• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
@vinifera a na tých fotkách má malý ruky dohora lebo to má čerstvo namastené antb masťou a chceli sme až sa to trocha prevetrá. Ešte dohodím fotky ked spravím nejaký výcuc. Ale dnes sa mi už moc nechce.
15. aug 2010 o 21:55  • Odpovedz
Tak a nový album je nasvete :slight_smile:
15. aug 2010 o 22:58  • Odpovedz
@shaula Malý je silný alergik a prejavuje sa to atopickým ekzémom. Často býva chorý a má celkovo oslabenú imunitu. Tak preto chytíme každú pliagu čo ide okolo :frowning2: Ale tak snád bude lepšie.
15. aug 2010 o 23:30  • Odpovedz
@womenne viem že mi nechceš zle poradiť. Ale myslím že tá lekárka v Croatii mala pravdu. Nou naordinovaná liečba pekne zabrala. A jasne mi tvrdila že to nie je od ekkzému - ked mi hovorila že sa to môže na celé telo roztiahnuť - som myslela že hovorí o ekzéme. A ona že nie. Že vidí že má AE. Ale že toto je infekt. Akože niečo naviac. Akoby nám AE nestačilo :confounded: Že spojitosť je iba v tom že má AE - tým pádom slabú kožu. A teda chytí infekt ľahšie ako ostatné deti.
15. aug 2010 o 23:39  • Odpovedz
@vinifera vitajte doma, cestovatelia :wink: krasne fotky - ten kontrast hory-more je uchvatny, zboznujem makarsku rivjeru.
vyzera, ze tomi to okrem infektu zvladol lavou zadnou. chutny je ako sa tesi v tej vodicke :dizzy_face:
15. aug 2010 o 23:50  • Odpovedz
Všetko ostatné zvládal s prehľadom. Moja malá motorová myš :wink: A je tam fakt krásne. V Chorvátsku som ešte tak teplé more nezažila.
15. aug 2010 o 23:51  • Odpovedz
@vinifera krasne fotky :dizzy_face: vidno,ze sa malemu pacilo a ze ste sa mali fajn :slight_smile:
a co tm zvladol to bez vas??
16. aug 2010 o 00:19  • Odpovedz
vini my ideme piati v aute,mame ford kuga...maleho autosedacka zabera vela miesta...no,nejako sa musime uskromnit
16. aug 2010 o 00:21  • Odpovedz
@vinifera no bola tu mamina tak sa dalo, do 1.9. bude Lukáško doma a potom ide do škôlky našťastie ... nie že by som sa ho chcela zbaviť, ale pre jeho dobro, on potrebuje stále niečo robiť a ja teraz už nemám toľko času pre neho :frowning2: teraz vidím že by som bola "na prášky" keby bol doma :slight_smile: pekné fotky, som rada že si si dovolenku užila len škoda že malý zasa schytal tú pliagu ale aj tak vidno že sa celkom tešil, zlatý :slight_smile:
16. aug 2010 o 09:46  • Odpovedz
@janac1974 stastnu cestu a krasnu dovcu! a pekne pocasie :slight_smile:
16. aug 2010 o 10:21  • Odpovedz
@adal neskutocne to bezi - malinky ma uz 2 tyzdne :dizzy_face: tak sa pekne dalej spolocne "zladujte" a prihod aj foto, pls :slight_smile:
16. aug 2010 o 10:26  • Odpovedz
@janac1974 stastnu cestu vam prajem :wink:
16. aug 2010 o 11:00  • Odpovedz
@leelo ahoj, tak sme z poradne doma a som veľmi spokojná :wink: malý pribral za týždeň 240 g a to som sa bála, lebo dosť grcká lebo je "pachltný" :slight_smile: a pridávam fotky a jednu aj Lukáškovu, on má proste tie oči také že som neodolala :slight_smile:
16. aug 2010 o 11:37  • Odpovedz
@adal on ma tie ocka uzasne, uplne nezvycajne :dizzy_face:

tak malinky krasne pribera, krasnucky su.

leelo ahoj :wink:
16. aug 2010 o 11:42  • Odpovedz
@janac1974 stastnu cestu, hlavne bez problemov, zapch. oddychnite si :wink:
16. aug 2010 o 11:42  • Odpovedz
@zuzka1. ďakujem :wink: a teraz ako keby mu zhustli a sčerneli mihalnice, nechápem :unamused:
16. aug 2010 o 11:43  • Odpovedz
ved to je dobre, je jedinecny :dizzy_face: :wink:
16. aug 2010 o 11:58  • Odpovedz
ahojte a prajem krasny dnik :slight_smile:
@leelo @tweetinkapp @zuzka1. ďakujem :dizzy_face: uz mame zbalene,upratane,este povysavam,ked maly vstane...mm este zdriemne,lebo od rana kosil travnik,balil do auta a upratoval dvor...

@adal máš krasne detičky :dizzy_face: a tie krasne ocka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prajem veľa zdravicka a Tobiaškovi veľa mliečka.

Moj maly synovček ma mesiac,pribral vyše kg,včera som volala so švagrinou,váži vyše 5kg,valibuk,to my sme mali
v 2mesiacoch...po dovolenke ho konečne uvidím :dizzy_face:
16. aug 2010 o 13:54  • Odpovedz
@janac1974 Tak krásnu a príjemnú dovolenku prajem. Poriadne si to užite :wink:
@adal No nenormálne krásne oči má krpec.
16. aug 2010 o 14:08  • Odpovedz
@adal malý je celý náherný :dizzy_face: teda obaja drobci sú krásny :dizzy_face: taký fešáci, s peknými očkami ako píšu baby :wink:

@vinifera vitaj... chuda, aká infekcia ho tam chytila... v noci ste išli?
Tak že dobre bolo inak? :slight_smile: my za 11dní ideme :wink:

Jani, vám šťastnú cestu a skvelú dovču :dizzy_face:
16. aug 2010 o 14:12  • Odpovedz
16. aug 2010 o 14:13  • Odpovedz
@nikollette aj tebe dakujem :wink: ved aj ja tebe zazelam uz teraz stastnu cestu a krasnu dovolenku,kedze uz spolu asi nebudeme...my sa vraciame a vy odchadzate :sweat_smile:
16. aug 2010 o 14:17  • Odpovedz
baby tak u nas je krupobitie,kryhy padaju z neba,mame cely travnik zasnezeni...a muskaty des a tak sme sa bali,ci nevyschnu :rolling_eyes: teraz nemaju ani kvietka,uplne obyte,chudata :frowning2:
16. aug 2010 o 14:46  • Odpovedz
baby kde ste vsetky??ja uz zachvilu vypinam NB a tu nikto,ale dcera berie svoj maly NB kabelkovy,tak ked mi dovoli,tak napisem :slight_smile: ak bude signal
16. aug 2010 o 14:48  • Odpovedz
ahoj janac,aj tu je riadna prietrz hrmi blyska sa
16. aug 2010 o 14:50  • Odpovedz
peknu dovolenku :slight_smile:
16. aug 2010 o 14:50  • Odpovedz
@wandeirra dakujem...uz je po burke,ale som myslela,ze rozbije stresne okna...to som este nazazila,ake velke kryhy padali a maly spal aj pri tom buchote...akurat vyslo slniecko a pocujem,ze mm zameta...no muskaty nemaju ani jeden kvietok,boli take krasne :frowning2:
16. aug 2010 o 14:57  • Odpovedz
ved ja tiez,strasny lejak a na stresne to brutal trieskalo...sa divim ze maly sa nezobudil
16. aug 2010 o 14:58  • Odpovedz
@wandeirra tak asi im to nieco pripomina,nechapem,mojho F vsetko zobudi,ale toto ani nehlo s nim... a uz sa mrvi...
a to tukam do klavesnice...asi sa rozlucim,ozvem sa,ked budem moct a neohovarajte ma velmi/trosku mozte :grinning: /ja sa neurazim,majte sa pekne....pa pa
16. aug 2010 o 15:05  • Odpovedz
dobré ráno :slight_smile: ďakujem za pochvalu, no snažili sme sa s tatíkom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
17. aug 2010 o 06:52  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.