Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@nelicefo my sme salat uz konecne zjedli zajtra ma caka varenie dajte tip- malo by to byt masove kvoli mm

bubush
9. apr 2012

@nelicefo ale len tak, ze co by ste robili keby vam nukali tych 5000 evri...normalne ze dilema

nelicefo
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova uff...mäsové? klasika...kuriatko pečené,či? 🙂

nelicefo
9. apr 2012

@bubush aha no to isto.🙂 Ale myslím že sa pekne zachoval že tam ostal😉

bubush
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova hocijako ked udusis masko je vzdy fajn a da sa k tomu hocico - zemiaky, ryza, halusky, kto ma rad tarhonu..my sme mali maso na smotane s haluskami

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@nelicefo no to sa zje , ak nie na druhy den je to suche🙂 mozno urobim rybie prsty 😀

nelicefo
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova hihi.🙂

No baby prepla som už na joj...kokos.😀 zábava iná totok.😀

bubush
9. apr 2012

@nelicefo ozaj ved som sa ta chcela opytat ze si pisala ze uz sa s muzickom bavite, tak len tak alebo ste si to aj vysvetlili? ci ste vstali a bolo ok 😉

bubush
9. apr 2012

tak pockajte, idem prepnut aj ja..mozno budeme mat aj rovnake myslienky ked budeme na rovnakej vlne 😀

bubush
9. apr 2012

vy klamarky, ved ide reklama 😝

nelicefo
9. apr 2012

@bubush vieš čo ráno ako mi pristál kýbel vedľa hlavy čo susedkovia došli šibať,tak potom už sa hral na vzorného mm...aj u kamošky....bez vysvetlenia..ale tak som rada že je to o.k....len ktovie dokedy.😀 🤐

nelicefo
9. apr 2012

@bubush teraz,teraz čo ide reklama.😀

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@bubush mnam akoze paprikas🙂 mnam to by som si dala ale mm to nelubi! ach vyberavy je🙂 fuj pavuk! aky velky pri posteli--- asi sa chce zapojit🙂 k debate
@nelicefo nie nemam vysadila som cerrazete od porodu , lebo ja mam krcove zily hak mi to len zhorsila a vobec som nemala svoje dni tak som to prestala aj kvoli zilam , lebo mám jednu operaciu za sebou , a nerobi mi v tomto dobre,,,, tak cakam na svoje dni

bubush
9. apr 2012

@nelicefo ale to tak byva, ze niekedy si ani netreba nic vysvetlovat, takych hadok tu bolo a este bude 😉 pohodicka...len ten kybel...jaaaj ved to som chcela s tou farmou ze riadne ich vyoblievali 😀

nelicefo
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova aha.....joj takže ty takto... 😒 joj a pavúk...to by som už začala vrieskať tak že by si mysleli že atómka sirénu púšťa..😝

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

u nas ticha domacnost dlho nevydrzi.. vzdy ma dacim neskor rozosmeje a ja dost aj rychlo buchnem... no hned aj za 2min vychladnem, to by ma musel fakt velmi nahnevat co sa mu dari🙂 dakedy- casto🙂 😎

bubush
9. apr 2012

@nelicefo no ved ze ide reklama a vy ste vraveli ze aka zabava je na jojke, prd makovy!!! 😝

@michaelafiladelfiova ty tiez tocis o vareni a zrazu pavuk, ja ze o com ty tocis? a este je tam ten pavuk? 🙂

nelicefo
9. apr 2012

@bubush 😀 😀 😀 to som nevidela...iba v reklame ako tá lucia dostala do ksichtu.😝

nelicefo
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova 😀 no veru..radosti nám robia ale aj dobré nervy tí chlopi.😝

nelicefo
9. apr 2012

@bubush joj moja.😀 neviem predpovedať budúcnosť.🙂

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@nelicefo a ja ich ani nezabijam ked som mala toho jazvecika v Ba sme byvali v byte - ona ich zrala teraz mi ich nema kto tak ich vysavam

bubush
9. apr 2012

@nelicefo hej dobre supy dostali a nielen raz a vies kto dostal na zaver - ROMAN 😀 😀 ze aj on je taka baba 😀

bubush
9. apr 2012

@nelicefo pockaj teraz sa uz stracam - na co bola ta odpoved ze nevies predpovedat buducnost? 😕

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@bubush no lebo ty neskoro prepnes a ten pavuk, no siel okolo notebooku tak som to len spomenula🙂 a neviem kde je, zistil ze si pisat s nami nechce...

nelicefo
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova že jesť pavúkov..🙂 xixi to som ešte nevidela.😅 😀 Ja ich hned zabíjam.😅 už mám toľko pavúkov na svedomí.😅 😀 ale keď ja sa toho táááák bojím..😝 ešte aj hadov....a to sme aj doma chovali 🤐 to obývačku som obchádzala na 100metrov..😀

nelicefo
9. apr 2012

@bubush k tej reklame.🙂 že píšeme aká prča tam je a ty prepneš a reklama.😀

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@bubush Roman je ten teply ci co? ci to je zena ja to nekukam nemam v tm prehlad. raz som videla jednu cast co sa ten chlap taky , kratke vlasy . otecko daky 31rokov ma. tak ze ake telo má🙂)))

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

uz to ide🙂 na jojke🙂

bubush
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova ked si s nami nechcel pisat tak to bol asi chlap(pavuk) tak nech ide ta 😀

@nelicefo a preco ste chovali hada ked sa toho bojis? urcite niekto chcel a prehovoril ta...a co zac, ako dlho ste ho mali

nelicefo
9. apr 2012

@bubush a k tomu romanovi...to vážne???? 😀 chudáčik.😀