Čo so svokrou?

lencici
13. apr 2008

Bývame v jednej dedine so svokrou a tá od malička berie moju malú na 1 celý deň k sebe to mi už prestalo vadiť zo začiatku som aj plakala, ale môj manžel sa so mnou vždy naťahoval, že šak neide ku cudzej.... Dnes si zmyslela, že malu zoberie na návštevu k prababke na autobuse. ´Možno som hnustná ale ja nechcem žeby ju tam zobrala keď tam neidem aj ja. Ale môj manžel sa urazil že jej to nechcem dovoliť..

martina46
26. aug 2008

jaja12 😕

jaja12
26. aug 2008

martina46 ma asi nepozna, ani sa necudujem... Na fore som bola naposledy pred 2 rokmi, ked som mala problem s otehotnenim.... dnes mam krasneho 6 mesacneho synceka Martinka 🙂 , a ked som videla ze nielen ja mam "skvelu svokru" tak mi nedalo a napisala som

pikoko
26. aug 2008

Vzdy som si myslela, ze vtipy o svokrach su pritiahnute za vlasy...ale zistujem, ze na tom ozaj nieco je.

jaja12
26. aug 2008

na tych vtipoch je pravdy dost 😉 len cas ukaze koho to ako trafilo 🙂

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambi7
26. aug 2008

cafte
ahoj womenne ako sa mas?

jaja12
26. aug 2008

so svokrou? 😀 , milerada Ti ju dam 😀 ani delit netreba.... Je to proste zena, ktora vsetko vie a vsetko pozna a vsetci naokolo su blbci. Mam jedine stastie ze s nou nebyvam pod jednou strechou, lebo by ma odniesli v kazajke

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaja12
26. aug 2008

womenne, ake skusenosti myslis?

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaja12
26. aug 2008

ked som tu bola naposledy riesila som problem s tehotenstvom a liekmi ktore som uzivala. ukazalo sa ze som bola tehotna, ale potratila som. Potom som sa zazrala do roboty, potrebovala som prestat mysliet na vsetky veci suvisiace s detmi... a potom to prislo..a za 9 mesiacov sa narodil Mato a uz ma 6 mesiacov 🙂 , Svokra - je dvojtvarna, tak ako som napisla nielenze rozprava kade tade ze Mato nie je jej vnuk, ale sa snazi miesat sa do zivota. Ked nahodou dojde na "navstevu" ( musi mat prehlad o tom ako sa maly stravuje ci pravidelne kaka a cika....)tak len buzeruje a nic ine nepocuvam ( ja ju uz vlastne nepocuvam vobec, len mi to tak prebehne usami) len ako to robila ona, ake jedlo davala detom ona, ona a ona a stale ona.... 🙄

pikoko
26. aug 2008

moj manzel je z dvojiciek. A tak mam dost casto na stole ako sa ona - svokra - musela starat o dve taketo deti...ked nieco ...tak mi vzdy pripomenie: Vidis a ja som mala take dve... 😠 truuuuba, nie?

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaja12
26. aug 2008

hm.... asi tak, inak to co si prezila ona, to neprezil nikto... ked sa maly narodil, tak som si pri nej pripadala ako posledna fuchtla ktora nevie ani horucku odmerat. Stale mi hovorila, ked sa dojuchala na "navstevu" ako si ho mam chytit ako mu mam strihat nechtiky, ako ho prebalit.. No uzas Na porodnici nas ani pozriet nebola.. No charakter

zuzka.sk
27. aug 2008

No baby, mna svokra neprisla pozriet tiez na porodnicu, az po mesiaci sa dotrepali malu kuknut, ze oni nechcu rusit. Ked som sa na to odula, moj manzel povedal, ze oni su taki, od jeho sestry vycviceni, ze pridu len ked ich vazne zavolame a ze naozaj oni nechcu rusit. Neviem co by bolo na tom rusive, kedze za mnou na porodnicu chodila cela familia, bola som rada za kazdu jednu navstevu, kedze som tam bola 5 noci, lebo malicka menej priberala. Aj som si zato poplakala ale odvtedy uz to neriesim, takze som sa zariadila aj do budcnosti teda dufam, ze nebudu rusit a pridu len ked ich zavolame. No ma to vsetko svoje vyhody aj nevyhody, ja som asi moc citliva a ludomil a kazdy to vnima asi inak, ja si myslim, ze kazdy bude ako ja a potom som sklamana. Co uz.

jaja12
27. aug 2008

Zuzka si jedna z tých stastnych... vies si naplanovat cas a mas istotu ze ta nikto nevyrusi ked busem mat inu navstevu....

bronia13
27. aug 2008

caute dievky - ja som tu nova a som rada ze je tato tema lebo takuto temu sa neda necita - ta nikdy nesklame no nie?

Zuzka - mozno je lepsie ze ti nelezu do sukromia ako by tam mala stale byt svokra a davat ti rady, ale zase na druhej strane mohli preukazat trosku zaujem viacej no nie???

zuzka.sk
27. aug 2008

Baby, ja niekedy neviem. Sralo ma to, ze nedosli, ale vazne si hovorim, ze sak co, asi to takto bude lepsie, teda dufam, ze to zostane takto stale. 🙂 Ked uz sa to tak vyvrbilo jeden krat. No a co sa tyka rad, pokusy tam su, ale ja som taka ukecana papula, ze vzdy skocim do reci, poviem rychlo co a ako ja robim a stylom ze, aj to budem robit, cize nekompromisny ton a zmenim debatu a uz to je. Hehe. Ja som vycvicena od mojej maminy, ona si tiez niekedy mysli, ze babka je viac ako mama, haaaaa. 🙂

musino
28. aug 2008

ahoj kocky, dnes ku mne pride moja draha mama a pojdeme ku krstnej na dom, grilovat a trosku pokecat.. Asi 5x sa ma uz opytala ze ci pojde aj Petko a bola vyvalena ze ano, vraj ´ved on ma byt v praci, nema nejaku robotu´??? wrrrrrrrrrrrr...zaskrtila som ju, ona vie, ze ked tam bude aj Peto a uvidi ze malej sa nepaci ze ju stale vlaci a huci do nej, tak jej ju zoberie a uz jej ju neda. Moj obranny system je na nu slaby, cely zivot ma privadzala do zurivosti a nasledneho zufalstva, preto nechcem aby to iste musela vytrpiet moja malinka.. Tak som zvedava. Musime ju brat autom, aj nazad, eee..to zas bude den 😀

Takze, vsetkym vam prajeme krasny den, prezite ho bez svokry a mozno aj bez prisernej mamy, ja budem s mamou travit cely den a v kutiku duse budem zavidiet kazdemu kto NEBUDE v jej pritomnosti...chcihciiiii... 🙂))

jahodka11
28. aug 2008

jaaaj, musino, som sa nasmiala 🙂 tak nech ti dnesok rychlo ubehne 😀 u nas hrozi mozna navsteva svokry, tak dufam, ze len hrozi a nic nebude 🙂 ale maly je nejaky chorucky, ma sopliky, tak by som to zrusila a odvolala sa na jeho "chorobu" 😉

mareli
28. aug 2008

zuzka, mozno naozaj nechcu rusit.
ja som tu uz niekde pisala, ze za mnou boli v porodnici 4krat z toho raz svokor sam a ja som naozaj nevadala a bola som z toho na nervy uplne ma to obtazovalo. a to chodili za mno o 19.30 vecer!!!!!! hroza. podla mna, navstevy do porodnice nepatria az na manzela a vlastnych rodicov. ale kazdy sme iny. ja som povedala, ze pri druhom uz povieme dopredu, ze ziadne navstevy do porodnice.
a ked som bola uz doma, dobre tri tyzdne som bola este hotova a chodievala som spat o 7 vecer, takze navstevy som zvladala az po 1.mesiaci. nie nadarmo sa hovori ze zena v sestonedeli potrebuje pokoj.

jaja12
28. aug 2008

Inak ja som navstevy po porode na 2 mesiace zatrhla, niekto to sice nerespektoval, ale dala som jasne najavo, kto je panom mojho casu...
Do porodnice sice moja svokrusa neprisla, ale dosla hned ako sme sa vratili domov o 7 vecer... Nikdy som tak nerevala ako vtedy. bez zavolania - asi zabudla ako to je ked ta vsetko boli a chces si oddychnut. Ved co ona vsetko musela pretrpiet .. chudatko moje 😝

spathiger
29. aug 2008

Dievcata, tak ja som asi vynimka, ale mam, NASTASTIE!, zlatu mamu, aj svokru.. Ono problemy boli vzdy, aj budu, no naozaj je dolezite 'zit a nechat zit'. Poradit, pomoct ano, no nestarat sa a nemudrovat zbytocne. Su to babky, tiez si chcu uzit vnucatka, no nastastie sa mi do nicoho nepletu, nezavadzaju, ani nepoucuju. Vraj, ako si urobim, tak budem mat. Samozrejme, ked treba, poradia, pomozu.. Fakt su obe super! Klepem si 3x na celo..

elinka27
29. aug 2008

tak my sme boli dnes na u svokrovcov a svokor mal vypite a maly papal keksik a zostali mu omrvinky v ruke tak mu zobral rukua strcil si ju do ust a olizol 😠 😠 no nezabili by ste ho?Je fajciar taha z neho ako zo suda a ani si neunuva umyvat ruky ked ide z wc, stasne nieco.Malemu som davala nastruhane jablko a sa so mnou vadil,aby som mu do neho dala med vraj to bude mat viac sladke a podobne keci.Vrrrrr

Vzdy ked k nim ideme tak som nas.., a este chodime s malym plavat moja mama chodi pravidelne pozerat na maleho ako sa v bazene clapoce, ked som povedala svokre ze je moznost ho ist pozriet povedala,ze naco ved ona si to pozrie na videu, pritom na starsiu vnucku chodi pozerat ako zo skolky vystupuje pravidelne.Co dodat ...

susik77
29. aug 2008

Ahojte baby, poradte mi, co mam robit so svokrou, uz jej mam plne zuby 😠 😎
uz od aprila chudnem naplno, zatial som zhodila 13 kg a ona si ani pri jednej navsteve neodpusti poznamku, aka som tucna 😖 A vie pritom, ze fakt sa snazim...este potrebujem 7 kg ...
a stale poznamky-minule, ze ako som mohla zvladnut vystup v Tatrach na Rysy s mojou vahou 😠
A pritom ona vobec nie je ako prutik...
A stale poznamky, ze ci sa na materskej nenudim, ze sa musim nudit-pritom moja mala je hyperaktivna, ja chodim 2x tyzdenne plavat, 2x tyzdenne mam francuzstinu a inak 2x denne chodime s malou von...mam chut prestat k nim uplne chodit, manzel nesuhlasi...

susik77
29. aug 2008

ona totiz ma prist teraz v nedelu k nam a zostane do utorka 😖

radoslava
29. aug 2008

Ahojte baby nečitala som celu temu len posledne prispevky ale urcite si prečitam aj ostatne. Len velmi chce reagovat na Elinkin
Elinka ja mam to iste ale presne to iste so svokrom až sa mi žaludok dviha ked si na neho spomeniem. A ich nezaujem o malu je tiez užasny.
Išli na dovolenku. A kedze niesu z BA a nepoznaju to tak sme ich viezli na letisko resp. manzel. A kedze im to letelo rano tak sme im ponukli aby u nas prespali. Svokra nechcela ze oni pridu vecer o 23,00 a nech ich manzel zavezie na letisko inak byvame v PK. Prehovarali sme ich teda ja nie a nakoniec manzel povedal pridite ved aspon uvidite malu. Neviem či im to v tom prepitom mozgu zaplo ale nakoniec prisli teda den predtym a prespali a skoro rano ich manzelik viezol. Inak mala ich nezaujima ked tam prideme nechodime k nim často tak raz za dva mesiace tak sa s nou hraju ale to vidim ze nasilu.
A Susik viem ako ta to trapy asi by som jej to podobnymi poznamkami vracala. Neviem

segricka
30. aug 2008

susik-vôbec nerieš, "ne-musíš" schudnúť, chudneš, lebo to tak cítiš, že by ti bolo s menej kilami lepšie. Svokra patrí k posledným, kto má riešiť tvoju váhu.
a či sa na materskej nudíš, do toho je ju tiež prd. ak sa s ňou budeš chcieť zabaviť, určite sa ozveš - a hotovo.
zrejme sa tými rečami sama pred sebou obhajuje, aby ti nemusela pomáhať.
môj manžel má tiež takú podarenú rodinu - skoro rok sa nevideli, my sme medzitým stihli otehotnieť aj porodiť a keď k nám prišli, prvé bolo, že manžel pribral 😀
no nie sú kret.ni???
kašli na také reči, ani ti nestoja zato, aby si sa rizčúlilla

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaja12
30. aug 2008

susik kasli na nu