Dcérka má 11 mesiacov a nelezie

vikinka10
1. máj 2014

Ahojte chcela by som sa opytat moja mala ma 11mesiacov sedi hovori ba, ba, ma, ma, pa a krici. Lenze nechce vobec lozit ako ju k tomu prinutit v choditku chodi a popri stene v obyvacke nie ked ju posadim tak sa berie na lozenie ale nedasa jej to. Doktorka nam odporucila ist rehabilitacnej zato ze to nevie tak by som sa chcela svami poradit co mam robit.

slunce3
2. máj 2014

neboj mne mala vôbec neštvornožkovala len sa plazila av 9 m. sa postavila a už som ju nezastavila, 11.m nieje veľa, má čaas 🙂 mne sa zase zdalo moc skoro v 9.m. chodiť.. a to už bol kočík prenu utrpenie všade pešo čo trvalo neskutočne dlho :D
dr. tiež kukala ked som jej vravela že neštvornožkuje vravela že má čas, že niektoré deti too ani nerobia, ked sme tam boli po 9.m kukala jak puk že už si čapce.. takže sledovala nôžky, chrbticu ... ešte asi 2 roky po tom,.. vidíš ani skoro nieje ok ani neskôr nieje ok.. poznám deti čo majú skoro 2 r. a teda vela toho nenachodia priam až vôbec.. neboj sa bude to ok.. má čas 🙂

martinadi
8. máj 2014

Nasa mala tiez nelozila, zasli sme na rehabilitacie, kde nam ukazali jeden cvik a poobedie na to uz lozila 🙂 Mala 11 mesiacov

zienkalenka
25. okt 2014
saty.predaj
30. aug 2017

@martinadi ahoj mozes prosim popisat ten cvik? Dakujem