Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nelicefo
9. apr 2012

@bubush hej profesionáli 2012.🙂
Vieš čo..ja mám teda už po 40.😉 ale duševne sa cítim na bláznivú 18.😀 pubertiačim s mojou dcérkou.🙂

bubush
9. apr 2012

ja budem ale asi koncit, idem si dat este jednu do pluc 😉 a pridem si vas skontrolovat 🙂

bubush
9. apr 2012

@nelicefo spravne, tak to ma byt, mam rada takych ludi, nie co uz v 50tke tocia len o doktoroch a penzii 😉 aj ked nemyslim teraz ze nejake ambiciozne zeny ale take pohodove, srana, zabavicka 🙂

nelicefo
9. apr 2012

@bubush Hihi prídi.🙂

a Miška sa nám kde stratila? 🙂

nelicefo
9. apr 2012

@bubush Ja som veru za každú srandu.🙂 tiež nemám rada len kôpky nešťastia.🙂

bubush
9. apr 2012

@nelicefo booze no chapes a chcela som sa ta opytat ze kam mam prist, nie nie, dnes mi to nejak nepali 😉 vzdy sa zvyknem na nieco vyhovorit - asi to bude tou konstelaciou hviezd v tomto pripade 😀
miska uz asi zmrzlinu nema, tak hlada dalsie fotky skreckov 🙂

nelicefo
9. apr 2012

@bubush 😀 prídi náš ešte skontrolovať..🙂 xixi.🙂 😀 no teším sa teda na fotky škrečkov Miši.🙂 😀

bubush
9. apr 2012

@nelicefo prisla som vas skontrolovat ale idem ja uz fakt do hajan, vsetko to tu spi, pes, 6 steniat, chlop, dieta 🙂 a nejake pavuky mravce asi tiez....len kuny nas otravuju v noci 😀

dobru nocku - "vidime" sa zajtra

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@nelicefo no tak sa mi budes venovat🙂 no to mi povedali v chovaci, no som zla... ale co uz ved aj Adela Alfonz museli byt sem tam oddelene, lebo ona ho hryzla a tak. dieta mi zas pplace zas ZUBY ACH!

nelicefo
9. apr 2012

@bubush dobrú.🙂 jasné zajtra sa vidíme.🙂 papa.🙂

nelicefo
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova joj malú zúbky trápia? 😒
Jasné som tu.🙂 Rada ešte pokecám.🙂

nelicefo
9. apr 2012

Lebo ja keď nekecám sliedím na MMB čo by som zase objednala...a to nemá dobrý dopad hlavne na môj stav účtu 😀 😀 😀

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@bubush no ved mozno ich aj predali ja neviem, no ja som to chovat uz nemohla🙂 dufam ze teraz nebudes na mna zla...

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@nelicefo ano mame len dva zuby, a neviem je taka nepokojna:/ len na ruky a tak

nelicefo
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova možno ide tretí,či neni vidieť zatiaľ? 😕 😉 Joj moja úplne viem o čom píšeš ja som si tiež užila.😝

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@nelicefo neni vidno nic, nam strasne pomaly idu zubky, aj symovi tak ma este bsetky mliecne a este aj dlho bude vravel zubar

nelicefo
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova skúšala si dať malej nejaký gél? 😉 neboj to zvládnete.🙂

michaelafiladelfiova
9. apr 2012

@nelicefo vsetko , ale uz idu zubky zas mame soplik, teaz ju mm si vzal na rucky, no nic ideme ju dako uspat🙂 zajtra sa tu stretneme,,, DOBRU NOC AJ TY CHOD UZ JE PO 23.30

nelicefo
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova ok papa..zajtra.🙂
Mne ide hotel paradise a profesionáli.😀 😝

nelicefo
9. apr 2012

@michaelafiladelfiova a pokojnú noc.🙂)))

pastelka74
10. apr 2012

......ako to tu pozorujem dievčatá....ste si privlastnili toto forum?? 😀 😀 😀 ...dobre sa to číta....inak prajem príjemný deň vám prajem..... 🙂 🙂

m1isha1
10. apr 2012

@michaelafiladelfiova
pevne nervy naozaj musím mať snáď ju to čím skôr omrzí 😖 a keď nie tak si budem musieť zvyknuť 😉

michaelafiladelfiova
10. apr 2012

@nelicefo Dobre rano ako sa mala poprechadzala po byte s mm tak zaspala.
@pastelka74 prepac:( tak sa pridaj aj ty...
@m1isha1 no drzim palce, ale ty nepovol lebo ak raz povolis bude to horsie,,,,

nelicefo
10. apr 2012

@pastelka74 moja treba chodiť po večeroch na pokeci.😀

nelicefo
10. apr 2012

@michaelafiladelfiova 🙂 hihi tak som rada🙂

nelicefo
10. apr 2012

@bubush moja tak sa im to podarilo...chlapci sú mokrí ale sebaobraňovali sa takže aj moja je na kompletku mokrá 😝 😀

Inak pekný deň prajem.🙂 Ja som sa z postele vyhrabala pred cca pol hodinkou....ale teraz sa pôjdem s malou učiť...joj už teraz ma chytá panika.😝 😀

awalancha3
10. apr 2012

@bubush .
toto si napisala: je to smiesne ako tu obcas niekto pride a ma zo seba pocit ze prave on ma pravdu a prave jeho pravdu si podme vsetci vypocut a podme ju uznavat...
trochu uletene a rychlo prisla nejaka awa..ktorej nazor nikto nepotreboval pocut
ja neviem ale tu predsa nejde o to aby sme teraz nalistovali knihu a dopodrobna zili podla planov, instrukcii..kedze ako som uz viac krat spominala tu vacsinou mamicky prave riesia az moc do detailu co do seba daju a rozoberaju aj chemicke vzorce prdov tak v tomto smiesnom sposobe zivota ktory je zbytocne deprimujuci sme chceli si ten zivot trocha odlahcit a riesit veci trocha s nadhladom, to ale neznamena ze cpeme deti v 3.mes spominanymi parkami...
idu mi uz na nervy matky ktore len pridu hr hrr takto to treba robit, to robite zle, takto to robte ...tu ide o to ze ked niekto si pride po radu ci moze dat 7.mes.dietatu puding tak ju nikto neukamenuje..
__________________________
ad1/ nikto vam nebrani riesit si veci s nadhladom a volne diskutovat
ad2/ ak niekto napise prispevok, je to zrejme preto, ze je o tom co napipsal presvedceny (az do chvile kedy nezmeni nazor)
ad3/ neuzurpujem si pravo na vecnu a nemennu pravdu (nie tu a nie takto)
ad4/ rada, trpezlivo a s najvacsou starostlivostou budem hontrolovat, ako si to ty napisala aj chemicke zlozenie prdov.......nie, ja nie som z tych co mavnu rukou nad tym co, ako a v akej podobe konzumuje moje dieta, nestrkam hlavu do piesku a nerobim si alibi z dnesnej zlej doby a nehovorim, ze aj tak nic nezachranim (zachranim a vela), radsej sa ponamaham a kupim jablka z dvora od pest
ad5/ jedno kychnutie mojej dcery je pre mna dolezitejsie ako cely hladomor v Bangladesi
ad6/ neviem ako pozorne si citala, ak vobec citala co som napisala, nakolko je to v priamom protiklade s tym z coho ma "obvinujes", ja som posledna, ktora studuje tabulky, predpisy, kvoty, smernice a snazi sa vehementne vtesnat dieta do sablony a tabulky
ad7/ opakujem, som za zdravy rozum za rozhodovanie matiek v intenciach ich intelektu, rozhladu a skusenosti (nakolko nie su vsetky matky na tom rovnako, nebudu na tom rovnako ani deti, co jedna povazuje za ok, ina od zdesenia hika)- ja tolerujem roznorodost
ad8/ su vsak iste veci, ktore by mali byt rovnake u kazdeho dietata-batoliatka, napriklad nenechat ho hole v zime, nenechat ho same kupat vo vani, nedat mu klobasu, nemlatit ho remenom a pod. Toto by malo byt povazovane za barbarstvo...a ci sa da kojenemu voda, ci sladite caje, ci date jogurt v 5 ci 9 mesiaci, to je preboha take nepodstatne......to su take minimalne odchylky.......
ad9/ moj pohlad na vec je len MOJ pohlad na vec... ja nebudem pri vasich detoch a vy nebudete pri mojich...ja tu nie som arbiter dokonalosti ani nie som organ starostlivosti o deti.......

a odlahcovat zivot? samozrejme, ako sa len da, ved je tazky... ale odlahcovat ho z aspektu vychovy a stravy dietata nie je podla MNA ta spravna salka kavy...

bubush
10. apr 2012

@nelicefo hej ?? tak ste to dali tym chlapom 😉 ako to zobrali?

michaelafiladelfiova
10. apr 2012

@bubush no co vyspata?budes dnes stihat?
Baby dnes tu budem az po 21 cca idem o 19 k susede na debatu a tak , tak nepiste vela
@nelicefo dobre? ci tu nemozme?

nelicefo
10. apr 2012

@bubush vraj to zobrali v pohode.🙂 Len hneď protiútok.🙂 malá má aj foto tak hodím ak mi ich pošle.🙂