Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

janac1974
4. aug 2010

@mukky no Malorka a malta,tak to je pekny rozdiel,pre mna sranda 😀 ja som maltu zazila posledne dva roky

janac1974
4. aug 2010

@mukky a ake masko si naporcovala?mas bio,alebo normalne z obchodu?a po kolko gramov zhruba balis?
a co si malemu varila?
boze som otravna,tolko otazok 😎

mukky
4. aug 2010

@janac1974 aha 😀

janac1974
4. aug 2010

@mukky ja mam pocit,ze mojho F nenaucim ani na serbel,ani zaspavat sameho a neoducim ani od cumla ☹

mukky
4. aug 2010

@janac1974 😀

no tak ja som jedlo nikdy nevazila a to som že tabulka 😀
nemam este zatial moznost masko domace nejake splasiť 😒 ,tak morcacie som kupila,nakrajam do jedneho sacku ja neviem,zhruba velkost lyzice aj nieco?to mám na 2 dni do jedneho obeda...
vies co len take lahke,ze dietnejsie...mal to aj na veceru,kedze nemoze um 😔
zemiakovu kašu som mu urobila s morcacim maskom a zelenou fazulkou,vsetko som varila v jednom hrnci...a popucila,vecera to bola aj obed na zajtra,plus polievku mu este spravim,to bude mat pred spankom

nam rizoto s kuracim maskom este vcera vecer...a parmezan na to..kupila si ho?

mukky
4. aug 2010

@janac1974 no al este som ho nejdela ani..len ochutnala 1 lyzicku,mm chvalil,masko som napacovala na par hodin do neho

mukky
4. aug 2010

@janac1974 😀 🤐

janka kazdé zdrave dieta sa predsa vie pytat na zachod,kazdy dospely zdravy clovek vie chodit na wc,tak iste aj Fifko bude 😀
ci skor ci neskor..do 3 rokov to nie je problem ked ma male plienky...
ja toto teraz neriesim po tych problemoch,nenutim a nedavam teraz maleho....na dovolenku ale asi serblik zoberiem a skusime tam 😀 kde bude na holaka casto

mukky
4. aug 2010

idem do sukromky a kavu mam studenu jasna vec ked s mamou klabosim 😖 ,idemk ohriat 😝

janac1974
4. aug 2010

@mukky jaaaj jasne Petka kupila som ten parmezan,normalne v tescu ho mali....
ja serbel ani na dovolenku brat nebudem,skor plienky do vody 😔 s holou ritulou beha stale,ale vobec ho nenapadne si
sadnut na nocnik...vsade za nim ostavaju mlacky a ked sa vycika na zem,tak sa postavi nad mlacku a povie nooo...
mukky budes pekna,hovori sa,ze kto pije studenu kavu chce byt pekny 😅

mukky
4. aug 2010

@janac1974 ved ja som pekná 😀
pekná pre vsetkých mojich blizkych 😀
poznas to ze tucna ale stastná?to som ja 😅

z pekneho taniera sa nenaješ 😀

mukky
4. aug 2010

@janac1974 a chutil?s cim si robila?

janac1974
4. aug 2010

@mukky ved ja viem,ze si pekna,ale asi chces byt este krajsia 😀
a si aj dobra kucharka,aj zuziiiicek ta chalila,ake vyborne cestovinky si uvarila...
chutil jasne taky trosku vyraznejsi,ale fajn,na cestoviny...kupila som uz nastruhany,v takom malom baleni

cestovatelkaandrea
4. aug 2010

baby aj ja som pekna 😀 😀 😀

mukky
4. aug 2010

@janac1974 😀
prepac ale na toto radsej nebudem reagovat 😀 ,ved som bola vychválená tolko krat 😀,hadam aj do neba 😀,uz som tam mala aj schodiky 😀 a len ci uprimne? 😀 po skusenistiach co boli,pochybujem 😀 😀

mukky
4. aug 2010

@cestovatelkaandrea si.....a ak by si aj nebola 😀,lebo som ta nevidela 😀más peknu dusu,nie tu na bycikli myslim 😀

cestovatelkaandrea
4. aug 2010

@mukky tak dik, a teraz sa neunesiem 😀 dam sem na chvilu fotky mna a drobca

lenka_66
4. aug 2010

zdravim ,
a mna za skaredu mate ?????? 😀

cestovatelkaandrea
4. aug 2010

@lenka_66 nee, ty si z nas najkrajsia 😉

janac1974
4. aug 2010

@cestovatelkaandrea zlatunki ste 😵 😵 😵 v Holandsku musi byt teraz riadna kosa,tu je okolo 15st.cez den...

@lenka_66 cauko,aj ty si pekna,este som ti to nenapisala? 😕 😲

cestovatelkaandrea
4. aug 2010

@janac1974 dik. zima az taka nie. ta posledna fotka je zo zimy z Nemecka 😉 ale aj tu je 15 st. cez den. chvala bohu, ja mam taku teplotu rada.
no ako s tou dovolenkou? co urobite?
my tento rok nejdeme, lebo v septembri budu Damianovi vyberat nosne mandle a budem asi s nim tyzden doma, kym nepride svokra do NL.

mukky
4. aug 2010

@cestovatelkaandrea 😀
ved stale sa najde niekto krajsi od nas,vzdy to tak bude...ale co je to krasa?
ja som sa citila krasna ked som bola tehotna,najkrajsa na svete,brusko bolo krasne,nikdy som ani na sekundu nezareagovala ze vyzeram ako slon alebo podobne,ze vyzeram ako to a to..nikdy,,ved som nosila ten najvycsi dar pod srdcom a brusko vystavovala celemu svetu 😀

mukky
4. aug 2010

inak ja som vyhrala raz miss druhe miesto v tabore a moja sestra tretie,to sa rata do toho ze aka som pekna?ci mi to ako pomoze,ci som v predstihu pred vami 😀 😀 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
4. aug 2010

@mukky ja som praveze bola velmi chudunka pocas tehotenstva. pridam fotku do albumu nech si vies predstavit. Teraz mam viac ako den pred porodom 😀

lenka_66
4. aug 2010

@cestovatelkaandrea este ze tak 😀

@janac1974 dnes este nie 😀

@mukky ako kolko ste boli v sutazi ? 3?

cestovatelkaandrea
4. aug 2010

@lenka_66 😀 😀 😀
zmenila som fotky v albume. prva je par dni pred porodom a druhe tesne po porode. aspon uvidite mojho mm a bude vam jasne po kom ma drobec oci 😀

lenka_66
4. aug 2010

@mukky ale ty si mala brusko a nie mega kotol opacne otoceny

lenka_66
4. aug 2010

@cestovatelkaandrea ja som tak v 5-6 mesiaci vyzerala

mukky
4. aug 2010

@lenka_66 kolke sme boli?uz nepamatam,ale moze byt ze len 3

cestovatelkaandrea
4. aug 2010

@lenka_66 ja som strasne schudla na zaciatku tehotenstva. moja normalna vaha bola 62kg a na zaciatku tehu som schudla na 57kg a ked som rodila tak som mala 64kg. no a teraz mam konecne 64kg 😀 ale keby som nebehala tak som kdesi okolo 70.

mukky
4. aug 2010

@lenka_66 aj keby som mala 4 kotle,by som sa citila krasne...najkrajsie na svete