Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
4. aug 2010

@cestovatelkaandrea daj este raz fotky prosim ta..

janac1974
4. aug 2010

@cestovatelkaandrea to uz aj tak malinkym detickam vyberaju mandle? 😕 chudacik...
s tou dovolenkou zatial nic,dcere povedali dnes na policii,ze do tyzdna bude OP,tak potom zacneme riesit nieco...
@mukky si pre nas na prvom mieste a to je jedno kde ci na miss,ci kde,OK?
ja som tiez bola v tehu uplne najkrajsi clovek a najstastnejsi a bolo to krasne obdobie...

lenka_66
4. aug 2010

@mukky ano brusko je krasne ale ked s nim nevlezes do sprchy 😝

@cestovatelkaandrea ja som prve 3 mesiace 8 kg pribrala. ☹

mukky
4. aug 2010

@janac1974 😀 😀 😀
pre koho som na prvom mieste?😀 😀 😀 joj ty si dnes taká podarena 😀
ved podme sutazit kto je ako dobrý 😀 😀

lenka_66
4. aug 2010

prva 😀

lenka_66
4. aug 2010

dajte typ co mam kupit malemu na narodky

mukky
4. aug 2010

@janac1974 mne vyberali nosne 2 krat 😒 ,/teda dufam ze som netresla blbost a ten druhy krat mi nevybrali polku mozgu /cca prvy krat ked som mala tusim 5 rokov alebo menej?

janac1974
4. aug 2010

ha tak na mna nemate,ja som mala v den porodu 80kg,sa ma pytali v porodnici,ci cakam trojicky 😀
@cestovatelkaandrea,ste zlati,pekna rodinka 😵

cestovatelkaandrea
4. aug 2010

@mukky no ze si to ty tak dam, ale len na chvilu 😀

@janac1974 hej aj takym malym vyberaju. Drobec mal casto problemy s uskami a ked sme boli na ORL tak nam povedala doktorka, ze ma zvacsene nosne mandle a musia ist jednoducho von. Mozno tam ma aj bacila, ktory tieto problemy s uskami sposobuje. Tak preto. Pojde po narkozu na par minut a este v ten isty den pojdeme domov.

@lenka_66 vsak nemozeme vsetky chudnut. neboj vypocula som si kvoli tomu, ze som bola chuda dost... vraj nebudem vladat rodit a bla bla bla....

mukky
4. aug 2010

na mna nemá nikto,tolko superlativov na moju adresu to tu hadam este ani nebolo,a vsetky boli verim 😀 ze uprimnéééé 🙄 ,teda som druha po anag 😵 😵 😵 /anag je skvelá zena 😵 ,ma moj obdiv uprimny 😵 /

mukky
4. aug 2010

@mukky ten smajlik 🙄 tam nemal byt 😀 😀 😀 ale fakt 😀 ako som ho pridala? 😕

lenka_66
4. aug 2010

@janac1974 ja som bola v 25 tyzdni na monitor v nemocke a sestricka ma zdrbala ze ci neviem v ktorom vo tt. ze take brucho nemoze byt iba 25 .ked otvorila knizku tak sa mi ospravedlnovala a este povedala ze rodit budem asi pred nemockou bo dnu nevojdem

cestovatelkaandrea
4. aug 2010

@mukky no a mas to tam, nove tri foto drobca. mozes porovnavat 😀

cestovatelkaandrea
4. aug 2010

@lenka_66 a kolko si pribrala celkovo. moja kolegina pribrala 36kg ale ona mala v tele vela vody. ked rodila mala 106kg a teraz pri druhom to bude tiez tak nejak. inak my sme drobcovi na prve narodenini kupili odrazacie auticko.

lenka_66
4. aug 2010

@cestovatelkaandrea nebola viec cumlov abo mala pusa ?

mukky
4. aug 2010

@janac1974 ja vahu nezverejnujem 😀 ,ale pred cca 6 rokmi som mala 41 kg
a na pobavenie druhych mam ovela viac 😅

lenka_66
4. aug 2010

25 kg .ostalo mi este 5 ale vyzeram ako by ostalo 15

cestovatelkaandrea
4. aug 2010

@lenka_66 verim tomu ze by tam vopchal aj tri, len doma sme mali dva.

lenka_66
4. aug 2010

@mukky a ked si chodila si aj hrkotala ?

mukky
4. aug 2010

@cestovatelkaandrea ja som pribrala 8 kg a po porode mi ostalo tusim 1 -2kg do 2 tyzdnov som mala menej ako pred tehu a potom sa hormony po pol roku zblaznili

janac1974
4. aug 2010

@mukky a to sa tiez da,ze 2x vyberat mandle?to normalne ti znovu narastli?mne mali vyberat krcne,ale som povedala,ze ani za svet,lebo som mala caste anginy v detstve...a nevybrali mi a nic sa neudialo,len to,ze od vtedy som mala pokoj...hrdlo ma bolelo len nedavno,aj som pisala a preslo to za tyzden

mukky
4. aug 2010

@lenka_66 ano hrkotala som,hlavne moje velké zuby hrkotali

lenka_66
4. aug 2010

@janac1974 nosne dorastaju , krcne ee

lenka_66
4. aug 2010

@mukky takze vaha bola 30 kg zuby zvysok kosti . no aspon nebol problem u teba s darcekom - olej proti vrzganiu 😀 😀 😀

lenka_66
4. aug 2010

ozaj nemam docitane prisla som o nieco?

cestovatelkaandrea
4. aug 2010

@mukky moje hormony sa zblaznili ked som prestala po deviatich mesiacoch odsavat mliecko pre drobca. potom som strasne pribrala a ani som vela nejedla.
@janac1974 moze sa stat, ze ti ich musia vyberat aj viac krat. mozu dorast. aj ked v dospelosti by si ich uz nemala mat, lebo sa udajne zmensuju az sa stratia. pisem o nosnych. moj brat je toho prikladom. 3x nosne a 1x krcne 😔

mukky
4. aug 2010

@janac1974 ano,nosna mandla moze dorasť...

mukky
4. aug 2010

@lenka_66 ano presne,len si tresla nespravne...40 kg zuby,1 kg vaha 😅

mukky
4. aug 2010

@cestovatelkaandrea som nestihla foto ☹

janac1974
4. aug 2010

@lenka_66 leni ty ma vies vzdy tak pobavit 😀 sa vzdy rehnim na tvojich prispevkoch,dufam,ze nezobudim drobca