Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
3. sep 2010

Inak ahojte kočky! 😉
Sme boli dnes doobeda s krpcom zaviezť brzdy do servisu. Na obed sme bleskovo navarili obed a upratali. Poobede som krpca šupla ku kamoške a šla som po 100 rokoch ku kozmetičke. Potom ešte do Orangeu niečo vybaviť - po hodine sa mi nepodarilo vybaviť nič 😠 Malý potom čosi schrupol. A vy ako?

leelo
3. sep 2010

@vinifera 😀 😀 😀 presne tak! vzdy som radsej pri tom zavrela oci, aby som nevidela ten jeho usmievavy priatelsky ksichtik...
mna uz od vcera boli hrdlo, takze som dnes zrusila dohodnuty prg - navstevu u muza v robote. sefka a niektori kolegovia este nevideli maleho, tak chceli, aby sme dosli. takze nic. nieco na mna lezie.

no do orange sa ja vzdy odhodlavam mesiac, lebo viem, ze bez nastvatia to nepojde 😒

tweetinkapp
3. sep 2010

@leelo dobre dobre, len vydrz. ja teraz zavidim kamoske, ktorej maly nechce brumika 😀 . ale mozno aj teba to prejde, ked ta bude ben tahat za teplaky a kricat mamaa mňaaaam az kym mu nedas trosku 😀 .

stylly
3. sep 2010

@lussy23 😉 moc děkujem za přáníčka 🙂
@tweetinkapp jako já mu to dám tak ob den jako laskominu když vše spapá,....a sní tak cca 1/2 😉
@leelo 😀

vinifera
3. sep 2010

@stylly Vitaj! 😉

leelo
3. sep 2010

baby, a neni to tak, ze pokial tu sladkost neochutna, nespozna, tak mu ani nebude chybat?
lebo on chce vsetko, co drzim v ruke ja - jogurty, zmrzlinu aj sminky 😉 snazim sa mu to nedat a vzdy ho zaujat nejakym inym predmetom alebo cinnostou. som zvedava dokedy to bude fungovat. asi uz dlho nie. tak budem musiet asi pocuvat jeho krik 😝

vinifera
3. sep 2010

@leelo Podľa mna je. Pretože Tomáš nemôže x vecí. A už si zvykol že od nás nič nedostane. (no lebo nemôže) ak niečo strááášne pýta dostane niečo čo môže. Nie to čo si zmyslí. Lebo to by sme sa skôr či neskôr dopracovali k anafylaktickému šoku.

tweetinkapp
3. sep 2010

@leelo ono to tak bolo, ked bol mensi. ale teraz ked uz beha za mnou a vidi, ze ja to jem, tak chce. alebo ma ani nemusi vidiet, niekedy zasnem odkial vie, ze je nieco jedle 😅

vinifera
3. sep 2010

končím už so svadbami - ja len že občas fotograf vie čo robí a občas ani fotograf lýl výber šiat nezachráni

tweetinkapp
3. sep 2010

@vinifera tak to ozaj nie je moc dobry vyber siat. kazda by si podla mna mala zvazit, co si moze dovolit. presne ako si tu ty davala tie obtiahnute saty, mne sa strasne take pacili, s krajkou a dlhsou vleckou, ale ja by som v tom bola ako hurka 😅

lenka_66
3. sep 2010

a mne sa pacia tieto ale nehrozia 😠

https://www.youtube.com/watch?v=8SbUC-UaAxE
leelo
3. sep 2010

podla mna svadba vie mnohe dievcata poblaznit tak, ze su z toho katastrofalne vysledky.
ja som mala na haku, hoci postavu som mala do akychkolvek siat ok. ale v salone ma prehovorili na jednoduche, lebo som vraj vyrazny typ a muz je taky bledsi, tak aby som prilis pri nom nekricala. pocuvla som ich

lenka_66
3. sep 2010

@leelo a mm bol stebou abo si mala fotku?

tweetinkapp
3. sep 2010

no mne viacmenej vybrala saty majitelka salona. dobre to bolo akurat v tom, ze presne vie na aky typ postavy aky. este som mala aj par sprievodcov so sebou na radenie, ale taka nestastna som odisla z toho salona. ja som chcela biele saty a vsetci mi hovorili, ze blondine viac pojdu take kremove...teda tie moje sa volali akoze prirodna biela 😅 . ale co mi asi najviac vadilo bolo to, ze som bola na prvej skuske siat asi 4 mesiace po porode a museli mi dat saty tusim az 42...alebo mozno aj 40, to si uz nie som ista. a cely cas som hucala tej majitelke, ze do svadby urcite schudnem, na co mi ona tvrdila, ze az tolko zase nie 😝 . a schudla som. tak sa saty museli potom aj dost upravovat a to uz nie je ono. ale nakoniec aj s tou farbou som sa stotoznila. len druhykrat by som si vybrala asi nejake jednoduche. teraz mam radsej take ciste linie 😀

tweetinkapp
3. sep 2010

pisem jak madar, ale ja sa do toho vzdy tak vtiahnem, ze potom nerozmyslam. asi zacnem po sebe kontrolovat 😀

lenka_66
3. sep 2010

@tweetinkapp ale madari pochopia 😀

leelo
3. sep 2010

@lenka_66 mm bol so mnou. ja povery neriesim. hlavne ked mi 2 mes pred svadbou odriekne krajcirka...

@tweetinkapp ja ti rozumiem, ale ked sa chces opravit, tak po odoslani prispevku mas tu moznost - svieti ti tam pod prispevkom "opravit preklepy" 😉
ja som praveze tuzila po kremovych, hahaha 😀 a to mas pravdu - velky zasah uz na tom strihu vidno

leelo
3. sep 2010

cize som hrda madarka!

lenka_66
3. sep 2010

baby idem bo uz na kuky nevidim

leelo
3. sep 2010

@lenka_66 nevymyslaj! ty, zuzicek a vinifera uderom polnoci odpadavate...🙂

lenka_66
3. sep 2010

@leelo nech sa prepadnem do zapadneho nemecka ak vymyslam 😀 😀 😀

lenka_66
3. sep 2010

uz sa dlho premaham ale som musela este fb vybavit

leelo
3. sep 2010

@lenka_66 no presne, kazdu polnoc sa sem prepadni 😉 dobruuuu

leelo
3. sep 2010

ja som pred viniferou tiez machrovala, ze idem aj ja spat, ale tema svadobne saty ma zdrzala 😉

lenka_66
3. sep 2010

a jedno latte nech ma caka

lenka_66
3. sep 2010

@leelo sup obe naraz 😀 😀
ako ked si zalubeci skaldaju telefon 😀

leelo
3. sep 2010

@lenka_66 to este netusis , ze si si zaziadala kavu u profika s profi masinou. rado sa stane!

leelo
3. sep 2010

ano, dobru noc aj tweetinke - teeeraz! 🙂

lenka_66
3. sep 2010

@leelo ta sak ja asi ani nezaspim teraz .
no idem

silvia.t
3. sep 2010

Ahojte baby...mozem sa k vam pridať???akurat som pisala do jednej temy kde ma mamicky sprdli jak sa len dalo 😅 a na to mi padla vasa tema do oka,tak si vravim,ze nakuknem co to tu je 😵ja sa tiez neriadim tabulkami... 😀 😀 😀 dufam ze ma vezmete do klubu
aj ked tweetinkapp a vevusiatko asi nebudu nadsene 😅 😝