Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zabka8423
27. mar 2012

@nelicefo videla. vzdy v spolocnosti psa, v kresle a mala som dost. vzdy mi to zlepsilo naladu 😀 a stale ako pohadzuje tymi umelymi vlasmi, predlzenymi. ako by boli jej prave 😀 inak slovnik ma ako ja. ale ja si aspon rozmyslim, kde niektore slova pouzijem 😀

nelicefo
27. mar 2012

@zabka8423 😀 😀 tak toto si trafila kliniec po hlavičke 😀 😀 😝 no slovník...na niektoré krásne slová...používam v krajných prípadoch 😀 😀 a to je už vtedy so mnou zlééé 😀 😀 😀

bubush
27. mar 2012

ja zvolensky jogurt jahodovy 🙂 (keby tu bol oblizujuci alebo slintajuci smajl..)

no tato farma je slabucka, ale uz nejako sledujeme - to mame namiesto telenovely 😎 ale minuly rok boli lepsi, aj normalnejsi, aj sa menej hadali aj makali a toto to je uz len velka flakac bordelovska, to su ine pripady...

hmm morika...ta to ina dama 🙂

emmmuska
27. mar 2012

@nelicefo dnes som bola aj ja v Trnave ale take stastie ako ty som nemala 😀

emmmuska
27. mar 2012

@nelicefo inak mna dnes skoro roztrhlo v TT...isla som chalanovi kupit kopacky, ale vsetky obchody kde maju kopacky su pre Onasisov...v jednom som sa potesila, ked mi babenka povedala ze 50% zlava...ale zabudla povedat ze pred tym stali 200e nakoniec som kupila pri zimaku za 33eur ale nachodena

sweetsuzi
27. mar 2012

zvolenskyyyyy cucoriedkovyyyyy rulez 😀 😀 😀

@zabka8423 tak to ti zavidim ze mala tak papa, ja by som mu modre z neba zniesla a uvarila ale neni zaaaajem, to akoby ani moje decko nebolo, sak ja zjem vsetko co nezje mna a podla toho aj vyzeram 😠
Ale dnes zjedol zmrzku, teda tu ktoru nemal natretu na tvari a tricku 😀

sweetsuzi
27. mar 2012

@jurkovamiluska jaaaj ttak vy ste uz zbehli, to je super - davaj mu kludne hocico, co mu chuti, ovocie mu len prospeje - sa mu bude lahsie kakat 😉

jurkovamiluska
28. mar 2012

juj uz treti den bez mojho muzika, peniaze su hnusna vec, ked sa musi ist za nimi cestovat, hlavne prec zo slovenska 😢

gazovicka
28. mar 2012

dnes som bola na poradni a pani doktorka mi zacala trpezlivo vysvetlovat, ako mam spravit prvy prikrm... tak som trpezlivo pocuvala 😀 nepriznala som sa 😀

nelicefo
28. mar 2012

@bubush keď spomíname farmu..pozeráš hotel paradise??? 😀 😀 😀

nelicefo
28. mar 2012

@emmmuska uff...riadna pálka...ale ta hlavná vec že si kúpila v ten deň,...mne trvá výber topánok na 3 krát a aj to stále nejakým neodolám a nemám ich kam dávať 😀 😀 Si mohla písnuť skôr že ideš do TT..🙂)) xixi😉

nelicefo
28. mar 2012

@jurkovamiluska no môj muž si rok nosil prácu domov..no len teraz organizačné zmeny mu to nedovolia...navyše začal podnikať,povýšili ho...takže už ani cez víkendy neni doma...niekedy ho aj 2 dni nevidím...raz ide do firmy,potom pracovne odcestuje...potom ho zase volajú do firmy...no hrôza... 😖 Presne viem ako sa cítiš..☹ Aj dnes ho tu mám na 4 hodiny a o 16:50 opäť ochádza 😖 Dcérka to znáša ešte horšie ako ja 😔

nelicefo
28. mar 2012

@gazovicka ku ktorej do TT chodíš? 🙂)))

emmmuska
28. mar 2012

@nelicefo prepac mohla som ti to napisat...ale idem zajtra 😀 idem na Shellku pozriet kolegov 😀
to ze som kupila v ten den, musela som lebo by ma asi porazilo keby nie, mala som poriadne nervy a aj slovnik uz bol katastrofalny 😔

nelicefo
28. mar 2012

@emmmuska Kedy cca? 🙂 Ja pracujem v centre...tak by sme vybehli na kafé 😉 teda len záleží o koľkej lebo mám veľa práce... 😝

emmmuska
28. mar 2012

@nelicefo no tak to este presne neviem, vecer budem vediet urcite...a potom by sme mohli ist na kafco 🙂

jurkovamiluska
28. mar 2012

@gazovicka aj u nas to tak bolo, az mi smiesne bolo, jooooj keby si ty reku vedela 😀

gazovicka
28. mar 2012

@nelicefo mudr.pokojna... velmi zlata...

emmmuska
28. mar 2012

@emmmuska idem doobeda a v TT budem cca o 10:00

nelicefo
28. mar 2012

@emmmuska och škoda.☹ Ja idem doobeda ešte pracovne do BA...mám čas okolo 14:00 aj to podľa toho koľko mi dá šéfka práce.....takže poobede nemáš čas?

emmmuska
28. mar 2012

@nelicefo ☹ poobede bohuzial nie...ale nevadi som casto v TT. Tak mozno nabuce 😉 🙂

nelicefo
28. mar 2012

@emmmuska Tak potom daj vedieť moja.🙂 Budem sa tešiť.🙂

emmmuska
28. mar 2012

@nelicefo v poriadku , jasne ze dam vediet

nelicefo
28. mar 2012

@emmmuska Ok.🙂)))

emmmuska
28. mar 2012

@nelicefo kde su vsetky kocky? pozeraju modre z neba? 🙂

nelicefo
28. mar 2012

@emmmuska Ja som tu.🙂 Pozerám modré z neba ale aj ťukám ako ďateľ. 😀

emmmuska
28. mar 2012

@nelicefo ja to nemozem pozerat stacia mi uputavky a je mi velmi smutno potom

nelicefo
28. mar 2012

@emmmuska aj mne je stranše smutno...plačem už teraz...ale toľko toho si uvedomím popri tom modrom z neba 😔 že najdôležitejšie je to že sme zdraví-ak sme zdraví máme všetko 😔

pastelka74
28. mar 2012

@emmmuska ....pozerám panelák...nemôžem pozerať modré z neba,plakala by som jak blázen...niektoré príbehy...fakt nevládzem ani dopozerať 😢 ...obdivujem tých ludí,koľko dokážu uniesť bolesti....

emmmuska
28. mar 2012

@nelicefo to je velka pravda.....deju sa hrozne veci vo svete....
a preto treba si vazit co mame a prezit dni tak aby sme za nicim nikdy nebanovali