• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
@adal no moj spava tiez super a ja stale deficitujem. asi kvoli konovi to bude :grinning:
18. aug 2010 o 22:11  • Odpovedz
@zuzka1. to som blbo napísala, on spí od 1 1/2 roka sám v detskej izbe :slight_smile: a prespal samozrejme celé noci už skôr :slight_smile:
18. aug 2010 o 22:11  • Odpovedz
@vinifera vini, on je aj tak zlatúšik :slight_smile: a ja už fakt idem spať :wink:
18. aug 2010 o 22:13  • Odpovedz
@adal dobru noc :slight_smile:
18. aug 2010 o 22:18  • Odpovedz
@vinifera no tak na tych botaskach som sa teda riadne pobavila :grinning:
18. aug 2010 o 22:51  • Odpovedz
@lenka_66 pekne, ze si si na mna spomenula.....ak som teda twnti :grinning:
18. aug 2010 o 22:52  • Odpovedz
baby no ja deficitujem este stale...maly uz aj prespi celu noc s malymi mrncaniami, ale mne ten deficit nejak ostal :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
18. aug 2010 o 22:54  • Odpovedz
@tweetinkapp ved to, ze deficit sa asi neda dospat. je to psychicka vec, nie telesna :wink:
ako sa inak mate? nic o tebe neviem...
18. aug 2010 o 23:20  • Odpovedz
@leelo - Ďakujeme. Teploty zmizli. Zajtra ide MM s Kaktou na koncert jej blonďáčika, ide aj Lucka a Gabika, tak budeme s F sami doma :slight_smile: A aj ked neskoro, prajem Benjaminkovi všetko naj.
19. aug 2010 o 15:57  • Odpovedz
@leelo po starom. nic nove nemame :grinning:
19. aug 2010 o 16:04  • Odpovedz
caute nestiham :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ako sa tu mate teraz som v ba tak mam net :grinning:
19. aug 2010 o 20:56  • Odpovedz
@vevusiatko vsetci su prec...necakaj tu zbytocne :grinning:
19. aug 2010 o 20:57  • Odpovedz
vsetci odisli lebo si tu :D pod cez vikend vecer von ...proooosiiiiiim na kofolu pozyvvam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2010 o 21:07  • Odpovedz
aj mna beriete?
Ale nie ak to víde tak ideme od zajtra na Oravu na víkend s kamošmi. A malý by mal ostať u svokrovcov. Tak som zvedavá.
Dožehlila som obludnú kopu prádla. Už ma vytáča ako to dokáže za den stuchnúť v spálni. A to mám do kríža otvorené okná v dvoch izbách až vzduch nestojí. A behám celý den jak krava so sušiakom dnu a von podľa toho či prší alebo svieti slnko ... už si prídem jak nepríčetná ... a už sa kontrolujem jak hrabnutá či mám dve boty rovnaké
19. aug 2010 o 21:36  • Odpovedz
ahojte :slight_smile:

@vinifera len pekne kontroluj, tebe to neuskodi :grinning:
ja robim so susiakom to iste. iked uz raz prezil aj dazd na balkone, ale neprsalo sikmo, takze poho.

@vevusiatko super, ze si dosla konecne. ako ste sa mali? co draganka? ukazujes jej kazdy vecer fotku mojho B, ci si medzitym nasla nejakeho vychodniara? :wink:
19. aug 2010 o 21:39  • Odpovedz
ahojte zienky...zajtra oslavujeme 2 rocky,tak nemam moc casu pisat,dufam ze sa mate vsetky fajn:slight_smile: pozdravujem vas :slight_smile: treba mi este tolko veci vybavit na zajtra,dva druhy kolacov upiect rano,aspon...hadam to vsetko postiham,aspon ze darceky uz mam nakupene. uz som ich aj o den skor dala Tobiaskovi,nemohla som to vydrzat nechat ich este den v aute skryte :slight_smile:
19. aug 2010 o 22:24  • Odpovedz
@wandeirra ahoj, malemu vsetko najlepsie a nech vam vyjde oslava! :dizzy_face:
tak si tortu nakoniec neobjednavala? a co dostal maly?

citam v tvojom profile...ako sa to stalo? maly ok?
19. aug 2010 o 23:13  • Odpovedz
@leelo ahoooj
ahoj draganka je v poriadku nastastie je zdravucka ale zla ako cert :grinning: Benji by ju nechcel :grinning: :grinning: :grinning: inak sme sa mali fajn
20. aug 2010 o 09:48  • Odpovedz
Ahojte babenky :dizzy_face:
Dlllho som sa neozvala ,ale viete ,mam nabity program :grinning:
v nedelu idem nas5 za mamou do Prahy ...nejak nam to s mp nefunguje .teda z mojej strany.podrobnosti napisem asi az v nedelu ,lebo teraz stojim vonku ,notebook mam na kociku a hojdam Miška :sweat_smile:
musim potom docitat co ste popisali :dizzy_face:
dufam ,ze sa vsetky mate super :wink:
20. aug 2010 o 11:42  • Odpovedz
@zuziiiicek17 ahoj moja co sa deje?? chlap neposlucha?? ci teba to nebavi ci ako???
20. aug 2010 o 12:01  • Odpovedz
@wandeirra - Tobiaskovi všetko najlepšie, veľa zdravíčka. Rodinka už pomaly odchádza do Šebetova a my ostávame s F sami doma.
20. aug 2010 o 13:28  • Odpovedz
@wandeirra jeeeej vsetko najlepsie hlavne vela zdravia to je to najdolezitejsie :slight_smile:
20. aug 2010 o 13:34  • Odpovedz
@wandeirra Tobiasovi všetko najlepšie !
Babenky idem na víkend na Oravu tak sa tu opatrujte :slight_smile:
20. aug 2010 o 18:34  • Odpovedz
@vinifera - Maj sa pekne.
21. aug 2010 o 13:25  • Odpovedz
@leello ahoj,tortu sme mali...ale este som aj piekla,pre istotu,aby malo nebolo:slight_smile:
dakujem vsetkym za blahozelania,odovzdam Tobiaskovi,ked sa zobudi:slight_smile:
ten pad piatok 13.sa stal tak,ze vyliezol hore na smykacku a ja som natiahla ruky smerom dole,ze ide zist ale on vyskocil a zletel do vzduchoprazdna smerom k schodikom smykalky.bola to sekunda,nestihli sme ho s kamoskou zachytit,ale je ok nastastie.
21. aug 2010 o 15:50  • Odpovedz
caute,
dorazila som po dlhom case.

@wandeirra tobimu vseeeeeeeeeeetko naj ..... ! a uz ziadne nehody bobocik maly

@vinifera dufam ze si uzivas
21. aug 2010 o 23:13  • Odpovedz
ahojte, nikde nikoho? ja som mala neterku /5,5r./ na prazdninacha az mi vlasy dupkom stavalli...normalne uvazujem, ci chcem druhe mimi, alebo radsej nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@wandeirra vsetko naj malemu prajeme s Nikolkou :slight_smile:
@zuziiiicek17 to mi je luto, ze sa nedari vo vztahu...dufam, ze to nejako pominie a bude zase OK. :wink:
@vinifera mnam Orava. tam je kraasne a zdravo, veselo a gazdovsky... :sweat_smile: :dizzy_face:
22. aug 2010 o 17:17  • Odpovedz
@vieraj presne ako pises na orave dobre na orave zdravo :grinning:
22. aug 2010 o 22:07  • Odpovedz
ahojte, dnes sme sa boli "vyvenčiť", nebude sa iba vinifera flákať po Orave kde je zdravo :grinning:
22. aug 2010 o 22:15  • Odpovedz
juj, som myslela že sa to bude dať pootáčať :frowning2: pošlem ešte raz ...
22. aug 2010 o 22:17  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.