Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

petka035
13. sep 2010

@leelo fíha z B.nám rastie tvrdá konkurencia 😅 a zas až tak moc to neriešim,kedže jedáva fakt v podstate len zeleninu,ovocie,mäso,jogurt a sem tam kašu.inak sušienky ani nič iné-ani nestle dezerty či čo to je a podobne

petka035
13. sep 2010

no kočky idem ja off. dieťa sa mi zobudilo 😕 😝 dobrú noc 🙂

lenka_66
13. sep 2010

u nas sa tiez kasa nenajde

janac1974
13. sep 2010

tak moja najstarsia dcera mala ako rocna 14kg,ona nebola ani tak tucna,ale bola velka,nosila 104 oblecenie a vyzerala na 3roky a dr.jej napisala do karty,ze obezita....a teraz je ako trieska,ked sa postavi bokom ani ju nevidiet....
F mal ako rocny cca 10 kg...teraz ma asi okolo 13,5kg

lenka_66
13. sep 2010

@petka035 tak nech rychlo zaspi a dobru noc obom

leelo
13. sep 2010

@petka035 dobru noc. a pravdu mas. len tak dalej - bez zbytocneho cukru a mozes byt kludna.

lenka, ja neviem, co ma chytilo, lebo som nebola u dr. ale mam podobne pocity ako alergici popisuju pri sezonnej alergii. no ale sak teraz nic nerastie...

lenka_66
13. sep 2010

@janac1974 marek tiez vyzera ako skolkar

lenka_66
13. sep 2010

@leelo hmmm tak to potom uz ani srnka v lese netusi co to je

leelo
13. sep 2010

@lenka_66 marecek vyzera v poho na svoj vek. a podoba sa na teba tusim viac ako na mariana, ze?

lenka_66
13. sep 2010

@leelo eee cely svokor

janac1974
13. sep 2010

@lenka_66 tak to som si vsimla,ze Marek je valkac riadny 😉 ale je krasny a nic mu nechyba

lenka_66
13. sep 2010

@leelo po mne ma akurat tulave topanky 😀 .aj v lejaku musi ist von

@janac1974 dakujem, nie ak ma co do ust je spokojny 😀 ozaj a mm seka dobrotu?

janac1974
13. sep 2010

@leelo prajem skore uzdravenie,aj dcera je nejaka nachladnuta,kasle uz dva tyzdne a dnes prisla uplne KO,tecie jej z nosa a lezi v postely...

janac1974
13. sep 2010

@lenka_66 o mm sa nebudem radsej vyjadrovat,zatial seka dobrotu,ale uvidime...

lenka_66
13. sep 2010

@janac1974 len nech sa F nenachyata .aby si mohol uzit vikendovu oslavu

janac1974
13. sep 2010

@lenka_66 ved totok...dufam,ze neochorie,lebo ma porazi...

lenka_66
13. sep 2010

@janac1974 slecnu daj do karanteny 😀
idem lebo marek akosi pomrnkava

zabka4
14. sep 2010

Koceny vcera bola u mna kamaratka kt.ma tento tyzden rodit.a mala sa vyhadzala v sobotu poobede.mohla jej ta choroba uskodit na babanko?ci to skor poznaci plod v prvych mesiacoch?

lussy23
14. sep 2010

@janac1974 - Filipkovi všetko naj k narodeninkám, veľa zdravíčka, nech Vám robí radosť a nech rastie do krásy.
@lenka_66 - Zlatučký chlapček.-

janac1974
14. sep 2010

@lussy23 😉 dakujeme 🙂

zabka4
15. sep 2010

ahojte, prave som sa zaregistrovala v dovere v programe vyhody a objednala somsi babysense za 70 eciek aj cosi. poistovna preplaca 33%. po tom ako mi ocino vravel ze jeho kolegyne zomrelo 4 mesacne vnucatko na syndrom nahleho umrtia..bojim sa spavat.tak takto sa radsej poistim. je to dobra vec nie?

tweetinkapp
15. sep 2010

@zabka4 my sme mali nanny z unionu. v unione ti ho pozicaju na polroka zadarmo a potom dalsi polrok sa plati 500 Sk. ja som bola rada, ze ho mame aj ked ma niektore falosne poplachy riadne zaskocili, ale citila som sa kludnejsia najma ked som si odbehla od maleho. aj vecer som nemusela stale chodit pozerat, ci dycha 😉
a dobre, ze to spominas, lebo my sme monitor stale nevratili a uz nam davno stoji v skrini 😅

zabka4
15. sep 2010

@tweetinkapp jaj....no ja mam este sestru a ked ta bude mat mimco tak jej to chcem dat.aj v dovere je na pozicanie, ale je lepsie ho mat stale doma, mas istotu, myslim ze tie falosne poplachy su naschval aby si sa v tom trenovala ked ti zapisti ze mas vystrelit z postele. mne sa to stalo raz ked som bola s malou v nemocnici na detskom. tak tam jej to dali...som vtedy skoro z koze vyskocila.. 😀

zabka4
15. sep 2010

a nevies nejake dobre receptiky? mala ma teraz 10. mesiac a stale jej davam len kura a zeleninu, sem tam ked baba robi fazulku tak tu ale dietnejsiu ale inak neviem co jej mozem davat.prosim o nejake tipy

vieraj
22. sep 2010

kde ste vsetky? ako sa mate?

bubelko
22. sep 2010

@vieraj ja osobne od nedele balim a vcera som este boli na vylete 😉

janac1974
22. sep 2010

ahojte,
tak sem uz asi nikto nechodi??

@zabka4 tak skus aj ine masko,telacie,kralicie,morcacie...alebo skus strukovinovy obedik...robim cervenu sosovicu s mrkvickou a paradajkou,to malemu chuti,alebo spenat s ryzou a zltkom....vcera som robila malemu pstruha so zeleninkou a ryzou aj to mu chutilo,len to musim ochutit,davam petrzlenovu vnat,pazitku,por,co sa hodi,alebo bazalku,oregano,kopor....

cestovatelkaandrea
23. sep 2010

bambule si asi vytvorili svoju vlastnu sukromnu temu 😉

@zabka4 skus kuknut do Receptov tu na MK. Ja tam stale cerpam nejake nove napady 😉

zabka4
23. sep 2010

aha, a co uz davate svojim drobcom? myslim take napr rajciny, alebo med, z tej pokrocilejsej stravy, co jej uz mozem davat?

zuziiiicek17
23. sep 2010

cawte ženy 😀
nie ,sukromku nemame ,ale fungujeme na FB ,tak asi preto ...
ale myslim ,ze sa to tu onedlho rozprudi znova 😉