Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

miskachrumka
21. aug 2009

no nas este potrebuje oporu trosku ho to tacka do bokov 😅 no nas už buva od osmej ale nejak sa mrvi vkuse neviem co sa deje ☹ ma nepokojny spaok ako ho sledujem!neviem ci nebude mat z oci 😕 ja som akurat vysla zo sprchy a citim sa ako znovuzrodena po tazkom teplom dni 🙂 😉

sophie1981
21. aug 2009

no ja este stale smrdim ako tatransky tchor....ale slubila som svojej tehotnej sestre ze jej poslem foto krstniatka.......a kedze poznam tehu hormoniky, nechcem ju nasrat, ze neposlem...to by ma bola schopna budit telefonom rano o 4tej.... 😝

miskachrumka
21. aug 2009

pajinka chcela som sa opytat strasne sa mi podobas na jednu babu ztadeto ako by si jej z oka vypadlalen ona ma cierne vlasy nemam ju moc rada ale neva 😅 nemas nahodou sestru?

miskachrumka
21. aug 2009

sophie len aby nezapla pc a neprecitala si to už len potom sa budu burit hormony 😀 ja som bola tiez vybusna a za vsetko aj za malickost som sa rozplakala ako decko 😝

sophie1981
21. aug 2009

ti niekto dietko uriekol???? 😅

miskachrumka
21. aug 2009

dufam ze nie lebo dotycnej osobe vyskriabem tie okane 😠 a potom bude vyzerat takto ale bez toho usmevu 😎 vzdy ked ho obzera vela ludi tak potom zle buva a ze z oci je len mytus no podla mna urcite nie 😲

miskachrumka
21. aug 2009

mrzne mi pc asi ho rozkopem a pustim von oknom ☹

sophie1981
21. aug 2009

aj my mavame casto z oci.....zvyknem uhlikovu vodu robit..... 😉

miskachrumka
21. aug 2009

joj sophie a to je co? 😝 😀 to som este nepocula! 😅

sophie1981
21. aug 2009

joj, Miska...to je tajne zaklindlo.......ja som totiz bosorka...... 😉 😝

miskachrumka
21. aug 2009

no fajnn a ja teraz letim nad tebou na metle a vidim ako carujes 😀

sophie1981
21. aug 2009

nam pomohli ponozky oblecene naopak.... 😉 ....a uhlikova voda je ked zapalis tri zapalky do vody....nechas vyhoriet hlavicky, odlomis uhlik nad vodou, tak ze do nej padne...aj hlavicka padne na dno, tak ma z oci, ak ostanu plavat tak nie......zddene po mojej babke..ona sa ucarovala pocas zivota.... 😀

sophie1981
21. aug 2009

ok...idem do sprchy, lebo sa uz sama sebe protivim......som horsia ako mojho stareho ponozky... 😝 ///nech som vonava aj ja.... 😉

miskachrumka
21. aug 2009

ja zase som pocula od mojej "skvelej"svokri ze nabres si do poharika 3pol.lyz cistej vody no a namocis 2prsty a pretries jedno ocko od kutika von a takto oapakujes po tri krat obe ocka a ked budes vylievat lyzickou vodu napet do umyvadla a bude ich tam viac ako 3 tak ma z oci!

miskachrumka
21. aug 2009

ok idem ja sparvit malemu mliecko a zapalit si este na balkon nech mi skor uschnu vlasy lebo potom som ako bara rabo 😀

roka96
21. aug 2009

no konečne zaspal!! Sophie gratulujem k sedeniu! 😉
som dnes mrtva dúfam aspon noc bude z tých lepších!! nie ako včera! ☹
konečne večeriam!! 😉
a pojdem rýchlo do postielky kým možem aspon na pár minút!! 😒

roka96
21. aug 2009

no stihla som spapat aj melon!! Krása a teraz šup do postielky!!!
dobru- zajtra bude dúfam lepší deň!! 😉 papa

andrea142
21. aug 2009

ahojte

dlhšie som tu nebola lebo mi blbne net...... no neviem či vás dočítam čo ste tu toľko popísali. 🙂

miška: aj moja malá mala takú reakciu po prvom očkovaní ..... ja som jej to nenatierala ničím ,len som jej na to dala mokrú vreckovku a obviazala nohu aby jej to nepadlo. tú hrčku tam mala dosť dlho. a mala aj horúčku dva dni. a tá hrčka ju aj dosť bolela ,lebo keď som jej to masírovala tak začala plakať. a potom ešte ona je dosť aktívna a tie dva dni si ani nohy nezdvihla ,čo inokedy ich má stále hore ....... len ležala a mrnčala ,takže skoro dva dni bola iba na rukách 🙂

minulý týždeň sme dostali druhé očkovanie a to znášala lepšie ako prvé horúčku mala iba jeden deň, a neurobila sa jej hrčka ,lebo jej to lekárka pomasírovala keď to pichla nie ako pri prvom ale to sme boli už u novej pani doktorke a je úplne iná ako tá naša stará lekárka.

ináč váži 7060g ale nedosiahli sme dvojnásobok pôrodnej váhy ....... chýbalo jej 580g ......... možno by sme aj dosiahli ten dvojnásobok keby tá prvá lekárka riešila prečo mi nechce piť mlieko a nie len to ,že ak priberá tak to stačí.

miskachrumka
21. aug 2009

no mi sme tiez teraz mali po druhom len den horucku a po prvom 3dni ale nemal hrcku a teraz ma al ena jednej nozicke co snou pohol neviem ako ho sestricka drzala sakra! 😠

miskachrumka
21. aug 2009

mne mali už ani pospiacky nechce tu humanu som zufala neviem ako mu ju ž budem davat ☹

miskachrumka
22. aug 2009

ahojte od kolkych mesiacov sa vlastne mozu davat jogurty ako napr,pribinacik bez lepku lebo stou humanou je to unas veeeeeeeeelmi biedne! ☹ už mi dala aj dr humanu tu co sme pili predtym ako nam zistili reflux len toto bolo nanoc a bolo hustejsie malo uplne inu chut a nechcel ani to ..................sem v koncoch 🙄 chcela by som mu to aspon od 7mes nejak nahradzovat nejakymi bud jogurtami aleb cim neviem............ 😨

roka96
22. aug 2009

asi od 8 mesiaca pre nekojené!! ale pribináčik asi nie to až od roku... to je tvaroh.

roka96
22. aug 2009

miška nezávidím Ti... ja si to ani neviem predstavit, ale manželová sestra taká vraj bola nič nechcela papat ale potom sa to napravilo!!

roka96
22. aug 2009

no idem upratovat.. pa zatial 😉

miskachrumka
22. aug 2009

aha no fajn ................ ☹ a ake jogurty mlecne mozem od osmeho?znacky !!!!!!!!!!aku ste mali noc?

miskachrumka
22. aug 2009

ja som si upratala vcera tak mam pokoj 🙂 inac vcera vecer mi mali nechcel vobec mlieko nevpil nic predspanim ani kvapku!ale spal dlhsie 😉 tak ja už neviem kedy m davat to mlieko ☹ musi mat vkazdom prekrme mlieko?snazim sa mu to davata spon do kasi nic ine mi neostava 😢

roka96
22. aug 2009

Miška ja som dávala jogurty tiež od 8 mesiaca, a kojené by mali až od roka.. ale mne to pomáhalo na kakanie.. dávala som activiu! A kakanie sa nám trošku zlepšilo!! inak asi treba vyberat také, kde je najmenej konzervantov!

miskachrumka
22. aug 2009

dakujem za rady roka 😉 ok tak dovtedy neviem co budeme robit ☹

miskachrumka
22. aug 2009

baby co sa vam dnes stalo??????????????co spite?

pajinka23
22. aug 2009

miska nam zistili ten mierny reflux vcera,,ale mali nagrckal velmi len raz za cas mu trosicku uslo mliecko s ustociek 😝 😝 nema ani bolesti bruska 😕 a doktorka nam dala len nutriton na zahustovanie do mliecka 😨 😨 Fuuu ma teras to mlieko ako kasicku 🙂 🙂 Ale doktorka nam povedala ze to nebude trvat dlho a malemu sa to upravi povedala ze max mesiac dva viac nie 🙂 🙂 🙂 tak som spokojna...A aj tak od stvrteho mesiaca zacneme dokrmovat zeleninkou a kasickami tak uz dufam bude vsetko fajn 🙂 🙂 🙂 Miska a ty si malemu co davala ako prve ked si zacala s prikrmami??? 😲