• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
@duratlicka vitaj medzi nami.:slight_smile:
12. mar 2012 o 20:00  • Odpovedz
@zabka8423 no super.:slight_smile: nech si mladý uvedomí.:slight_smile: do akého ročníka chodí? :slight_smile:
12. mar 2012 o 20:01  • Odpovedz
@zabka8423 Nasla by sa nejaka dobra rada aj na kazdodennu koliku? Mala ma 3 mesiace aj cosi.
12. mar 2012 o 20:02  • Odpovedz
@nelicefo druhak je
@duratlicka sab simplex. a mas pokoj. a malemu pomohlo plavanie. malej to odoznelo po 3 mesiacoch same. inak je ok? negrcka?
12. mar 2012 o 20:10  • Odpovedz
@zabka8423 uff...druhák a 3 z matiky je naozaj skoro :pensive: :wink:
12. mar 2012 o 20:13  • Odpovedz
@nelicefo teraz ratal ulohu len sa mu z hlavy parilo a vsetko tip top. ako ja neviem co mu v skole behalo po rozume.
12. mar 2012 o 20:46  • Odpovedz
jeeeeeeej, ake dobre forum, uz som si myslela ze som divna, ked sa nedrzim vsetkeho, co povie pani doktorka. ved nas maminky tiez vychovali srdieckom a sme tu cele zdrave a krasne, no nie? :sunglasses:
12. mar 2012 o 22:02  • Odpovedz
@anulienkaf ...presne tak...Vitaj!!...
12. mar 2012 o 22:09  • Odpovedz
@zabka8423 ....ahoj...o čom klebetíte?..staršia zvracia a hnačkuje...už ked prišla zo školy bola celá fialová,kuknem jednotka v žiackej...tak čo sa deje??...mladšia je na nej nalepená odkedy príde zo školy...dúfam že si zajtra nedám"repete" stou malou...tá ma aspoň plienky...a chlop na služobke.... :angry: :frowning2: ...áááááááách jáááááááj...
12. mar 2012 o 22:14  • Odpovedz
@pastelka74 Ďakujeeeeem :wink:
12. mar 2012 o 22:14  • Odpovedz
@anulienkaf ...že Detva/Brezno??...ja som rodila v Brezne tú staršiu...dlho sme sa trápili,kým sme sa knej dopracovali....príjemné sestričky a aj doktory...mám dobré spomienky...
12. mar 2012 o 22:16  • Odpovedz
@duratlicka z chemie Sab simplex. Z přírodních domácích prostředků - u většiny dětí co znám fungoval odvar z kmínu, anýzu a heřmánku podávaný po lžičkách. A cvičení nožičkama - v leže na zádech přitahovat kolínka k bříšku a narovnávat.
12. mar 2012 o 22:17  • Odpovedz
@pastelka74 pôvodom som z Brezna, ale po výške som v DT našla prácu a rýchlo aj manžela, tak som detvianla. Rodila som v ZV, lebo v DT nie je kde :slight_smile: ale Brezno si chvalia, isla by som kludne aj tam.
12. mar 2012 o 22:23  • Odpovedz
chi chi aj mna zaujal nazov temy..ale ked som zbadala ze tolko je tu prispevkov ze uz ste asi stara zohrata partia ze sa vtierat nejdem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vidim ze teraz prisli dve devy :slight_smile:
12. mar 2012 o 22:24  • Odpovedz
@bubush no tak nie si sama :grinning:
12. mar 2012 o 22:26  • Odpovedz
@bubush ...vtierať??..čosi...ja som tu tiež kratučko.... :wink:
12. mar 2012 o 22:27  • Odpovedz
@anulienkaf ...som rada,že i po desiatich rokoch si stále udržiavajú dobré meno.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. mar 2012 o 22:28  • Odpovedz
ja som necitala dozadu ze o com to kecate, len ten nazov ma fakt zaujal...idu mi na nervy vsetky tie muudre zeny tak ze hadam sa tu najde nieco normalne :grinning:

@anulienkaf pozeram ze mas budes mat medzi detickami maly vekovy rozdiel..fuha, obdiv :wink:
12. mar 2012 o 22:29  • Odpovedz
..pisem ako madar :sweat_smile:
12. mar 2012 o 22:31  • Odpovedz
ako to tu chodi? ste nejaka partia co sem chodi pravidelne? poznate sa dlhsie?
12. mar 2012 o 22:32  • Odpovedz
@bubush :grinning: o dufam ze neskoncim na sedativach v kremnici. ale deti potrebuju deti. nas maly je uz teraz velmi spolocensky typ a ideme byvat na polosamotu, kde deti skoro nie su, tak sme to vyriesili rovno takto
12. mar 2012 o 22:32  • Odpovedz
@anulienkaf :grinning: a niekde tam na str.slovensku? doteraz ste ako,kde byvali?
12. mar 2012 o 22:34  • Odpovedz
@bubush zatial byvame pri svokre, trosku sme si opravili prizemie v dome, mame izbu, kuchynu, kupelku samostatnu. ale za chvilu to bude malo miesta, ale hlavne chceme farmarcit, preto sme hladali usadlost. toto je pri krupine. ja som uz naozaj kocovnik. A ty si na tom ako? Mas dietatko?
12. mar 2012 o 22:38  • Odpovedz
@bubush ....tu nájdeš maminy,ktoré vychovávajú svoje deti srdiečkom a nie nejakými tabulkamy...ked mojej babule chutí párek,tak jej dám párek....pribináky,termixy dávame do seba od pol roka??..ja už ani neviem..skrátka malá má rok a osem mesiacov a už užuje aj rezeň,má krásnych 23 zubov.....ako perly na šnúrke a vôbec nebola kojená... :grinning:
12. mar 2012 o 22:38  • Odpovedz
@anulienkaf ..farmárčiť?...ako zvieratká,záhradka a tak....jéééj,to sa mi páči... :wink:
12. mar 2012 o 22:40  • Odpovedz
@pastelka74 ano- ja som zootechnik a manzel veterinar. ved sme sa aj pri kravickach nasli tu pod polanou :grinning: a pri celej vlade a EU chceme byt sebestacni a dat detom kvalitne potraviny. takze ovecky, kozicky, susedia maju krav dost, tak s tymi by sme pockali, no a sliepky, nejaka zahradka. väcsina pola je zatial v najme druzstva, ale ked bude treba dopestujeme aj psenicu :wink:
12. mar 2012 o 22:43  • Odpovedz
@anulienkaf ..čaká vás krásny kusisko života....závidim ti kraj v ktorom žiješ a voľnosť..ktorú ponúkneš aj svojim deťom...ja som paneláková,ale dosť mi vadia tieto sídliskové škatulky....no čo už,ale hlavne že tú panelákovu,troj izbovú škatulu mám....držím palce,aby vám to vyšlo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...
12. mar 2012 o 22:48  • Odpovedz
@pastelka74 dakujem, ale ja som inak tiez origos panelakova, to sa len rodina cuduje, kde som to v sebe nasla. takze sa mam este veeeeeeeela ucit, rozlucim sa so vsetkymi vyletami a dovolenkami, mozno tak kratky vylet do nejakeho nakupneho centra bude pre nas rarita. a to zatial nemam na ruke ziadny mozol :confounded: aj to skonci. ale inak sa velmi tesim, je tam krasne, mozte si prist na ceresne. je ich tam veeeeeeelmi vela
12. mar 2012 o 22:54  • Odpovedz
@anulienkaf teeda tak takto ste vy na tom - spaty s prirodou - to je skutocne bio a nie to na co daju nalepku :slight_smile: a pri dnesnej politickej situacii ako si dobre spomenula sa musime asi vratit naspat a rata sa len to co mam, co vypestujem, co nachovam z coho mam co do zaludka

@pastelka74 no supeeer presne toto mi vyhovuje, my mame doma 14, skoro 15 mes.dievcatko, uz tiez zuzleme aj parky :grinning: aj cokoladu sme olizali ale kedze mala je skor masovy typ tak cokolada az taky uspech u nas nema, ale vsak co nespapa mala spapaju rodicia :grinning:
12. mar 2012 o 22:58  • Odpovedz
inak panelakova som aj ja, len posledne roky som zatuzila po domceku tak s mojim ex sme kupili dom ale kedze sme dalej nezili tak ako by sme mali tak sme sa rozviedli a nasla som si tohto mojho s ktorym nie sme zobrati, chvilu podnajom a potom sme usudili ze chceme zas dom tak sme kupili - no a kedze fin.situacia slaba tak sme museli hladat dalej od mesta - takze uz aj my byvame 3 roky v rod.domceku, malom, starom ale nasom :wink:
12. mar 2012 o 23:01  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.