Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

miskachrumka
20. aug 2009

inac teraz som volala s kamoskou a ze jej maleho ockopvali v tretom do obidvoch naraz tak ako nas a v piatom len do jednej a nas znova naraz do obidvoch je to ok?teraz ma pomiatla 😒

sophie1981
20. aug 2009

miska, nas caka ockovanie zaciatkom septembra atiez do oboch noziciek, tak nestresuj...doki vie co robi...teda aspon ta studovana..... 😅

sophie1981
20. aug 2009

inac...nasa babka dnes skoro zadusila moje dieta...citali spolu letak z Kauflandu a katka si trosku uhryzla.....tak sa dusila...ludia, ja som prvy krat v zivote pocitila to, ze dokazem zadusit svoju mamu!!.....normalne nutkanie ako svina...ale ovladla som sa nastastie...ono sa to moze stat kazdemu, ale porusi to s matkou...ved to poznate.....ale teraz jej to davam patricne najavo a stale jej pripominam, ze mi skoro dieta zabila.... 😀 😀 😀 😀 ...

ocko uz lepsie....pomohla ocianka.... 😉 ....

ia Miska, ten tvoj David je ale riaden maco...ja som vazila Katku minuly tyzden a mala 6900g.... 😅

miskachrumka
20. aug 2009

ved ale ja som mala ako 9mes 13kilo a manzel sa narodil 4200g 😀

sophie1981
20. aug 2009

miska, ja ked som sla do 1. rocnika ZS mam v knihe pisane 17 kg.....v 7. rokoch.... 😀

miskachrumka
20. aug 2009

sophie neviem kolko som mala ja lebo to neviem ale urcite viac! 😀 a ty si pisala ze katka ma 6900 ved lae dievcatka byvaju lahsie ako chlapci

nikollette
20. aug 2009

Dobrý večer baby...
no už sme konečne doma z Rakúska 😝

ešte som vás nedočítala, tak hned sa do toho pustím 😉

Ja som si na seba nekúpila nič, zato prietel kopu vecí 😅 😠 nejak sa mi nič nepozdávalo, tak sme s kamoškou nakupovali hlavne pre drobcov... ale ani toho nie veľa 😒
Malému som kúpila Tommy Hilfiger polokošelu, Ralph Lauren zimnú čiapku, adidas ponožtičky 3 páry, a adidas mikinku parádnu 😉

som unavená ako kôn 😝
rýchlo som okúäpala malého, napapal sa a už zalomil... bol s babkou a dedkom celý den 🙂

miskachrumka
20. aug 2009

no mi konecne buvame merala som malemu horucku mal 36.9 tak supis dala som mu prejstotu aj tak nurofen a dam mu o pol jedenastej aj cipok...................dufam ze zajtra už bude dobre verim dufam ze sa splni! ☹

nikollette
20. aug 2009

Miška neboj bude to ok, raz dva to máte za sebou 😉

miskachrumka
20. aug 2009

z tvojich ust do bozich usi ako sa hovori!dufam lebo chudacik dnes sa vytrapil ale som ho teraz chytala za cielko a nema hura klop klop klop klop klop!!!!!!!!!! 😉

miskachrumka
20. aug 2009

nikol som citala ze si malemu kupila kaselu nas to nechce nosit nejak sa mu v nej nepaci! 😒

miskachrumka
20. aug 2009

nie kaselu ale koselu ................no madar 😀

nikollette
20. aug 2009

Nasmu je to jedno, vsak je pohodlná, to je tričko s golierom, nie košela ale polokošela 😉

A teraz bud rada, dalšie očkovanie až o pol roka 😉

miskachrumka
20. aug 2009

ani si nevies predstavit ako ma to utesuje a hreje pri srdci konecne bude mat pokoj! 🙂

nikollette
20. aug 2009

No ešte zuby nás čakajú 😲
my máme stále iba ten jeden, ale už pekne rastie 🙂

miskachrumka
20. aug 2009

no ved aj on ma ako koselu len rukavy su do polovici robene ako tricko a aj agolier ale manapredu gombiky a asi preto ju nechce neviem spytam sa ho ked bude rozpravat 😀

miskachrumka
20. aug 2009

no vam vysiel o nieco skor tak ho musi byt tiez riadne vidno ked sa usmeje ale nasemu tie dva tam riadne svietia je zlaty snimi! 😀

nikollette
20. aug 2009

No hej už ked sa smeje je mu to vidno, je to zlaté 🙂

miskachrumka
20. aug 2009

manzel už nebude robievat tak dlho tak už bude cas tak narobim fotky!

miskachrumka
20. aug 2009

a co chris ti nepovedal ako bolo u babky a dedka? 😀

nikollette
20. aug 2009

Inak nášho poštípal včera v noci komár, na čelíčko aj na očné viečko 😒
má to nad očkom také červené, ale už je to trocha lepšie.. nech sa mu to pekne samé upraví zahojí, nechcela som mu to ničím natierať, nakoľko to má na očku aby mu to tam nešlo.. ale už je to lepšie 😉

nikollette
20. aug 2009

Hehe nie, nepovedal 😅

no jo, jasné nafoť 😉

miskachrumka
20. aug 2009

chudacik!no nasho chvalabohu este nic neustiplo ale nechcem nic dopredu pisat! 😖

miskachrumka
20. aug 2009

nikol vas tiez pichali aj v tretom aj v piatom mes.naraz do obidvoch noziciek?

nikollette
20. aug 2009

Hej pichali... a teraz až o pol roka, uff 😝

miskachrumka
20. aug 2009

idem ja už off lebo chce ist tento moj kukat auta tak ma vyhnal papa tak zajtra drz nam palce 😉

miskachrumka
20. aug 2009

no v jedenastich mesiacoch nie?

nikollette
20. aug 2009

Papa a dobrú 😵

roka96
20. aug 2009

ahojte dnes nestíham, som chcela asi už je neskoro možno pomože niekomu druhéme.. som niekde čítala, že na vyskokú horučku pomáha dať na chodidla zemiak.. vraj to stahuje teplotu. ja som osobne neskúšla ale vraj zaberá.. my máme málokedy teplotu!

roka96
20. aug 2009

idem aj ja do postele!! tak si hovorím, že vás aspon pozdravím!!!
Dobrú