Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nelicefo
11. apr 2012

@pastelka74 😀 😀 😀 hihi...ako sa dnes máš,čo ste dnes robili? 🙂

pastelka74
11. apr 2012

@stardust ...však to...to sme mali asi rovnaké detstvo...ja aj moja sestra sme si kupovali askot štvorfarebnú zmrzku,či bolo leto alebo zima jedno nám bolo,preto mne nevadí že či je málo stupňov alebo vela stupňov....máme chuť na zmrzku...tak ideme... 🙂

pastelka74
11. apr 2012

@nelicefo ...dnes sme šikovno navarili a pod ho na chalupu,cestou nakrmili kozenky,malá ich zbožňuje a aj desať rožkov je jej málo...tá by im nahádzala všetko čo nájde v kočiari alebo v aute v košíku...sadili sme slnečnice,malá zalievala nielen zem a kvietky ale aj tenisky....skrátka krásny i ked ufúkaný deň....

nelicefo
11. apr 2012

@pastelka74 jé tak ste mali parádny dník.🙂 chalupu máte daleko či ani nie? 🙂

pastelka74
11. apr 2012

@nelicefo ...áno,mali...malej to prospieva,no nie je to celkom chalupa,je to prerobený starý dom s obroskou záhradou,vdaka bratovi a švagrinnej...ozaj nádhernou...malá sa tam vyšantí do sýtosti..cez leto bazén a tak...my bývame na činžiaku...ale na chalupu to máme necelé tri kilometre,peši a autom nejakých 5-7 minutiek.....

nelicefo
11. apr 2012

@pastelka74 je to super mať tak chalupu.🙂 oddych a relax však? 🙂
paráda..pomerne blízko🙂 to aj v pyžame sadnete do auta a idete.🙂

pastelka74
11. apr 2012

@nelicefo ...vieš je to super 🙂 ...na činžiaku,nič moc 😝 ...ja nie som moc na tie susedkyne kávičky,alebo sadnúť si na schody a kvákať. 😒 ..dakujem bohu,že môj brat takto zúročil dedičstvo po otcovi a ako rodine nám vytvoril fakt raj na zemi...vlastne sme tam aj s babamy po celé leto,grilujeme,kúpeme sa...naokolí žiadny sused...božský kľud,žiadne zvedavé pohľady....a pritom do mesta fakt kúsok....a ked niečo chýba sadnem do auta a o chvíľku som doma....

nelicefo
11. apr 2012

@pastelka74 moja čo ti poviem....úžasné to máte veru...🙂 tíško v dobrom závidím.🙂

nelicefo
11. apr 2012

Baby pozeráte Modré z neba? 😢

pastelka74
11. apr 2012

@nelicefo ....mám,ale všetko vytvoril môj brat a jasom šťastná že nám dal kľúče a môžme tú chalúpku takto využívať na plno...máme dobré vzťahy a dúfam že to tak aj ostane,malinkej je krstný otec,oni majú iba dcéru,dvadsať ročnú,dospelú.....tak im je tá naša malá taká vzácna...teraz jej brat kúpil veľkú tranpolínu na záhradu,baby šaleli a ja tiež....nebolo normálne ich odtial vziať.....malinká tá nemá vôbec pud sebazáchovy,ešte že má ta trampolína po bokoch takú ochrannú sieť.... 😀 😀

nelicefo
11. apr 2012

@pastelka74 😀 máte veru super vzťahy.🙂 ja mám tiež s bratom také vzťahy takže viem o čom píšeš...🙂
len škoda že také ružové to už nie je z mm strany 😝

bubush
11. apr 2012

ahojte kvakacky 😀

nelicefo
11. apr 2012

@bubush ahoj cicaaaaaa.😀 farma ti dnes nejde čo? 🙂

pastelka74
11. apr 2012

@nelicefo ...idem dať dievčatá na poriadok,malinkú uložiť,dneska si zdriemla poobede...zaspala v stoličke nad rizotom,skoro som odpadla,ked som prišla do kuchyne a hlávka len tak vysela nad miskou..... 😵 ...celkom ju to rizoto zdolalo...staršia už putuje do kúpeľne a malinku tú musím akože ponaháňať,šuchneme plienku,do vačiku...plienočka a puňťo musia byť,fľaša mlieka....a ide sa spať...bez tohto rituálu už nejak ani nelahneme do postieľky...zvyk a ja to nemením.....idem,ale ešte sa sem juknem. 😉 ..a ak dnes už nie,tak dakujem za zmenu témy na rozhovor...preto sem rada chodím,lebo môžem len tak slobodne diskutovať,s mamamy obyčajnými.... 😀 😀

bubush
11. apr 2012

juuuj musim vam nieco povedat co som dnes videla - tyka sa to celkom tejto temy...idem si po vonku, krasne svietilo slniecko, sem tam pofukoval vetrik ale nic hrozive a stary rodicia kocikovali vnuca s tym umelym krytom proti dazdu 😠 katastrofa!!!! bola som s mojou mamou a ta nahlas zahlasila "preboha ved to dieta sa udusi" 😀 a oni ju pocuvli a dali kryt dole 😀 😀
no ale toto, koho toto uz napadne...ja proste nechapem

bubush
11. apr 2012

@pastelka74 aj my sme mali rizoto 🙂

bubush
11. apr 2012

@nelicefo ahoooj, veru farma nejde tak uz tu obsmrdam 😀

nelicefo
11. apr 2012

@pastelka74 presne..pre toto sem aj ja chodím.🙂 moja sa tu ešte promenáduje...píše si s frájom 😎
máte krásny zvyk s babami.🙂 že im prajem dobrú noc.🙂

nelicefo
11. apr 2012

@bubush 😀 😀 😀 😀 že kryt proti daždu...to kde žijú??? 😀

bubush
11. apr 2012

@nelicefo ma frajera ??

pastelka74
11. apr 2012

@bubush ..... 😀 😀 ...ešte že tam bola tvoja mama,ufff...to mi odlahlo 😀 😀 😀 😀

nelicefo
11. apr 2012

@bubush hej...to také školské lásky.😀 kde je to obdobie..xixi.🙂 😀

bubush
11. apr 2012

@pastelka74 😀 😀 😀

pastelka74
11. apr 2012

@nelicefo ...dakujeme...ešte som tu,tata sa tak znenazdajky rozhodol,že babatko ponaháňa dneska večer on... 😉 ..ani sa mi nechce...a modre z neba ja nemôžem pozerať,furt by som revala ako blázon... ☹

bubush
11. apr 2012

@nelicefo jeej to je mile...take este nevinne 🙂

no s tym krytom- neviem, vsak ano vonku je - 50 stupnov tak treba 😝
lenze ja som sa nestretla prvy krat s tak velmi pozakryvanymi detmi, myslim tie kadejake kryty co nevidno ani babo v kociku, kolko krat prejde okolo mna maminka a ja nemam ani sancu vidiet ci tam to dieta naozaj je 😝

bubush
11. apr 2012

@pastelka74 tak isiel ocinko ulozit 😵 doobre
modre z neba ani ja nepozeram - mam radsej zapnute kosti - to pozera urcite teraz zabka 🙂

nelicefo
11. apr 2012

@pastelka74 hihi no ocko v akcii.🙂 no ja stále plačem pri modré z neba.☹

Kočky na dnes vás opúšťam..idem k mm...skúsime nejakú tú manželskú srandu....hádam dieťa zaspí skôr ako my.😀 tak ahojte...dobrú noc prajem...a pekný večer🙂

nelicefo
11. apr 2012

@bubush veru také ešte nevinné.😀 🙂

bubush
11. apr 2012

@nelicefo tak dobru 🙂 ze srandu 😀 😀 tak nech sa dobre zabavite 😉

pastelka74
11. apr 2012

@bubush ...moja malá ten kryt hryzla...ked som to trepla na fusak,stále si to prikladala k ústam...potom ma to dopálilo a mali sme už len fusačik...a bolo po probléme...asi nesúhlasila....a ja mater nechápavá som to nepochopila 😀 😀