• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
@nelicefo videla. vzdy v spolocnosti psa, v kresle a mala som dost. vzdy mi to zlepsilo naladu :grinning: a stale ako pohadzuje tymi umelymi vlasmi, predlzenymi. ako by boli jej prave :grinning: inak slovnik ma ako ja. ale ja si aspon rozmyslim, kde niektore slova pouzijem :grinning:
27. mar 2012 o 21:05  • Odpovedz
@zabka8423 :grinning: :grinning: tak toto si trafila kliniec po hlavičke :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no slovník...na niektoré krásne slová...používam v krajných prípadoch :grinning: :grinning: a to je už vtedy so mnou zlééé :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2012 o 21:07  • Odpovedz
ja zvolensky jogurt jahodovy :slight_smile: (keby tu bol oblizujuci alebo slintajuci smajl..)

no tato farma je slabucka, ale uz nejako sledujeme - to mame namiesto telenovely :sunglasses: ale minuly rok boli lepsi, aj normalnejsi, aj sa menej hadali aj makali a toto to je uz len velka flakac bordelovska, to su ine pripady...

hmm morika...ta to ina dama :slight_smile:
27. mar 2012 o 21:38  • Odpovedz
@nelicefo dnes som bola aj ja v Trnave ale take stastie ako ty som nemala :grinning:
27. mar 2012 o 22:11  • Odpovedz
@nelicefo inak mna dnes skoro roztrhlo v TT...isla som chalanovi kupit kopacky, ale vsetky obchody kde maju kopacky su pre Onasisov...v jednom som sa potesila, ked mi babenka povedala ze 50% zlava...ale zabudla povedat ze pred tym stali 200e nakoniec som kupila pri zimaku za 33eur ale nachodena
27. mar 2012 o 22:15  • Odpovedz
zvolenskyyyyy cucoriedkovyyyyy rulez :grinning: :grinning: :grinning:

@zabka8423 tak to ti zavidim ze mala tak papa, ja by som mu modre z neba zniesla a uvarila ale neni zaaaajem, to akoby ani moje decko nebolo, sak ja zjem vsetko co nezje mna a podla toho aj vyzeram :angry:
Ale dnes zjedol zmrzku, teda tu ktoru nemal natretu na tvari a tricku :grinning:
27. mar 2012 o 22:20  • Odpovedz
@jurkovamiluska jaaaj ttak vy ste uz zbehli, to je super - davaj mu kludne hocico, co mu chuti, ovocie mu len prospeje - sa mu bude lahsie kakat :wink:
27. mar 2012 o 22:24  • Odpovedz
juj uz treti den bez mojho muzika, peniaze su hnusna vec, ked sa musi ist za nimi cestovat, hlavne prec zo slovenska :cry:
28. mar 2012 o 09:46  •  1 dieťa  • Odpovedz
dnes som bola na poradni a pani doktorka mi zacala trpezlivo vysvetlovat, ako mam spravit prvy prikrm... tak som trpezlivo pocuvala :grinning: nepriznala som sa :grinning:
28. mar 2012 o 13:52  • Odpovedz
@bubush keď spomíname farmu..pozeráš hotel paradise??? :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2012 o 15:25  • Odpovedz
@emmmuska uff...riadna pálka...ale ta hlavná vec že si kúpila v ten deň,...mne trvá výber topánok na 3 krát a aj to stále nejakým neodolám a nemám ich kam dávať :grinning: :grinning: Si mohla písnuť skôr že ideš do TT..:slight_smile:)) xixi:wink:
28. mar 2012 o 15:26  • Odpovedz
@jurkovamiluska no môj muž si rok nosil prácu domov..no len teraz organizačné zmeny mu to nedovolia...navyše začal podnikať,povýšili ho...takže už ani cez víkendy neni doma...niekedy ho aj 2 dni nevidím...raz ide do firmy,potom pracovne odcestuje...potom ho zase volajú do firmy...no hrôza... :confounded: Presne viem ako sa cítiš..:frowning2: Aj dnes ho tu mám na 4 hodiny a o 16:50 opäť ochádza :confounded: Dcérka to znáša ešte horšie ako ja :pensive:
28. mar 2012 o 15:30  • Odpovedz
@gazovicka ku ktorej do TT chodíš? :slight_smile:)))
28. mar 2012 o 15:30  • Odpovedz
@nelicefo prepac mohla som ti to napisat...ale idem zajtra :grinning: idem na Shellku pozriet kolegov :grinning:
to ze som kupila v ten den, musela som lebo by ma asi porazilo keby nie, mala som poriadne nervy a aj slovnik uz bol katastrofalny :pensive:
28. mar 2012 o 15:33  • Odpovedz
@emmmuska Kedy cca? :slight_smile: Ja pracujem v centre...tak by sme vybehli na kafé :wink: teda len záleží o koľkej lebo mám veľa práce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2012 o 15:35  • Odpovedz
@nelicefo no tak to este presne neviem, vecer budem vediet urcite...a potom by sme mohli ist na kafco :slight_smile:
28. mar 2012 o 15:56  • Odpovedz
@gazovicka aj u nas to tak bolo, az mi smiesne bolo, jooooj keby si ty reku vedela :grinning:
28. mar 2012 o 18:31  •  1 dieťa  • Odpovedz
@nelicefo mudr.pokojna... velmi zlata...
28. mar 2012 o 19:12  • Odpovedz
@emmmuska idem doobeda a v TT budem cca o 10:00
28. mar 2012 o 20:11  • Odpovedz
@emmmuska och škoda.:frowning2: Ja idem doobeda ešte pracovne do BA...mám čas okolo 14:00 aj to podľa toho koľko mi dá šéfka práce.....takže poobede nemáš čas?
28. mar 2012 o 20:14  • Odpovedz
@nelicefo :frowning2: poobede bohuzial nie...ale nevadi som casto v TT. Tak mozno nabuce :wink: :slight_smile:
28. mar 2012 o 20:16  • Odpovedz
@emmmuska Tak potom daj vedieť moja.:slight_smile: Budem sa tešiť.:slight_smile:
28. mar 2012 o 20:32  • Odpovedz
@nelicefo v poriadku , jasne ze dam vediet
28. mar 2012 o 20:33  • Odpovedz
28. mar 2012 o 20:41  • Odpovedz
@nelicefo kde su vsetky kocky? pozeraju modre z neba? :slight_smile:
28. mar 2012 o 20:56  • Odpovedz
@emmmuska Ja som tu.:slight_smile: Pozerám modré z neba ale aj ťukám ako ďateľ. :grinning:
28. mar 2012 o 20:59  • Odpovedz
@nelicefo ja to nemozem pozerat stacia mi uputavky a je mi velmi smutno potom
28. mar 2012 o 21:07  • Odpovedz
@emmmuska aj mne je stranše smutno...plačem už teraz...ale toľko toho si uvedomím popri tom modrom z neba :pensive: že najdôležitejšie je to že sme zdraví-ak sme zdraví máme všetko :pensive:
28. mar 2012 o 21:12  • Odpovedz
@emmmuska ....pozerám panelák...nemôžem pozerať modré z neba,plakala by som jak blázen...niektoré príbehy...fakt nevládzem ani dopozerať :cry: ...obdivujem tých ludí,koľko dokážu uniesť bolesti....
28. mar 2012 o 21:16  • Odpovedz
@nelicefo to je velka pravda.....deju sa hrozne veci vo svete....
a preto treba si vazit co mame a prezit dni tak aby sme za nicim nikdy nebanovali
28. mar 2012 o 21:17  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.