Deti "porodené " cisárskym rezom sú iné?

leniko
23. mar 2009

Ahojte maminy, ktoré ste rodili cisárskym. Počula som, že deti, ktoré prišli na svet sekciou sú istým spôsobom poznačené. Máte skúsenosti, že by sa odlišovali od iných detí?

janette.j
23. mar 2009

no právě kdyby jsi ho četla,tak by jsi pak rozeznala co je blud a co je fakt............

jaja0110
23. mar 2009

janette, ak ti to ulahci zivot, kludne mi vykaj 😀

ygreen
23. mar 2009

jaja0110 • 2d • Včera ve 23:51
ja verim ze slnko je ruzove a ty veris ze slnko je zlte...v mojich ociach je ruzove...a co teraz? som za to horsia?

no, horší určitě ne 😉 , spíš slepá 😀 😀 😀

gabka32
23. mar 2009

ygreen 😀 😀

janette.j
23. mar 2009

mě ulehčil život císařský řez..............................

kili
23. mar 2009

janett, ale objektívnu štúdiu nemôžeš spraviť len na jednom a to svojom dieťati 😀

janette.j
23. mar 2009

ygreen- 😀

gabka32
23. mar 2009

jj to mě taky a hodně. taky jsem tu nemusela já nebo dcerka být žejo 😉 takže asi jiní jsme, protože si mnohem více vážíme toho, že žijeme a jsem relativně zdraví 😀

janette.j
23. mar 2009

a vy z nějakejch papíru jo..........................................

gabka32
23. mar 2009

kili a o tom to je. jak může někdo jiný objektivně hodnotit cizí děti?

jaja0110
23. mar 2009

gabka, to by bolo na zlozitejsiu debatu a vtuto neskoru nocnu hodinu by to namelo vyznam...proste veci niesu len cierne a biele, medzi nimi je kopec inych odtienov...

janette- hmmmmmm, citas vela bulvaru tym padom 😀

ygreen- nic povrchnejsie ta nenapadlo, ze...dalsia krarkozraka 😀

boze vy musite mat hrozne nudny zivot ked je pre vas citron VZDY kysli a slnko VZDY zlte.... 😝

No tak si tu nadalej tlieskajte dievcata, ja to baliiiiiim uz nemam inspiraciu... 😀 😀

janette.j
23. mar 2009

oni neprožily to co my....tak blábolej...

gabka32
23. mar 2009

no jájo tak dobrou. si nás před spaním aspon pobavila 😀

a kdo říká že vždy máme všechno stejné? akorát ty... ty ty ty 😅 😵

kili
23. mar 2009

janett, z papieru nie, písala som, že som to videla v dokumente, bol to dokument bbc. a teda na to nemám a ani sa nepustím robiť vlastnú štúdiu a ani ma to tak nezaújma. na to sú vedci, nie? rozhodne si netrúfam prehlásiť, že som inteligentnejšia ako oni a že oni sa určite mýlia, lebo na to moje dieťa to neplatí. to by som bola blbá jak tágo, keby som toto prehlásila 😀

janette.j
23. mar 2009

my víme že je sluníčko žluté a citron kyselý......a taky prosím tě musíš si sundat ty ružový brejle víš.....................

kili
23. mar 2009

gabka, objektívne môžeš posúdiť len niekoho iného, seba asi ťažko a tiež nie svoje dieťa.

misakri
23. mar 2009

holkyyyyyyyyyyyyy.. pokračujte, dobře se bavím.. 😉 🙂 😀

gabka32
23. mar 2009

ale kontrola zorpoznávání barev se dělá před nástupem do školy ne??? 😀

Kili vědci už občas vypustili tolik falešností, že se jim slepě věřit nedá. ale když to bylo v televízi, tak to je jiná 😢

kili
23. mar 2009

jéj, ide Stopárov sprievodca po galaxii. no ale to by ste vy asi nepochopili 😀

janette.j
23. mar 2009

kili---běž už s těma studiema někam...co budeš dělat když se fakt něco stane a budeš muset reagovat hned......budeš listovat ve studiích nebo uděláš to co ti rozum řekne..............

gabka32
23. mar 2009

Kili by ses divila ale objektivně některé věci posoudit jdou. třeba výška, váha... to kolik sní a vypije a taky vykadí... to vše se dá změřit. a taky spočítat kolikrát bylo dítě nemocné.... si pleteš pojmy asi.

kili
23. mar 2009

gabka, nemysli si, že ja verím každej ptákovine, čo vidím v telke, musia mi to proste logicky zdôvodniť, čo sa vtedy aj stalo, ale detajli si už nepamätám. Ale je fain niečo pochopiť, možno aj to, prečo som taká aká som 😉

janette.j
23. mar 2009

gabko32--jí ten bobek pošli at nám konečně věří,že to jde posoudit své dítě................

janette.j
23. mar 2009

aha kili tak to vše vysvětluje................

ygreen
23. mar 2009

jaja - ani né krátkozraká (apropo co je na tom krátkozrakého???), spíš vtipná, alespoň pro ty co mají smysl pro humor 😉 😀

A studie nestudie - sama jsem lecos studovala a sociologii a patologické chování obzvlášť. Takže vím moc dobře o čem mluvíš, nejsem povrchní, krátkozraká.....apod. Chápu tvá přirovnání a tvůj "pohled". Ani se nehádám.

Ale pokud ty máš občas pocit že je slunce růžové a citron kyselý, mohlo by se jednat o nějakou poruchu vnímání reality, nebo halucinace 😝 Nebo se jen snažíš být jiná za každou cenu, no tak si to užij - každý může vnímat svět dle svého, někdy s trochou THC, třeba😝

gabka32
23. mar 2009

jo co kdyby sis náhodou ted přečetla studii o tom jak je úžasný lék Talidomid... a běžela si zobnout... a nepřečetla si už studii o tom jak je teratogenní.. nic není jen černé a bílé a vědecké studie jsou stejně dělané na zakázku

janette.j
23. mar 2009

wau.............................

kili
23. mar 2009

gabka ??? to nedáva zmisel, čo si napísala 😀 však to si normálne zmeriaš, zvážiš zrátaš, matematika nie je moc objektívna. Ale to, že či tvoje dieťa je najkrajšie na svete, tak to ty posúdiť nemôžeš, lebo podľa teba určite je 😉

gabka32
23. mar 2009

Kili tak to zas né, to si o tobě nemyslím, že bys věřila každé ptákovině 😉

kili
23. mar 2009

ygreen, podľa teba nie je citrón kyselí? 😀