Čo so svokrou?

lencici
13. apr 2008

Bývame v jednej dedine so svokrou a tá od malička berie moju malú na 1 celý deň k sebe to mi už prestalo vadiť zo začiatku som aj plakala, ale môj manžel sa so mnou vždy naťahoval, že šak neide ku cudzej.... Dnes si zmyslela, že malu zoberie na návštevu k prababke na autobuse. ´Možno som hnustná ale ja nechcem žeby ju tam zobrala keď tam neidem aj ja. Ale môj manžel sa urazil že jej to nechcem dovoliť..

elise
17. apr 2008

moja svokra mojho syna videla asi 3 minúty na pohrebe svokra jej bývalého manžela.

elise
17. apr 2008

takže keby som ja niečo chcela od mojej svokry tak to stráženie a kočíkovanie by mi pomohlo najviac ale ona nemá záujem vidieť ani vnuka 😠

bambi7
17. apr 2008

na chlapov musis opatrne lebo ak kricis alebo sa ofuknes tak si povie pane boze a mas to on de vie ze ked sa vratis bude vsetko ok musis zmenit taktiku baby zajtra sa vam ozvem musim koncit tak pa

biela
17. apr 2008

ináč pred dvoma hodinami tu bola moja svokra a ja som sa posadila k pc a čítala si to tu. ako tu bola, celý čas mu šuchala nožičky že mu je zima. a manžel išiel pre deku, tak som ho zastavila, že žiadnu deku nepotrebuje.
raz mu je podľa nej teplo, raz mu je zima. nikdy mu ešte nebolo dobre podľa nej.
a povedala mi, že keď bude mať malý pol roka, mám ho dávať cikať na nočník. a manžel povedal, že keď bude mať rok, naučíme ho malú násobilku... 😀
skrátka už si robíme srandu, nedá sa to brať vážne, je to také milé... 🙂

tobina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cistko
17. apr 2008

Skusala som uz cokolvek, ked sa budem fucat tak sa budem ked tyzden tak tyzden ked dva tak dva...ale ja to neviem, nemam rada tichu domacnost a on to vie. Vie ze sa neviem dlho hnevat.
Vela krat sme sa o tom rozpravali, vela krat som mu hovorila ze sa citim ukrivdene, vela krat som mu povedala ze mam rada jeho mamu/aj mam naozaj/ale ze ak to takto pojde dalej tak ju prestanem mat rada a bude pre mna "obycajna svokra" a bude za to moct on.
Neviem ci o tom vedela, myslim si ze nie. On jediny je zenaty tak si myslim ze preto je to vsetko. Niekedy si prajem aby si jeho surodenci zalozili rodiny. Mozno sa mu potom otvoria okale, lebo neverim ze "budu skakat ako svokra piska" a pritom ju tiez maju vsetci radi.

biela ja mam obdobie ze mam viac casu tak pisem a citam ale moze sa stat ze sa aj par dni neukazem a potom uz nebudem mat sancu to docitat, ved krasne sa tato temicka rozbehla🙂

cistko
17. apr 2008

No bambi este najst riesenie 😉 pekny zvysok vecera prajem🙂
biela tak tak 😵

biela
17. apr 2008

cistko, ja už chodím len na túto tému, a ďakujem bohu že mám takú svokru akú mám. ja nemám rada konflikty a skoro vždy radšej ustúpim, ale keď to tu čítam, nechápem, ako také svine môžu existovať. fakt som ešte nepochopila, ako niekto môže vyhodiť malé detičky. brala by som na ne palicu.

tobina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lencici
autor
17. apr 2008

cistko tak to máš pravdu usmievam sa. Už nikdey na moju svokru nebudem nič zlé hovoriť...možno🙂 niektore bosoky su fakt strašnééé...

Možem byť rada že som na tom tak ako som

biela
17. apr 2008

tobina, že sa hral, toje nič, nauč ho čítať. 😎
ináč aj ja mám super svokra, dala som mu aj strážiť Oliverka keď som bola na prehliadke na šestonedelí. je fakt super.

mimakro
17. apr 2008

No baby, veru nezávidím vám. Aj ja mám prvrodeného syna za manžela. O to horšie, že svokor prežil celý život na týždňovkách a môj manžel suploval jeho miesto (okolo domácnosti samozrejme 😀 ). Aj moja svokra musela všeličo prežiť, ja som si musela všeličo vypočuť. Bývali sme tam skoro dva roky - skúška ohňom. Ale nech už bolo akokoľvek, s manželom sme vždy držali spolu. Žiadne pritakávanie mamičke, čo som povedala, platilo a mohla sa aj na hlavu postaviť. Inak nám vždy chcela len dobre, lenže občas to vyznelo presne naopak. A môj manžel našťastie včas pochopil, že život prežije so mnou a nie so svojou mamou. Tak držím všetkým palce.

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tobina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
biela
17. apr 2008

womenne máš strašne krásnych tých chlapčekov, pozrela som váš album. buď rada, že máš také slniečka a nezaťažuj sa hnusobou. 😠
tobina, nabudúce povedz manželovi nech zvesí dvere hihi 🙂 že inak tam nepôjdeš.

womenne
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tobina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tobina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
biela
17. apr 2008

womenne, to je super že ti to pomohlo, nato to tu funguje, aj mne to pomáha, keď si tu niečo prečítam. škoda, že som o tom nevedela, keď som bola tehotná...
tobina, hovorí sa, že rodinu si vybrať nemôžeš, ale ja nie som toho zástancom. keď mi proste niekto nevyhovuje, proste sa s ním nebavím, prerušila som kontakty s mojim strýkom, lebo mi vadilo jeho správanie a nedvíham mu ani s ním nijak nekomunikujem. so svokrou by to bolo asi zložitejšie, ale mám veľa kamarátiek, čosa s nimi nestýkajú vôbec, a to s nimi nemali ani také konflikty ako napr.womenne. proste si nerozumejú, tak sa nevídajú. deťom nebránia sa stretnúť ale vždy tam musí byť aj ich manžel.
veľa závisí od toho, ako to berie manžel. každá rodina je iná, žiadna nie je dokonalá...
treba mať nervy zo železa, však? 😀

lencici
autor
17. apr 2008

tobina to si dobre vyriešila...
Ti je blbé že ja neviem byť na nu prísnejšia vždy poviem ´manželovi a on to vybaví no ale viem že raz sa budem musieť vzoprieť aj ja. To je v tom, že ja ju mám rada a vadí mi na nej len to že by chcela často malú k sebe. Už čakám kedy mi navrhne žeby tam mala spala. 😠

lusil2005
17. apr 2008

tobina alebo nech manzel zvesi svokru 😀 😀 😀

jahodka11
17. apr 2008

baby, ja som sa tiez najskor snazila, ale nema vyznam nicit si zdravie neustalym stresom zo svokry....atd... ked sa ona nevie chovat, mne je to jedno, ja ju nepotrebujem, je to len mama mojho muza, vybrala som si jeho, nie ju.... a tiez nemienim stale zatvarat oci, lebo je to "rodina"..prave preto, ze je to rodina, malo by to fungovat!

stenli
17. apr 2008

jahodka 11, moja reč, škoda si ničiť zdravie 😉

jahodka11
17. apr 2008

stenli, ked som nervozna, maly je tiez a v konecnom dosledku si to zasa odskacem ja, co mam doma nervozne decko, takze ziadne take....je to moj chlapcek a ked sa niekomu nepaci, co mu robim, davam...nedavam....bozkavam na usta...atd.... je to jej vec, vychovala 2 synov a nech oddychuje, ako to tu uz jedna mamina pisala 🙂))

veronika13
17. apr 2008

to je dobrý odpal, že nech oddychuje 😀

jahodka11
17. apr 2008

veronika - sak a nie? co sa nevedia uvolnit a uzivat si pohodu? ved uz maju svoj vek 🙂))

cicushka
17. apr 2008

baby citala som iba prve dve strany, viac nevladzem 😅 , no ale som rada, ze som zistila, ze nie somjedina, kto je alergicky na slovo svokra. Aj ked verim, ze tu moju by mi mohlo vela ludi zavidiet...proste je fajn, fasa a pod, ale stale je to svokra, ktora by straaasne chcela byt stale s malou a neustale mi je vycitane, ze je malo s malou a pod. By si predstavovali, ze tam budeme kazdy vikedn chodit malu ukazovat, ako nejakeho papagaja. Som rada, ze mozem byt cez vikedn spolu s manzelom a dcerou ako rodinka niekde.

No ale co nikdy nezabudnem...5 den z nemocnice doma po porode..nevedela som kde mi hlava stoji, pobede este neumyta a neprezlecena z pyzama, samozrejme nevyspata a ona mi spravila prepadovku doma...ze chcela byt s malou 😲 😲 A to sa este nechala ponukat kavickou a pod.

cicushka
17. apr 2008

ale inac je fajn... 😅

jahodka11
17. apr 2008

haha, cicushka, ano, inac je fajn 😀 - to je dobreeeee 😵

radoslava
17. apr 2008

Cicushka by ma šlahlo. Moja svokra sa dotrepala presne po 6 tyzdnoch a povedala mi ze šak sme hovorili ze navstevy počas 6 nedelia neprimame. Nato jej manzel povedal ze ved vy ste rodina to je ine. Moja svokra je krava
takze ona si aj tak vsetko prisposobi sebe. Ona si aj domyšla ale to asi viacere poznate.
Jezis normalne sa mi stavaju chlpy na rukach ked som si na nu spomenula. Kravu falošnu prefikanu