• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
@michaelafiladelfiova tak dlho si sa netesila.:slight_smile: aj ja som komplet mokraaaa....:stuck_out_tongue_closed_eyes: aspon budeme zdrave :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2012 o 10:45  • Odpovedz
@bubush Ja rano okolo 9:40 budicek v podobe maleho 5rocneho suseda.:slight_smile: Potom prisli za dcerkou,to aj mna fajnovo vysibali...jooo...este teraz ma stipe zadok.:stuck_out_tongue_closed_eyes: A potom prisla dcerkina partia...no to som cela mokra komplet....a predchvilkou odisli a to hned ma mm hodil do vane :grinning: :zipper_mouth: Uz by nemal nikto prist.. :confused: tak to hadaj aj tak bude :wink:

A dom? Berie to uplne v pohode.:slight_smile: Ma tu kamaratov,partiu...len do skoly dochadza lebo ja moc nemusim dedinske skoly :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mame to 12km do Piestan,20Km do Trnavy(tam dochadzame) blizko mame aj Nitru (cca 34km) alebo aj HC mame kusok.:slight_smile: Byvame vo velkych kostolanoch:slight_smile:
9. apr 2012 o 10:48  • Odpovedz
Co baby? :slight_smile: Este spite? :grinning: Alebo prave zazivate odhod tlakovej vlny 3m? :grinning: :slight_smile:
9. apr 2012 o 10:58  • Odpovedz
@nelicefo ja cakam synatora a ked sa mala vybuva ideme k svokrovcom , a tej mojej babke... miunule som bola v HC pozriet kamosku,,, a v ba byva moja mama... vlastne aj ja som z ba, a tiez chceme dom a tiez to bude mimo mesta , no dako sa ktomu nevieme dokopat a ,mmne sa moc nechce do hypo asi pockame kym nastupim do roboty alebo neviem
9. apr 2012 o 11:52  • Odpovedz
@michaelafiladelfiova ja cakam na muza kym pride z kostola...potom sa napapame.:slight_smile: A pohoda klidek.:slight_smile: Konecne uz prehovoril :stuck_out_tongue_closed_eyes: Potom kuk telku a potom pride malej kamoska tak sa budu hore hrat.:slight_smile: A tusim uz aj dvere odomyka.:grinning: certa spomen.:grinning: xixi
Dom je dom predsa len.:slight_smile: A kde chcete dom? Pri BA? :slight_smile: A chcete stavat ci kupite? :slight_smile:
9. apr 2012 o 11:55  • Odpovedz
@nelicefo nie pri BB, ja zijem v bb, v ba mám mamu:slight_smile: chceme kupit stary dom a prerobit ho stale to vyxhadza lacnejsie asi...
9. apr 2012 o 12:18  • Odpovedz
a my uz mame po obede, mala buva, tak ked vstane hor sa na navstevy:slight_smile:
9. apr 2012 o 12:19  • Odpovedz
@michaelafiladelfiova no moja my prerabame stary dom ale ked sme si to vsetko zratali lutujeme ze sme nesli stavat :unamused: predsa len... :wink: Aha..tak vy tak v strede svk byvate.:slight_smile:))
Aj my sme uz naobedovany..mala toho zase moc nezjedla...teraz s nou pozeram dvd a muz je na zahrade zo psom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Co ste mali dobre k obedu? :slight_smile:
9. apr 2012 o 12:22  • Odpovedz
@nelicefo robila som zemiakovy salat klasika rezne. dojedame:slight_smile:no a doobedu sme boli vtescu , tak teraz zujem ten slany rozok pivec,,,

a ohladom domu, no neviem my to aj tak budeme musiet brat na hypo , cize to hypo by bolo asi len na pozemok, a tie pozemky su strasne drahe , no uvidime ako sa to vsetko vyvynie,
aj my sme mali psika no vo tvrtok sme ju dali utratit lebo uz sa trapila bola starsia a mala nador na bradavke. :frowning2:
9. apr 2012 o 12:29  • Odpovedz
@michaelafiladelfiova je taky obedik sme mali aj my.:slight_smile: v obyvacke mame este vela veci narozkladanych tak to tu dzobkam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ten slany rozok mam rada.:slight_smile:

Aha...ved jasne musite si to dobre premysliet a zvazit ze co a ako.:slight_smile:
Joj.:frowning2: A aku rasu ste mali? :frowning2: My mame jazvecika..:stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2012 o 12:31  • Odpovedz
@nelicefo to bol taky miesanec emali sme ju dlho, smesi ju pred 3 rokmi adoptovali z OZ pes v nudzi. ale predtym ako dieta som tiez mala jazvecika dlhosrsteho fenku menom Gina.:slight_smile: ta ked si nieco zaumiuenila nezmenila to tvrdohlavec jeden, zomrela ked mala 11 rokov, tiez na nador aj bola operovana v 3 rokoch , na vjecnikoch mala :frowning2: to bola Gina:slight_smile: si uzila pri mne_)
a Ajka

A ty fotis:slight_smile: pekne:slight_smile:
9. apr 2012 o 12:43  • Odpovedz
@michaelafiladelfiova aha.:slight_smile: aj my sme si chceli adoptovat jedneho ale neozvali sa nam potom :unamused: Ja ked som bola mala sme mali svine..to bola ina zabavka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dakujem fotenie je moje hobby.:slight_smile: a krasny psickovia :slight_smile:

A tu je nas Lapaj.:grinning: :slight_smile:
9. apr 2012 o 12:47  • Odpovedz
@nelicefo svine :grinning: :grinning: fuha no pekne... slecna sa vybuvala ideme ochvilu prec:slight_smile: večer sa ozvem. dame zmrzku aj s ostatnými kockami:slight_smile:
9. apr 2012 o 12:53  • Odpovedz
@michaelafiladelfiova Tak prijemnu navstevu prajem..:slight_smile:
Papa....jasne vecer dame zmrzku.:slight_smile:
9. apr 2012 o 12:56  • Odpovedz
@michaelafiladelfiova
tak to je pekna Píííp, že mama to trocha prehnala no moja svokra ho zas nosi na rukach a povie,ze aha ako namne hlada akoze ( prsník) tiez na nervy ja sa snažím ignorovať ju,ale nie výdy to ide
9. apr 2012 o 17:00  •  1 dieťa  • Odpovedz
@m1isha1 no ved , ale ma smolu ze Ona nevonia tym materskym mlieckom ale ty, no PEVNE NERVY
9. apr 2012 o 19:48  • Odpovedz
@nelicefo no jasne hokej :slight_smile: , o polnoci, a ledva chodil, s v i n a jedna!!! ale tak dobre, raz za cas to prezgriem
9. apr 2012 o 20:08  •  1 dieťa  • Odpovedz
@jurkovamiluska hihi pozname to.:stuck_out_tongue_closed_eyes: moj je velky spartakista :zipper_mouth: vcera dosiel tiez okolo pol noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2012 o 21:07  • Odpovedz
A zdravim baby.:slight_smile: Hlasite sa niektora na pokec? :slight_smile:
Muz odisiel s kamaratmi prec...ach jo zase sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale dnes bolo super...kamoska nas necakane pozvala k nej na "obed" o 16:00 xixi.:grinning:....cela partia sme konecne po 100rokoch bola von....sme si posedeli na teraske :dizzy_face: super pocasie...este sme sa aj presli po dedine..:stuck_out_tongue_closed_eyes: Decka sa vnutri zabavili...:slight_smile:
9. apr 2012 o 21:10  • Odpovedz
Nikto? :grinning: Co sa este z rana susite? :confused: :slight_smile:
9. apr 2012 o 21:30  • Odpovedz
@nelicefo tu som kukam popritebe tie extremne rodiny
9. apr 2012 o 21:39  • Odpovedz
@nelicefo tu bolo dnes zima brrrrrrr
9. apr 2012 o 21:40  • Odpovedz
@michaelafiladelfiova tu bolo prijemne celkom.:slight_smile: Ja pozeram rozhodnutie hlasu.:stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2012 o 21:40  • Odpovedz
@nelicefo jáj no ja som klasika na notebooku a markiza nema live cez net, iba platenu sluzbu
9. apr 2012 o 21:42  • Odpovedz
@nelicefo no moj chvalabohu nikam nechodi zatial...
9. apr 2012 o 21:43  • Odpovedz
@michaelafiladelfiova hej hej...nechapem preco to voyo spoplatnili...doteraz to islo v pohode aj bez platenia :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2012 o 21:43  • Odpovedz
@michaelafiladelfiova no uz sa oteplilo uz to bude byvat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2012 o 21:44  • Odpovedz
@nelicefo ved to ze aj archiv sa neda kukat ich kaslem kvoli tomu telku zapinat nejdem
9. apr 2012 o 21:44  • Odpovedz
@michaelafiladelfiova a ze ci 6 € mesacne a za co? Za velku milu onu :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dakujem,neprosim :angry:
9. apr 2012 o 21:45  • Odpovedz
@nelicefo ja ani nprmalne markizu nekukam neviem zvykla som si na joj:slight_smile: a ta relacia "extreme_ rodiny" sa tu bavim:slight_smile:
9. apr 2012 o 21:49  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.