Čo so svokrou?

lencici
13. apr 2008

Bývame v jednej dedine so svokrou a tá od malička berie moju malú na 1 celý deň k sebe to mi už prestalo vadiť zo začiatku som aj plakala, ale môj manžel sa so mnou vždy naťahoval, že šak neide ku cudzej.... Dnes si zmyslela, že malu zoberie na návštevu k prababke na autobuse. ´Možno som hnustná ale ja nechcem žeby ju tam zobrala keď tam neidem aj ja. Ale môj manžel sa urazil že jej to nechcem dovoliť..

jahodka11
4. jún 2008

haha, baby, no mame to vesele 🙂 manzel si prave nasiel zmeskany hovor od mamy a povedal mi, ze pokial nezavola mne, tak jej to nedvihne...tak to sa ma chudera navolat 🙂 🙂 🙂 mne volala naposledy asi v januari.... ale ved dobre, nechyba mi, a aj tak by som jej nedvihla...na tie jej sladke reci, ako sa ma danusko neskocim..keby sa naozaj zaujimala, tak vie, ako sa ma 😒

cistko
6. jún 2008

A mne nevadi ked sa svokra pyta muza ze co mal na obed🙂 Aj dnes sa pytala a on s usmevom ze palacinky 😀 😀 😀 a mali sme pecene koleno 😀 😀 ale je piatok tak mal byt post 😀 😀 😀

lenocka80
7. jún 2008

Babky, tak toto mi neda nenapisat. Prave bola v radiu sutaz o najlepsi kix redaktorov a vyhrala to redaktorka, ktora hlasila situaciu na cestach, ze "...pozor si davajte na dialnici D1 medzi PP a LM (napr.) beha tam svokra 😀 " (malo byt svorka psov... 😀 ) som sa dobre zasmiala

pinco
7. jún 2008

lenocka, sto bodov 😀

abetka
7. jún 2008

tak ja som rada , ked ju nevidim. JA ju vidim viac ako moj manzel. Je jedinacik a vobec s nim rodicia nekomunikuju ☹ . Hnevalo ho to , ale teraz to berie ako realitu. A to s tym branim kozmetiky a pozeranim do chladnicky, by som s nimi vyrazila dvere, zeby zahucalo 😉 . To by som narobila ramus 😠

pinco
7. jún 2008

Ja zboznujem otazky typu: Uz si Maros (moj muz) vymenil tie snury na pradlo? Uz si kupil novu zaclonu do spalne? Uz si spravil to a to? Chapete? Ako kebyze on tu byva a ja nie alebo co.... Kritizuje vlastne moju domacnost cez neho, ze on je aky nemozny. Ale ved ja tu byvam s nim!!!!

jahodka11
7. jún 2008

jaaaj pinco, to poznam, to ked moja svokra telefonuje, tak sa pyta manzela, ze kedy pride...??? haha, ako keby mal prist bezo mna alebo co, ale toho sa nedozije 🙂

gurti
8. jún 2008

zastrelit, pochovat a nevykopavat...aspon tu moju

majada
8. jún 2008

gurti: 🙂 😉

carisma25
8. jún 2008

pinco- moja s tvojou by si mohli ruky podat, ha ha 😀

jahodka11
8. jún 2008

ahojte maminy, tak ja idem v sobotu k mojmu ocinovi a budeme tam 2 tyzdne, prvy tyzden bez manzela, tesim sa, ale v tom istom meste a na tom istom sidlisku byva aj moja svokra, tak to bude asi zle....nemienim sa jej ozvat a ako som uz pisala, naposledy mi volala v januari, takze ak mi teraz zavola, urcite jej nedvihnem....co ma po nej, odrazu akoze naj kamosky a budem u nich cely tyzden, nie? ani naaahodou...ale poviem vam, mam z toho stres, je to pre mna neprijemne, lebo som dost citliva, ale moze si za to sama a ja mam tiez len jedny nervy a moja trpezlivost pretiekla....nepomohla mi, ked mi umrela mamina a teraz, s malym, nasim prvym babom ani trosku, len kritizuje a je mudra, len sprostosti roprava..ved viete, ako to myslim, takze bohuzial......napisem potom, ako sme ddopadli....tak mi drzte palce 🙂))

nikuska123
9. jún 2008

Neboj jahodka, drzime palce a ja na tvojom mieste sa takisto neozvem. Ked je moj muz na sluzobke, zbalim si veci nepoviem ani slovo a idem spat k nasim a je mi jedno, ze tamadiaľ chodi kazdy den z prace a tak.
A pinco, to ze svokrovci vidia len ich synacika, tiez dobre poznam: Lacko netreba Ti? Nechces? Dokonca ked ide domov z roboty a sedia von na dvore ta LAcko pod sa najest, esteze ma on dost rozumu a povie ze ma hore zenu a ona mu vie navarit. V sobotu prisla hore a krici Lacko tu mas prinesla som Ti Strudle-piekla totiz, a on na nu a mozem dat aj zene? TA ostala kukat jak nepricetna, ale ja ju neznasam ta ani by som si nic nevzala. A Lacovi nechutia, tak ich hadzeme do kosa. Nepomaha nam s nicim akurat tak nervy nahnat a rozostvat nas, vceraideme naprechadzku amoj isiel asi pol metra predo mnou stretli sme sa so starymi a na LAca trapne usmevy na 20 stichov ahoooooooj, a ja ze dobry a oni nic, ta ja ich mozem,...Keby sa dalo vsetky blbe svokry a svokrovia zbalit do jedneho mecha a dat dakde naopusteny ostrov a dookola samych zralokov, ale ja mam strach, ze moji by aj odtial prisli bo to nezmar!

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maximiliana
9. jún 2008

No po tomto vikende mam dojem, ze aj sa zaradim k neoblubenym nevestam xixi 😀 V piatok sme sli ku svokrovcom, lebo manzel xcel ist von s kamaratmi, tak som zhodnotila, ze jednu noc to prezijeme. A uz bol problem, preco neostaneme cely vikend. Tak sme sa vyhovorili, ze moja mama ma meniny a musime ist oslavovat 😉 A vcera samozrejme kazdodenna kontrola, za co robime, co sme jedli a kedy prideme. Tak sa drahy snazil vysvetlit, ze tak skoro urcite nie, lebo maly mal potom rozhodeny rezim a cele poobedie nam plakal. No a uz bolo. To vobec nie je tak, jemu je jedno kde spi, ved si to neuvedomuje a to len my nexceme prist. Do teraz som to akosi prehryzala, ale zacinam toho mat plne zuby 😠

rumka
9. jún 2008

no tak my sme boli v piatok pozrieť tetusvokru bo mala narodeniny krtila sa nekomandovala ale si neodpustila skrytizovať čo má drahý na sebe no to robí vždy keď ho vidí neviem čo to má za mániu ako malého chlapca a on nič jej nepovedal no ja by som jej tak vedela........................... no zdržala som sa 😠

pinco
9. jún 2008

caute. Tak som len chcela dodat, ze ta moja nekritizuje mojho muza tak, ze by mna ignorovala, ale ona to hovori mne! Ze ci si on uz dal konecne zvoncek na dverach opravit alebo tak. Ved to su aj moje dvere, ked s nim byvam, nie?
Ona inak velmi casto na neho nadava predo mnou, lebo jemu sa neodvazi, on by ju poslal do ... Asi by sa aj tesila, keby sme sa rozisli a potom by mu prisla vitazne oznamit - no vidis, este aj ju si si odohnal! Ja som taku matku este nevidela.. Som jej to uz aj povedala, tak sa urazila, ze este nie som ani nevesta a uz jej chodim vykrikovat (to sme este neboli zobrati, ale sme uz asi 7 rokov spolu chodili...).

bambusko
9. jún 2008

pinco, to akoby si mala moju svokru 😒 ale moj drahy brata nema 😀 akurat ta moja nenadava na svojho chlapca. ale sa tes, az sa narodi princezna, ach jaj ☹ a rada nakupuje??? to potom dostanes kopec neoblecitelnych veci pre babo a este tak velkost na 3-5 rokov 😀

bubba
9. jún 2008

preco je vlastne tato tema v "Babatkach"?

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lencici
autor
9. jún 2008

Tak to ani neviem prečo som ju založila v bábätkách...Ale myslím, že je to jedno kde to je ale že to vôbec je🙂

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambi7
9. jún 2008

ahojte 🙂 wommen ako ?dlho sme si nepisali tak sa to s domcekom donecne pohlo to je super drzim palce

bubba
9. jún 2008

ved mne je to jedno kde je tato tema ja len ze admini zas budu frflat 😀 😀
inac ja mam svokru nad zlato 😀 ...
woman,ved si dones svoju flasu nabuduce nech vedia co maju kupovat 😀

pinco
10. jún 2008

womenne, tak to ti asi robia naschval, aby si vyzerala fajnovka... Ale im naschval ponukni u vas doma nieco, co zas oni nemusia (ci vypiju vsetko? 😀 )
Bambusko, s tymi vecami mas asi pravdu. Vidim to na super "vyuzitelnych" darcekoch na rozne sviatky. Hlavne, ze je toho vela a drahe. Ale ze sa mi to vobec nehodi do bytu, alebo to nie je moj styl obliekania, to je uz druha vec... Ale zasa moj muz zahlasil, ze on im svoje dieta neda ani na pol hodinu, takze predpokladam, ze sa urazia a nebudu k nam chodit (dufam 😉 ). Maju druhe vnuca, tam sa mozu realizovat. A ja mam nastastie nasich, ktori aj ked maju svoje muchy, tak su uplne v pohode 🙂

nikuska123
10. jún 2008

Moja svokra nam nekupuje nic, alebo len zriedkakedy, alebo nam vie este z celeho srdca podarovat nieco, co ona nechce. ma vkus sto rokov pred opicami, ale to by mi nevadilo, ved nech kupuje, m,ame kdeodkladat. Len najhorsie je ked kupi malej nieco doslova nenositelne a stale sa pyta ci to mala, preco ju v tom este nevidela,... Doteraz jej kupila tri vecicky na oblecenie, vsetko sama umelina farby ako na vestach z verejnoprospesnych sluzieb a strasne to hryzie mna a nie este malu a ani jednu sme nedavali lebo manzel povedal ze on to na svoje dieta neoblecie, tak to stale niekam zakladam a najnovsie uz odpoveda on. je to ich chlapec a vezmu to asi lepsie od neho, nech nie som ja vzdy ta zla. Aj ked mi uz u nich nic nepomoze.

pinco
10. jún 2008

nikuska, skus malu do toho obliect, odfotit a potom budes svokre ukazovat 😀 Mozno jej aj samej dopne, ze ake hrozne veci kupila...

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikuska123
11. jún 2008

pinco, im to nikdy nedopne, to je akoby si nieco vysvetlovala svojej prababicke, kupuju to co je najlacnejsie u cinakov a myslia si, ze to je super, najhorsie ze sas tym chvalia ake vecioni kupuju a ja potom musim blbo reagovat naotazky inych a zas som zla ja ich nevesta.

cistko
11. jún 2008

No a ja milujem spice a vie to cela rodina a svokra chodieva kazdy stvrok a kazdy stvrtok ide do cukrarne a kupi nam po kolaciku - vsetkym🙂)a stale dostanem iny kolac a nie spic🙂Velke slahackove od vymyslu sveta-viem ze to mysli len v dobrom, chce kupit najvacsi najlepsi aby nam radost urobila🙂))No a ja stale poviem ze si dam neskor a necham ho stale muzovi. A to mi az tak nevadi ale viet co mi vadi? Ak sebe kupi ten spic 😀 😀 😀 par krat jej to muz povedal ale teraz to uz neriesime, len sa pobavime. No co robi to naschval alebo naozaj jej len nedochazda, kaslat na kolace svet na nich nestoji🙂
Aj moja mama mi "cely zivot" kupovala na sviatky cokoladu s orieskami a ja neznasam cokoladu s orieskami 😀 tiez na to stale zabudla, chcela kupit tu najlepsiu a nakoniec som ju nejedla a potom si posledne roky ked sa to uz konecne naucila robila z toho srandu-kupovala uplne polete oriesky v cokolade aby som ich ani vypluvat nemohla hahahahahaha🙂

A co sa tyka veciciek? Svokra nakupi a tiez nie vzdy sadnu. A co🙂 Velke odlozim ved cas na ne pride, male odlozim nafotim a predam cez bazar🙂)))no stava sa ze sa netrafi nie? Aj teraz kupila drobcovi topanocky na MDD krasne su ale malinke, no nie naschval urcite aj ju to mrzi urcite. Co ma vie vsak udivit ked dostane od svagriny ruzove body alebo fialovo ruzove dupacky🙂))))Tomu nerozumiem...ale neriesim, ved tiez sa to da predat nie?🙂