Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mojong
12. apr 2012

@michaelafiladelfiova vdaka nieco vyskusam ked mrkva nezaberie, tak pride na rad nieco ine 🙂

zabka8423
12. apr 2012

@mojong nie nie, mne ide vylozene o lednu larvu, ktora mi robi nervy uz par dni 😀

pastelka74
12. apr 2012

@zabka8423 ....to musí byť riadna larva,na to bacha 😀 😀 😀 😀 ...tá môže narobiť ešte riadne veľa škody!..mrkva nezabere..táje dobrá na oči 😀 😀 .....no hádam budeš mať šťastie a zbavíš sa jej..... 🙂 😉

michaelafiladelfiova
12. apr 2012

@mojong ten recept daj mne ja sa ich moc zbavit neviem , teraz trochu zabera ta krieda co im spali nohy

zabka8423
12. apr 2012
emmmuska
12. apr 2012

@pastelka74 tak ten moj musel odist, vybral si alkohol.....tiez mam priatela, brat sa nebudeme a dokazom nasej lasky je uz chcena nasa bambulka... 🙂

pastelka74
12. apr 2012

@emmmuska ...gratulujem....všetko je tak,ako má byť.... 😉

michaelafiladelfiova
12. apr 2012

ja som rozvedena a tiez momentalne zijem na divoko s mojim priatelom.. 😀

emmmuska
12. apr 2012

@pastelka74 dakujem ...podobne 🙂

emmmuska
12. apr 2012

@danulienka35 a odkial presne v Pezinskom okr....teda nemusis napisat ked nechces tu 😉

pastelka74
12. apr 2012

@michaelafiladelfiova ...ja na tom nevidím nič zlé,u nás sa nejak svadba neskloňovala...a že som ja rozvedená?..ved nie som prvá a ani posledná...máme s priateľom spolu dcéru a to je pre mňa dôležité,že som dokázala svojej prvej dcére opäť vytvoriť rodinu,že nie som to len ja aona,ale MY 🙂 ....na rozvod sú vždy dvaja..ja som zišla radšej skratšej cesty,nechcela som aby mi pretiekol život pomedzi prsty,našiel si inú...tak nech ju má...nebudem to riešiť...do pol roka sme boli rozvedený...dnes mám rodinku,síce na divoko ale mám....a on?...má rodinku,ale či našiel to čo hladal....ale to je už jedno 😀 😀 😀 😀

nelicefo
12. apr 2012

čavte klebetnice moje...🙂
ako sa dnes máte???? 🙂

a dala som taký návrh aby sme sa vyhli uštipačným príspevkom môžme spraviť súkromku...je to na vás.🙂
mne je to jedno...napíšte váš názor.🙂

michaelafiladelfiova
12. apr 2012

@nelicefo no a mna potom z nej vyhodite lebo som tu kratko?:

@pastelka74 ja som sa rozviedla po 2rokoch daco no ked mal maly uz tri roky sme boli od seba. a nelutujem , lebo je to jeden clovek , kt, obmedzuje a dycha cloveku na krku. a teraz on je sam zije si nastriedavo v nasom byvalom byte alebo u mamicky... aj Sudkyna povedala ze , sa mi necuduje ze sa snim rozvadza ze je obycajny egoisticky DESPOTA! ja som sa na sude zabavala. lebo ho tam sudkyna zvozila pod ciernu zem, jedine co mi na tomto vadi, ze sa styka so synom zbytocne mu balamuti hlavu- nikam ho mnevezme, skoro nic mu nekupi, lebo sa hra na chudatko, co nema prqachy! a smojim som uz treti rok . a tiez mame dcerku... zvlastne . my sme mali vyrocie 31.5 a mala sa nam narodila 1.6 , mozno sa brat neskor budeme ale stale neviem ako to bude lebo ja som si priezvisko nechala aj kvoli Tomaskovi nech sa nevolam inak. ale ked sa budeme brat asi si dam obe ci to sa neda... ale teraz som stastna - jasne hadky su . na dve h, ale bez nich by bola nuda

nelicefo
12. apr 2012

@michaelafiladelfiova čo si?!!! teba a vyhodiť???? veď čo by sme tam bez teba robili.🙂))

pastelka74
12. apr 2012

@michaelafiladelfiova ...prečo by sme ťa vyhadzovali??...neblázni? 😀 😀 😀 ..a k tomu rozvodu,je to smutné,tiež ťažko dýcham,ked si príde po dcéru,ale ona už sama našťastie rozhoduje či bude sním alebo nie...a priezvisko mám tiež po ňom,kvôli malej,tak sme teraz doma 2:2 😀 😀 ..my dve a malá s priateľom,ale ja mu hovorím môj muž...tak ak vám to nebude vadiť...môj chlop 😀

nelicefo
12. apr 2012

https://www.modrykonik.sk/forum/sukromna-skupin...

Kočky šup sem.🙂 súkromka na svete.🙂

danulienka35
12. apr 2012

@emmmuska pezinok ospravedlnujem sa uspavala som prcka 😀

danulienka35
12. apr 2012

tak to sa uz ku vam babulky nedostanem ked mate sukromku no co uz mocinky vam to prajem dakujem ze som tu mohla kratucko svami byt dakujem 😉

pastelka74
12. apr 2012

@danulienka35 ....prečo by si nemohla.. 😀

danulienka35
12. apr 2012

@pastelka74 ved prechadzate mojko do sukromky nie

pastelka74
12. apr 2012

@danulienka35 ...ale ved môžme nadalej si tu spokojnučko kecať...nie? 🙂

pastelka74
12. apr 2012

@danulienka35 ...alebo napíš nelicefo a môžeš snami nadalej diskutovať v súkromke..ona je zakladateľka...no,šup,šup...už aj píš....tam ti potom vysvetlím,prečo toto vzniklo...papa

stardust
12. apr 2012

aj ja chcem do sukromky 😎

danulienka35
12. apr 2012

@pastelka74 ok i idem na to
@stardust dakujem mojko 😉

nelicefo
12. apr 2012

@stardust

@danulienka35 baby idem vás pridať..🙂

bubush
12. apr 2012

helou 🙂

danulienka35
12. apr 2012

dakujem

sweetsuzi
12. apr 2012

caute baby, daaaaavno som sa tu nevyskytla, tie sviatky jari (obzerstva) ma akosi zmohli 😀 😀 Inak vidim ze sa vela nezmenilo kedze mi naposledy udrela do oka tema, kde sa mamicka trojrocneho dievcatka pytala ostatnych kedy detom zacali davat Brumika 😅 😅 😨
A vy sa ako mate, detuchy posluchaju? nas je stale rovnaky jedak, nase dnesne najvacsie jedlo bolo pol jablka, cokoladove vajco s lentilkami a spissky parok 1 ks 🙄 🙄

bubush
12. apr 2012

tu to riadne zije, baby 😉

sweetsuzi
13. apr 2012

@pastelka74
@nelicefo
@zabka8423
@bubush no dievcataaaa, ja som si az dnes precitala par stran dozadu, kym som tu nebola - ja fakt nechapem takych ludi, ktorym jasne a slusne vysvetlis ze si mozu nechat svoje nazory pre seba, vyhodis ich dvermi a oni sa vtrepu spat cez okno 😠

Neda mi nereagovat @awalancha3 lebo uz prvykrat ked si do tejto temy prispela, ma to riadne nasrdilo, ale vtedy som si este povedala ze skoda reci a zbytocne plytvat slovami, lebo sme na uplne inej vlnovej dlzke ... vlastne po tvojich poslednych prispevkoch sa mi zda ze aj na inej planete 😕
Nie je mi celkom jasne co ti prinasaju prispevky do tejto temy, okrem toho ze si vystuzis ego, aka si uzasne netabulkova. Robi ti radost vyvolavat konflikty a opakovane urazat druhych ? Zda sa mi ze mas pomylene predstavy o diskusii, lebo za kazdu cenu chces prezentovat svoj nazor - na co mas samozrejme pravo aj ked nikoho nezaujima.... ina vec vsak su invektivy, to inteligentny clovek nema zapotreby. Myslim ze je dost tem, de sa mozes realizovat a rozdavat mudrost, takze tu prosim nerob dusno a nechaj tuto temu mamickam ktore si rozumeju a nepotrebuju sa navzajom hodnotit.
A ano, samozrejme ze mas pravo povedat si svoj nazor (a vobec nepochybujem ze to urobis), ale ber to tak ze pre nas je to skoda, lebo sme hlupunke a aj tak by sme ta nepochopili ... mozno potom odolas.