. apr 2008

nechcela som prist o manžela ja som ju oslovovala:ku...a on sa strašne hnevam.ved mi sa vlastne nebavime iba ju tu strpim nech da malim darčeky a plave dal

cistko
17. apr 2008

Och womenne a co ja sa potom stazujem 😀 😀 to je oproti tomu co sa stalo tebe len taka malina alebo malinka 🙂 Manzel dobehol domov pred tym ako siel do prace ani bu ani mu len sa nieco pytal ohladom dokladov a odisiel ani bu ani mu:/
Ani len na Jakubka sa neopytal a chlapca ma taky strasny den od rana, teplota sopliky, uz nech su tie zubky von 😠

Najlepsie na tom vsetkom je to, ze som nakoniec ostala bez obeda 😀 budem stihlounkaaaaaaaaaaaa....

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusil2005
17. apr 2008

cistko fuha, no podla mna toto trosku poserinkal tvoj manzel. nechapem co je zle na tom ze zabali jedlo 😕 ked svokra nieje doma... no mas to tazke ☹

martina haha no drzim palce! vydrz to.

womenne 😲 a to ste ako vyriesili? toto by som ja asi riesila jedine tak ze by som zabudla ze exeistuju...

lencici
autor
17. apr 2008

Joj tak to sa ja potom už nebudem sťažovať sľubujem 🙂 to sa s Vami ani nedá porovnávať...

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusil2005
17. apr 2008

womenne a tvoj manzel co na to povedal ze ta vyhnali s detimi? ved on prvy sa mal postavit a povedat "ked tu moja zena nema byt, tak tu nebude! ale ani zvysok jej rodiny"

cistko nemala si mu ani ty povedat ani bu ani mu ked sa ta pytal 😀 neboooj ved on bude hladny alebo bude hladat ciste ponozky 😝

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusil2005
17. apr 2008

skapeeeeem womenne napis nejaku knihu 😀 toto sa len tak nevidi

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tribitka
17. apr 2008

myslím si, že bez lístka sa ani vietor nepohne...ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva....
nechcem sa nikoho dotknúť, lebo nepoznám situácie, kvôli ktorým sú vzťahy so svokrami naštrbené, ale poznám zopár báb, ktoré principiálne nadávajú na svoju svokru, ako keby to bola povinnosť.... kamoške sa svokra ponúkla že jej postráži malú, nech si niekam vybehne von oddýchnuť a ona to brala hned tak, že sa jej pletie do života, že jej káže čo má robiť...no vojna.... a ona jej pritom chcela fakt len pomôcť.....

mishelin
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tribitka
17. apr 2008

mishelin, tak jej povedz rovno, že ty sa o svoje dieťa postarať vieš a nech bude taká láskavá a nehovorí ti do výchovy.... ked sa urazí, tak jej smola, ale ked je inteligentná tak pochopí.....

mishelin
17. apr 2008

tribitka stava sa ze jej poviem a odignoruje ma..ale ked je doma muz nedovoli si 😒

tribitka
17. apr 2008

mishelin, tak ja by som jej to slušne ale rázne opakovala dovtedy kým by to nezmenila, stále dookola, pri každej príležitosti keby ma chcela poúčať.... iné je, ak sa snaží svokra v dobrom poradiť, pomôcť, ale len vtedy ak niekto po nej radu chce.... A iné je, ked principiálne hundre, sťažuje sa a myslí si, že o výchove detí vie len ona..... 😒

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tribitka
17. apr 2008

women, tak jej dnes prines dieťa, daj jej ho na ruky a povedz jej či ti nechce náhodou pomôcť, nečakaj na jej odpoved, povedz dakujem a odíd....liečba šokom..... 😀

bambi7
17. apr 2008

ahojte babule toto je fakt zaujimava tema.ja som mala tiez nejake nedorozumenia ale nic vazne. sranda ze je to skoro vzdy zo strany chlapa moj stale hovori ja ma dobru svokru ,niektore mam su strasne zatazene na syncekov,podla mna sa lahko povie nevsimaj si ju, mam taku znamu ta to mala velmi vesele skoro sa aj rozviedli ten co to nema tak tazko to asi pochopi. no ale aj tak to treba brat trosku z nadhladom aj ked je to tazke lebo potom sa trapi hlavne ta strana co za to ani nemoze.a na druhej strane je to jeho mama a bude ju mat rad nech je aka chce,len sa pohadate vy dvaja tak baby drzim vam palce. 🙂

lusil2005
17. apr 2008

tribitka podla toho co women pisala doteraz o tom ako ich vyhodila a tak - neviem ci by som jej nechala dieta na 5 minut... 😅
ako som povedala - ja sa na svoju svokru stazovat nemozem, ale su ludia ktori su proste "ini" 😀

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz