Čo so svokrou?

lencici
13. apr 2008

Bývame v jednej dedine so svokrou a tá od malička berie moju malú na 1 celý deň k sebe to mi už prestalo vadiť zo začiatku som aj plakala, ale môj manžel sa so mnou vždy naťahoval, že šak neide ku cudzej.... Dnes si zmyslela, že malu zoberie na návštevu k prababke na autobuse. ´Možno som hnustná ale ja nechcem žeby ju tam zobrala keď tam neidem aj ja. Ale môj manžel sa urazil že jej to nechcem dovoliť..

martina21
18. apr 2008

duskaf dakujem ved zase napisem dalsie "super zazitky"

lencici
autor
18. apr 2008

tobina tak to je sila!!! a teraz ako sa správa ku malému?

jahodka11
18. apr 2008

tobina - no comment, to co je? ja by som s nou uz neprehovorila!!!
martinka - tak aj ja drzim palce, nech vikend rychlo ubehne.....a tvoj manzel fajci? ved im povedz, nech idu von, myslim uplne von.....ze ked im nezalezi na svojom zdravi, mohlo by aspon na zdravi maleho...hadam to svokrou trosku pohne....inac, to mam najradsej, tie pohlady...ako keby sme boli blbe...niekedy sa az zamyslim, ze co som povedala, ked tak cudno na mna pozera...🙂))

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milhaus
19. apr 2008

moja svokra aj svokor fajči aj pred malou ked tam sme, myslia si že to stači ked otvoria okno
manžel nefajči a mi byvame sami a ani ja nefajčim
ked som u svojich rodičov tak tato chodi fajčit na balkon inak ani ked tam nejsme nefajči doma, občas len v noci obyvačke ked tam nikto neni

lusil2005
19. apr 2008

no skusil by si pri mojej malej niekto zapalit... a to som byvala fajciarka. prestala som fajcit ked som otehotnela ale malu by som tomu urcite nevystavovala

lusil2005
19. apr 2008

martina hahaha tak to mas super priklad v tych jej dcerach 😀 sa divim ze si sa ho nechytila, take lakave, a ty blba sa vydas za otca svojho dietat!?!?!?!? 😝 😀 no ja viem, robim si srandu, ale keby mi toto zahlasila tak neviem, asi by sa so mnou potom co by som jej povedala dlho nerozpravala...

no a so soplikmi - SOPLIKOVE DIETA K MESACNEMU BABETKU???????? uz len to ze dosla cela familia k vam na cely vikend ked mate tak male babo je divne. no ja neviem baby, ja vas obdivujem. teraz by som mozno svokrovcov na prespatie prijala, ale do toho pol roka sme mali co robit same so sebou. ja by som k mesacnemu babu na vikend ani zdravych ludi nezobrala do bytu.

rumka
19. apr 2008

tobina nechápem to ako čo sa dá nrobiť s tehotenstvom??????????? 😒 😕

rumka
19. apr 2008

martina21 no tak to by tak prášili odo mňa preč že by sa nestihli čudovať ja teda fajčiarov tiež nemusím majú tí ľudia vôbec charakter????? ☹

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusil2005
19. apr 2008

womenne no parada. ty si tam len pekne sadkaj, nechaj sa obskakovat, a pozoruj svojich certikov jak robia bordel 😀

dadulka19
19. apr 2008

no baby,dnes k nám prišla svokra a položila si nákupnú tašku a kabát na sušiak s prádlom,kde sa práve sušili veci malej 😠 😠 😠 ,som myslela že ju..... 😠 😠 😠

elinka27
19. apr 2008

tak my mame na buduci tyzden krstiny a moja svokra objednala za mojim chrbtom 100ks zakuskov, a pritom ja som uz medzitym objdenala 120ks.Akoze velice bola iniciativna,lebo vraj 120ks zakuskov bude malo.Podotykam,ze nas bude 15 ludi 😠

tobina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tobina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankajs
19. apr 2008

No baby, valím oči 😕 😕 😕 , to sú ale megery. Tá moja ide zas na to takticky. Keď má pocit, že je mimo záujmu, "ochorie". Aj teraz, mám o týždeň termín, tak aby sa na ňu nezabudlo, nechala sa prijať do nemocnice. Nikto z lekárov nevie, čo jej vlastne je, už prevracajú očami, keď ju vidia, že zas s prišla s nejakou vlastnou diagnózou. Naposledy to bola tuším rakovina.
A čo sa týka vnúčaťa, len sa spýtala, či je manželove. Inak žiaden záujem. Vlastne záujem o neho bol- ešte mi v nemocnici povedala, nech prídem rodiť skôr, aby sme šli naraz domov. Sa bojí, že by mala zo slušnosti prísť do pôrodnice a nedajbože niečo kúpiť /neprišla, ani keď som tam ležala na pozorovaní a bol za mnou manžel - lebo som jej nepovedala, že idem do nemocnice/. A to bývame v jednom dome. Našťastie mi vôbec nechýbala a jej záujem mám v paži, lebo viem, že ak niekedy je, tak len s falošnou pretvárkou. 😎

danuska24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambi7
20. apr 2008

dobre ranko 🙂
womanne ahoj to je dobre ,ze si isla tvoj bude rad a nik nic nemoze povedat a nech potom svokra upratuje 😀 pekne si tam sedkaj a deturence nech sa hraju 😉 napis ako bolo

lusil2005
20. apr 2008

tobina super si spravila. tiez by som sa zbalila a isla domov.

lencici
autor
20. apr 2008

tobina tak mne bolo blbé ked sa svokra prišla na malu pozrieť po týždni čo sme boli doma..

martina21
20. apr 2008

babenky,tak uz som zase vo svojej kozi, furie odisli 😀 ale zase som nestasna lebo to vizera ze maly sa predsa len nakazil je nevrly a trosku mu zacina soplik a zda sa mi aj nejaky horucejsi ale teplotu ma zatil v norme 37 po odpocitani,dufam a modlim sa nech sa to nezhorsi chudatko moje ☹
manzel bol tiez silny fajciar ale od kedy je so mnou snazil uz vela krat prestat sice sa to nepodarilo uplne ale dost to obmedzil fajci len ked je v praci doma vobec ani na balkone ani ked ma vikend volny si nezapali a pri malom vobec,aj ked z domu je zvyknuty na fajciarske prostredie tam sa fajcilo stale aj v pritomnosti malych babetiek cize jeho a jeho sestier a teraz aj ich deti aj ked ich matka kojila no fuj, a potom ze ako mesacny mal zapal pluc a stale chory na priedusky do roka aj kazdy mesiac, z coho to asi bolo 😠 a aj ta mala vnucka jej co tu bola mala zapal pluc ako babatko, taketo vedome ublizovanie detickam nikdy nepochopim!!
inak manzel ich na balkone zamykal normalne surovo ze ked dofajcite zaklopte ale otvorim vam az za desat minut nech to zvas trocha vypachne 😅
a inak v posledom rade sme ich vobec nepozyvali dotrepali sa sami ale tak zase je to manzelova mama takze jej nepovedal nie a ja som nechcela byt zla,ale teraz to tak lutujem a keby sa to dalo vratit!no som hlupa ale poucila som sa pri druhom nehrozi!!!!!

tobina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martina21
20. apr 2008

😀 😀 😀 veru tak a ked odchadzali tak malemu somrali ze kedy sa zase uvidime a hadaj co som si asi tak pomyslela 😉

mata78
20. apr 2008

ahojte. musím priznať , že pri čítaní som sa dobre pobavila, ale kedže mám aj ja svokru a malé dieťa a dalšie na ceste tak viem, že v skutočnosti to až taká sranda nie je. ja riešim tiež neustále to či dam malú svokre, alebo nie. asi pred mesiacom sa odsťahovali z nášho sídliska trošku za bratislavu takže už nie sú tak často s malou. kým si ju svokra bravala na 2 - 3 hod tak mi to veľmi nevadilo, ale teraz ked počujem ako sa už chysta, že si malú vezme na vikend a v lete na dovolenku tak mi je zle. stale sa vyhovaram, že malá veľmi zle v noci spí a že by sa pri nej nevyspali. ale neviem ako dlho to bude zaberať. hlavne ked v auguste sa nám narodí druhé. to sa svokra už chystá , že si malú vezme na niekoľko dní. ja som už radšej pred ňou už teraz povedala, že moja sestra sa tak teší na to, že ked budem v porodnici že si vezme malú k sebe. chudera sestra ani o tom nevie, že malá bude u nej. 😀 😀 😀 ale najradšej by som bola keby som mohla dať malú k mojim rodičom na východ. chcem ju tam dať už od začiatku leta, lebo poviem vam pravdu , že si neviem predstaviť ako by existovala v tých horúčavách v paneláku v bratislave. a mojej mame aj viacej dôverujem, lebo u nich byva sestra s 2 ročným dievčatkom. mama sa o jej malú stará od 6 mesiaco, lebo sestra sa musela vratiť do roboty. takže viem, že o malú sa mi dobre postará, hoci už aj predstava toho, že by som malú tak dlho nemala pri sebe ma desí.
ale problém bude v tom ako svokre vysvetlím, že jej malú v lete nedam ani na týždeň.

veverca
20. apr 2008

martina21- chorí na návštevu k bábätku, to je totálne bezohľadné 😠 , máš dobré nervy, že si to vydržala.

martina21
20. apr 2008

😒 no tie nervy som si vyvrsovala na manzelovi,na uplnych hlupostiach a nechapal ze co je so mnou, napriklad som na neho kricala ze preco otvara skrinu 😅
ja varavim ze hlupost je vecna (ohladom tej choroby)

mata:a dcerka je na svokru zvyknuta?nema problem ze by sa jej bala,vies to by bol dobry dovod preco jej ju nedat..a co manzel?ak sa dohodnete ze mala pojde na vychod tak by to nemal byt problem,vysvetli mu ze svojej mame viac doverujes a ze by si mala tazke srdce dat ju tam a hadam to pochopi...no ja by som maleho nedala svokre ani na hodinu sameho aj keby sa vsetci na hlavu postavili, ty si mama ty sa budes o malu strachovat, pa a drzim palce do leta daleko

jahodka11
20. apr 2008

mata78 - ja mam tiez problem nieco svokre povedat, ale v tomto pripade, ze by ho chcela na noc alebo na vikend, ci dovolenku bez nas rodicov, tak to by som rovno povedala nie a hotovo...ako a co spravi? malu ti ukradne, ci co? toto fakt neries a nerob si stresy, povedz nie, nemusis nic vysvetlovat, preco? nerozvadzat odpoved ani nic podobne, lebo sa zbytocne zamotas, to poznam, jednoducho nie a tato tema je ukoncena 🙂
martinka21 - tak som citala aj manzelovi a sa smial.....ale v dobrom 🙂 no dufam, ze chori nebudete a vychutnavaj si chvile samoty 🙂

chella
20. apr 2008

ja som sa kvoli mojej odstahovala a ked som sa stahovala, svokra mi vynadala do skurv.... svin a svokor do spin.dovolila som si zial otvorit usta a povedat svoj vlastny nazor o tom ich predpotopnom zivote...
neriesim ich, su pre mna cudzi ludia.

martina21
20. apr 2008

ach jaj,tema "svokra" bude vecne ziva...a to ja som zatial na zaciatku, a byvam 500 km daleko takze dalsie zazitky az na vianoce 😀 tak vam baby co nemate take stastie prajem pevne nervy a nikdy neustupujte ak sa vam nieco nepaci vy ste maminky!

biela
20. apr 2008

martina, ja by som brala tých 500 km. moja býva tak jeden kilometer od nás.
cez víkend som si zase vypočula.
ako ona bola s kočíkom aj celý deň vonku a podobne, a keď mi malý nechce spinkať doma, a vonku je mrzko, mám ho doniesť k nej na balkón /my sme bez balkóna/. ale to sú také malichernosti a fakt je to niekedy na smiech oproti tomu, čo prežívate niektoré z vás. mne síce nenadáva, ale dáva mi svoje nesympatie najavo inakším spôsobom, takým povedala by som "rafinovanejším". však to poznáte.
chella, dobre si urobila, že si si povedala svoj názor.