• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
sophie na zem na gumu iba som pocula slehu a plakal asi 2min dala som mucaj a už neplace ja viem ze neieje prvy ani posledny ale sa bojim co ked mu to nejak ublizilo som v soku :confused:
28. aug 2009 o 14:33  • Odpovedz
Miska kukla som foto, uz je aký velký, a jak sedká :wink:
A nestresuj klud, vsak tolkým maminám padlo dietatko z postele.. klud ved zije, neplace, nemá one zreničky, netečie mu krvz nosa ani z uší.. bude to v pohode :wink:
asi mrnčí lebo sa zlakol chudáčik... sleduj ho, a neboj sa :slight_smile:

Sophie, no mohli sme im urobiť rande, no skoda, ze si tak zdaleka :frowning2:
28. aug 2009 o 14:33  • Odpovedz
on mi chce nejak spat
28. aug 2009 o 14:34  • Odpovedz
jaj tak si nevidela ako spadol, vsak.. ale neboj, bude v poriadku... ešte sa napadá...
vsak ho sleduj, ci nebude nejaký ospalý, a dlho spať alebo tak...
asi za zlakol, je normálne že plačkal...
ale verím ti aj ja by som sa strašne zlakla, je to normálna reakcia :wink:
28. aug 2009 o 14:35  • Odpovedz
A čo sa ho teraz snažíš uspávať? A inokedy ti hned zaspí, alebo?
28. aug 2009 o 14:36  • Odpovedz
Miška tvoj už papká rožky? Ci iba kvôli foto? Alebo ked si mu dávala korku z chleba, nedusil sa s tým, nezabehli mu nejaké omrvinky či tak?
28. aug 2009 o 14:38  • Odpovedz
chce mi spat už zaspal je to zle znamenie ze?dr to už nedviha asi tam už niesu kedze je piatok :frowning2: boze co amam robit nieze sa mu nieco stane tak sa obesim :cry:
28. aug 2009 o 14:39  • Odpovedz
Miska, a zyvkne iné dni o takom čase spávať???
28. aug 2009 o 14:40  • Odpovedz
nie nikol to len ocmuluje rozok nepapa on to rad oblizuje a to m neublizi neboj a tk isto aqj kotka srietku pookrajuj adaj mu cistu korku a uvidis ako to bude obzuvat zevraj vtedý udu aj zubky skor von a deti sa tolo netrapia :wink:
28. aug 2009 o 14:43  • Odpovedz
hej je hore od pol stvrt na jednu volala som macoche no ocovej priatelke ona ma 4deti a teraz ma 1,5 samka ze aj jej mali padaol asi dva krat ze ho mam sledovat co nezvracia ma sibne jau ž neviem ci ho mam dat na spagat ci co netusim strasne je zivy to by jeden clovek neveril
28. aug 2009 o 14:45  • Odpovedz
Miška sak uvidíš, kolko bude spať... keby spal velmi dlho, potom by som to riešila, ale možno sa zlakol, zo šoku, z únavy, je po obede, a zahajal.. môj tiež spinká už asi trištvrte hodinku...
28. aug 2009 o 14:45  • Odpovedz
Ja som mu dnes natrela zubky tym dentinoxom, a nato zaspal kludne... tak asi to trošku pomáha :wink:
28. aug 2009 o 14:46  • Odpovedz
A ked sa ti zobudí bude mat v pohode zreničky, nebude zvracať, ani plakať, bude veselý, a proste jak vždy, tak to bude ok... takže teraz ti spinká?
28. aug 2009 o 14:48  • Odpovedz
ja som teiz mala najprv kamistad a ten nepomoha vobec a teraz tiez mame dentinox a este som ho neskusla tak uvidim! :unamused: aj manzelovi som volala no katastrofa ale hadam mu nic nebude verim tomu boze sa bojim kao nikdy to bol niki moment fakt sekunda kym som sa naciahla na plienky a už ked som sa otocila bol na zemi padol na zem keby tam bol aspon vankus neviem presne KO PADAL LEBO SOM BOLA OTOCENA ALE VIEM ze mal cervene kolena a hlavicku
28. aug 2009 o 14:50  • Odpovedz
hej buva ma pootvorene jedno ocko ako jeho oco ................no ok idem mu spravit mliecko nech pocucka uvidim kolko spapa :confounded:
28. aug 2009 o 14:51  • Odpovedz
Miška a ako bol otočeny na podlahe.. tvarou k zemi, ci tvarou hore?
ale neboj, bude to ok, vyspinká sa, a bude vsetko fajn :wink:
28. aug 2009 o 14:55  • Odpovedz
ano tvarou k zemi a mam aj v albume tu postel kede spadol
28. aug 2009 o 15:07  • Odpovedz
ešte ti spinká?
kolko ti zvykne zvyčajne spinkať?
28. aug 2009 o 15:31  • Odpovedz
hodinu max.dve aj to nikedy takze ak bude spaz dlhsie ako do stvrtej tak ma porazi ale mespi poradne ma taky lahky spanok mrvi sa vkuse :frowning2:
28. aug 2009 o 15:34  • Odpovedz
Miška nestresuj sa, je OK, uvidíš :wink:
28. aug 2009 o 15:36  • Odpovedz
no ok co mi ine ostava idem dat este fotky kym buva
28. aug 2009 o 15:43  • Odpovedz
Jááj konečne vidím dovod, prečo bol mrzuty...
druhý zubok, dolny hned vedla prvého sa nám prerezáva :grinning: :grinning: :grinning:
ešte kúštek chýba...
28. aug 2009 o 15:46  • Odpovedz
no vidis mi ho už mame ale mame ich od seba trosku ale ze to mava vela deticiek ze ked pojdu dalsie tak sa potisnu ksebe :wink:
28. aug 2009 o 16:20  • Odpovedz
mali teraz vsatl idem mu dat papat aj sa usmieva :wink:
28. aug 2009 o 16:21  • Odpovedz
No vidíš že je Ok :wink:
ides si dat novú foto do pasu? :slight_smile:
28. aug 2009 o 16:25  • Odpovedz
nieje dobre teraz mi zvracal prudom
28. aug 2009 o 17:09  • Odpovedz
To fakt :confused:
a papal nieco ci len z ničoho nič, po prebudení... skus zavolat dokine, ci pohotovosť potom ked ona tam už nie je..
28. aug 2009 o 17:18  • Odpovedz
Miška držím palce nech je to OK...
daj určite vedieť...
28. aug 2009 o 17:37  • Odpovedz
dr tam už nieje od pol jednej mohla som ja volat ako hlupa..............nie znicoho nic ja som mu dala kasicku porciu ktoru normalne papava kazdy den aj 2-3krat vsetko papal dobre super a už somho isla dat odgrgnut a ako si grgol tak to zneho vsetko vyletelo ako ked hasici pustia z hadic vodu :cry: :cry: :cry: inac pridala som este fotky to su robene dnes a zas nacas sidam pokoj :wink: teraz je mali vonku s tatkom su na prechadzke dnes maame premieru v sportovej casti kedze sam hapaa zevraj tam už buva tak o.k. :wink:
28. aug 2009 o 18:12  • Odpovedz
baby kde ste?
28. aug 2009 o 18:59  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.