Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

miskachrumka
18. aug 2009

vivnifera asi si to zle precitala tam nebolo nic take spomenute ze tie matky co maju svoje nechty tak maju doskriabane deti to tam vobec neiej napisane !zas si to vsetko zle pochopila!precitaj si to este raz!............andrea kedysa potom vracias spet ?ja sa tesim do danska nech je už oktober............som zvedava ake tam bude pocko?! 😒

nikollette
18. aug 2009

Ahojte, už sme hore 😵

Inak aj ja som niekde čítala, že gelovými sa nedá doškriabať... oni majú ešte aj tie kraje také jemné 😉
a poviem pravdu, ked som nemala geláče, omylom som malého so svojimi (ktoré boli dokonca dosť krátke) poškriabala 😒

Miška ja nakupujem z Ba, jedna známa ma obchod s geláčmi...
ja mam toho strašne vela zase 😅

nikollette
18. aug 2009

Ale dá sa aj na nete objednávať jasné 😉

nikollette
18. aug 2009

Miška ešte si nepridala fotky malého, ty, ty, ty 🙂
som zvedavá ako ti rastie ten tvoj krpec 😉

cestovatelkaandrea
18. aug 2009

Miska na Korzike budeme do 10.9. a potom na Slovensku asi do 18.9. 😉 Nazad doma v NL by sme mali byt okolo 19.9.

sophie1981
18. aug 2009

uz sme doma.....Katka spinka a ja idem varit...a dalej bojovat s neporiadkom.....

s tymi chlpami je to hroza...a to planujem katke pod stromcek maleho bigla.....mamu slak trafi..... 😀 😀 😀 😀 😀 ....ale to budeme mat podobnu konzistenciu a farebnost chlpov..... 😀

ja som gelove nechty nemala nikdy, ani umele, dokonca u kadernicky som bola za cely zivot 4x, u kozmeticky nikdy..... 😀 😀 😀 😀 .........ja som taka ohava domaca.... 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale holit sa snazim pravidelne, len sem-tam zabudnem..... 😀 😀 😀

roka96
18. aug 2009

Andrea no my sme išli minule k vode na celý deň a smiali sme sa, že keby ideme na týždeň tak sa nezmestíme do auta 😀 😀 .
balila som balila a bolo plné auto! Ani neviem ako.. ale koleso, nafukovačka, veci na prezlečenie atd atd... a my s manželom tak poskromne 😀 😀 😀

roka96
18. aug 2009

sophie tak sme podobné typy,, i ked mne sa celkom tie gelové nechty páčia, ale asi by som si nezvykla!!
ale kaderníčka je sestra takže mi robí vlasy aj ostatné veci čo sa týka obočia atd atd.. je to z pohodlia domova a je to fajn!

miskachrumka
18. aug 2009

nikol ty ty ty ty ty zvedavka 😀 😀 ...........dam neboj ked ho chces tak vidiet ako rastie tak dojdo sobne 😉 a je to pravda ze sa neda poskriabat gelovimi ani umelimi!!!!!!!!!andrea tak v oktobri mi napises ako to tam na severe vyzera!!!!!!!!ja som zvedava ako ideme vsetko pomestit do takeho maleho auta! 😖

sophie1981
18. aug 2009

roka...super ze niesom sama...ja sa skulturnujem len doma a sama seba.....tea, sem tam posobim ako neopleta zahrada, ale vadi??....a pred pol rokom som zila v Londyne, kde aj napriek odrastenym vlasom a zarastenemu obociu som bola zena na zjedenie, kedze tie anglanky...nooo...bieda.... 😝 😀

miskachrumka
18. aug 2009

a co sa tyka kozmeticiek a salonov ja som tam bola naposledy v 8mes.si dat farbyi obocko a to je naposledy nemam cas ja ako mam maleho ja som si na sebe nedala nic robit a ani som si naseba nic nekupila radsej kupim malemu a manzelovi a do domacnosti nejake somarinky alebo stravu ale akurat pred hod.bol stevo(manzel)na obed a som mu hovorila ze musim už nieco robit musim si aj ja už konecne dopriat nejake oblecko,kozmeticku ............ale neviem ci bude casu ale hadam hej!!!!!!!

roka96
18. aug 2009

sophie no to je pravda slovenké ženy sú slovenské ženy!!! a inak pekné meno má dcérka 😀 aj ja som Katka!!!

miskachrumka
18. aug 2009

sophie ved teta zije v anglicku vetdy chodila namchlena od hlavy vyobliekana a teraz dosla a vyzera teda a som povedala ze ci sa nehambi takto tam chodit a teiz povedala ze zny tam nevyzeraju o nic lepsie tak ma to nejak soklo! 😀

miskachrumka
18. aug 2009

co sa tyka holenia tak ja si dam fakt zalezat len na podpazusi a nohach inac akoze nemusi byt ale tak partner sa nestazuje 😝 😝 😅 😀

roka96
18. aug 2009

Miška hádam bude, no ja tiež sestru už naháňam, nech mi príde urobiť vlasyy, mám už vyrastený melír síce to nieje až také hrozne, ale nech nevyzerám ako nejaká zanedbaná mamička 😖 síce času nemám vobec ale aj napriek tomu si ho musím nájsť!!! a inak my tiež všetko kupujeme pre naše zlato a aj strašne vela dostáva takže má toho až až... je prvé vnúča takže je vzácny...

cestovatelkaandrea
18. aug 2009

a to ste baby este nevideli holandske zeny 😉 uz som raz Niki pisala, ze su to take Rambane mohutne. ja som pri nich taky chrustik a to som taka u rici plecnata

miskachrumka
18. aug 2009

😢 no ja mam maleho som z pomedzi sesternic skoro najmladsia a nasa straka este zila ked som bola v 7mes a sme sa smiali ze ako ho bude zabavat napchavat ked bude vecsi ako aj nas napchavala 🙂 a ked som bola v 8mes tak jej zistili rakovinu maternice a za mesiac umrela 😢 tak sa nestihla dozit prveho pravnucata !!!!!!!!!!!!

roka96
18. aug 2009

Andrea ja si pamatám na lod... mali sme vačšinou hostí američanov ale ked boli holandania to bola sila.. celá lod od nich smrdela- boli to síce starší ludia ale aj tak... posledný den pobytu prišli za mnou , že ako sa púšta sprcha!!! no ako to bol brutal.. ale čest výnimkam.. akurát sme ich ako hostí nemuseli! 😝

miskachrumka
18. aug 2009

namiesto straky tam malo byt napisane starka ..............no som mimo! ☹

sophie1981
18. aug 2009

oh, ja handry na seba nemusim kupovat...nastastie som sa hned po porode vtrepala do povodnych veci a s anglicka som si podonasala tolko bordelu, ze aj katke na zapis do prveho rocnika buidem mala co na seba.... 😀

a ja viem ze som dala krasne meno...manzel chcel po mne...ked sa mala narodila a bola uplna moja uplna kopia, trosku mi aj prislo luto, ze som sa nedala nakecat...ale aj tak jej najviac pristane Katka.... 😉...aler roka aj "moje slniecko" je supis nmeno... 😀 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
18. aug 2009

Roka no oni inak vonaju. Tiez ked idem okolo restauracie tak mi kruti nos.

roka96
18. aug 2009

Andrea ale títo sa asi neumývali...fakt mám jedného kamaráta holandana a ten je úplne v pohode..

miskachrumka
18. aug 2009

no ja este nestrepem do vsetkym veci ale to preto ze ma toho este vela okolo pasa ☹

roka96
18. aug 2009

Sophie moje slniečko je domácky Michal 😉

cestovatelkaandrea
18. aug 2009

Roka ved ja som pisala o starych ludoch.

roka96
18. aug 2009

mne po porode zase všetko padá 😒 chcem pribrat a nedarí sa mi...

roka96
18. aug 2009

a Andrea vy ste sa pre Holandsko rozhodli len tak? alebo ste tam mali prácu? tedA ak to nieje tajné 😝

roka96
18. aug 2009

Drobec mi spinká na rukách, má taký nedobrý spánok a chcem aby si trošku oddýchol... ale ruku mám už v keli... ☹ ale čo by som pre neho neurobila...... 😉

sophie1981
18. aug 2009

roka Michal je krasne meno, mala som ho tiez na papieriku potencionalnych mien.....ale moj gyndos je Michal, tak som nechcela po nom...nech si nemysly ze ho nejako obdivujem...manzel chcel Vratka....takze ked bude druhy sy, urcite bude Vratko... 😉

roka96
18. aug 2009

ja som sa tiež rozhodovala mne sa aj Matej strašne páčilo.. ale nakoniec vyhralo toto.. no a ak bude druhý tak asi Viliam alebo Markus- ale chcela by som babu 😀