Deti "porodené " cisárskym rezom sú iné?

leniko
23. mar 2009

Ahojte maminy, ktoré ste rodili cisárskym. Počula som, že deti, ktoré prišli na svet sekciou sú istým spôsobom poznačené. Máte skúsenosti, že by sa odlišovali od iných detí?

janette.j
24. mar 2009

erikasadek-tak to jsem zvědavá co nám na to odpoví kili a jaja 😉

erikasadek
24. mar 2009

ze? je to fakt.. tam len cisarsky ale zato koja ako dive... 😀 nekojit to znamena nemat rada svoje dieta...
ako to len dokazu.. 😉

diddi
24. mar 2009

Janette,preco si zvedava co vam na to povie jaja a kili? 😨

meleri
24. mar 2009

tý jo holky, vy to řešíte...

něco podobného už tu bylo, esli sou děti ze zplozené ze zkumavky "horší" než ty normální...

já si myslím že je to jedno...

já jsem ráda že dítě mám, cís. řez nebo ne....trauma sem měla spíš já než malý, ten je v pohodě, já se tam klepala hrůzou ... 😀 no teď se tomu směju, ale znova bych na to nešla.....

meleri
24. mar 2009

spíš po fyzické stránce je doporučeno dělat nějaké speciální masáže lebky (u odborníka) že jak hlavička neprojde porodními cestami tak se některé kůstky nesrovnají...my na to asi půjdem, ale je to myslím v půlroce života dítěte..

janette.j
24. mar 2009

diddi--přečti si pár jejich vět a uvidíš...nebo jsi též zastáncem jejich tvrzení,že děti narozené sekcí jsou podle nich jiné....................... 😠 😠 😠

diddi
24. mar 2009

janett,precitala som si to....myslim,ze sa nehodis do tejto diskusie,lebo nevies prijat iny nazor...a co je najhorsie,ze ponizujes a chces byt za kazdu cenu chytra...no zial si len na vecerne pobavenie.

janette.j
25. mar 2009

tak podívej se já dokážu přijmout jiný názor,ale nedokážu přijmout nepodložené bláboly a jestli jsi četla dobře,jako že asi ne,tak si to nemyslím jen já....zřejmě si také myslíš že slunce je ružové.....vid..... 😀 😀 😀

janette.j
25. mar 2009

přála bych ti aby jsi prožila to co my...nechápu,jak vy co jste rodily jako po másle dokážete byt tak bezcitní.............já jen bráním nejen muj názor,že děti narozené sekcí nejsou jiné....myslím že do této diskuse lidi jako Ty vubec nepatří... 😒

gabka32
25. mar 2009

masáže hlavičky? to teda slyším poprvé 😕 nj jiný kraj, jiný mrav 😅

dcerka trošku asym.hlavičku má, ale nemyslím že by to bylo tím, že se jí hlavička "nesrovnala" průchodem pánví. a nikde ani v učebnicích porodnictví jsem nic takového nenašla.. 😕

gabka32
25. mar 2009

Erika - to je fakt o té brazílii? teda nevím jak by v těch vesničkách třeba prováděli všem císaře.. 😕 ale nechám se poučit 😉 kdyby to tak bylo, tak teda nevim nevim co vyroste za novou populaci stresu nepřizpůsobivých brazilců 😀

janette.j
25. mar 2009

gabka32- 😀

diddi
25. mar 2009

janette,precitaj si poriadne co som pisala na predchadzajucej strane....az potom sud....nebudem porovnavat tvoj a moj porod,ale rozhodne nebol ako po masle!....a preco nepatrim do tejto diskusie???...pretoze mam iny nazor?...a vymysli a napis nieco ine, neopakuj!

erikasadek
25. mar 2009

gabka, ano , je to fakt...
teda nevravim ze vsetky zeny mas aj velmi chudobne co porodia normalne, ale pre nich normalny porod , je nieco cudzie...
zato kojenie, to je povinnost.. je to ina kultura a mentalita....
ono moja poznamka bola len na pobavenie, uz to tu vrelo, ale asi sa niektorym , ocividne nepacila... 😀

erikasadek
25. mar 2009

gabka, meleri myslel a, osteopatha robi to zazraky u deti ale aj u dospelych... aspon tu v fr je to velmi pouzivane....

mas deti co placu po porode , dlho mesiace, na slovensku ti povedia je to kolika... a nie, len to dieta ma zeseknutu hlavicu, alebo proste porodom , su tam male deformacie, ktore tlacia;a dieta to boli..

osteopat ti to da do poriadku staci niekedy len jedna seanca a zmeni to zivot dietatku.. 😉

janette.j
25. mar 2009

diddi--i tak si prostě myslím že to tak není 😒

janette.j
25. mar 2009

a ani hlubší vyzkumy by to neprokázaly,vždyt každé dítě je jiné 😉

diddi
25. mar 2009

a ako to je????

erikasadek
25. mar 2009

janette ahoj.. 🙂 zabudla som ta pozdravit...

janette.j
25. mar 2009

erikasadek-také zdravím 🙂 ...ach jo bráním tady ty naše drobečky,ale oni do toho budou furt rejpat diddi-no coment 😝

erikasadek
25. mar 2009

bran bran.... 🙂

za chvilu cakam dalsiu , studiu kolko deti narodenych cisarskym , je v base a podobne.. 😠

k tomu sa tu speje .. sdudia a o tom studia o tom.. za chvilu budeme vyplnovat dotaznik.. styl, vierovyznanie, ...
narodeny cisarskym, normalne, alebo predcasne... chapeme sa.. 🙂

kazde dieta je ine, takze akym sposobom sa da zisti t ak by sa jedinec narodil normalne, alebo cisarskym, aky by to malo na neho dopad.. narodit sa da len raz!!!!!!!!!!!!!!
a kazdy sme ina osobnost... ja neviem dava to logiku..?

mila01
25. mar 2009

Teda holky,já vás nechápu.Naše Kája byla taky "násilně" ( jak tu někdo psal ) vytažená z bříška císařem ve 28tt,ale proč by jí to mělo nějak ovlivnit?Když chce a má náladu,tak je divoch,když chce,tak je kliďas u kostek,knížky,televize.Proč by jako měla být jiná?Nejste náhodou jiný vy?Jak jste se vy narodili - to vás to tak děsně ovlivnilo?

A na rozdíl od většiny tady vim o čem mluvim a můžu porovnat - jedno dítě přirozenou cestou,druhé císařem.A pokud namítnete,že na to koukám zkresleně,protože jsou to moje děti - kamarádka rodila opačně - první dítě císařem,druhé přirozeně - děti vidim denně jako nezávislý pozorovatel a v životě byste nepoznali,které je které.

erikasadek
25. mar 2009

mila* 😉

janette.j
25. mar 2009

mila01- 🙂 🙂 🙂

diddi
25. mar 2009

janett,ved ty nevies co citas a vobec nie co pises.....erika to iste....pisem niekde,ze su deti porodene SC nejako pozadu,alebo co.....pisem o tych,ktore boli NASILNE vybrate,lebo nebol este ich cas....su ine mozno v pocitoch,temperamente,napredovani....vy si vsak stale melete to svoje a urazate....a to do diskusie nepatri, iba ak neviete inak diskutovat

petruci6
25. mar 2009

to co tu je za blbost?neni dolezite ako prisli na svet,ale ako ich vychovame 😉

mispuli
25. mar 2009

mila souhlasím s tebou,my víme svý 😵 😵

janette.j
25. mar 2009

diddi-me to pripada,že ty jsi odněkud nasilně ¨vybrata¨a myslím že tvuj čas tady už vypršel,protože normálně urážíž děti které byli porozené nebo předčasně porozené sekcí,to znamená že urážíš NAŠE DĚTI tak si dej laskavě pozor na slova... 😖

janette.j
25. mar 2009

petruci6-přesně tak,ale oni to prostě nechápou 😒

matenka
25. mar 2009

mne sa dieťa narodilo sc, a je vo všetko popredu, v desiatich mesiacoch začala chodiť, a už blaboce nejaké slovíčka, nič v zlom, ale sú to samé blaboly čo sa tu píšu 😒