Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
7. sep 2009

Nikol ten link ti nešiel preto, že je tam medzera. ...za snack pred bodkou...

miskachrumka
8. sep 2009

vinifera just som to dala znova bez tej medzeri aby si videla že to nepojde vobec lebo to nieje link ale len stranka!!!!!!!!to by si mohla vediet! 😉 ked si taka velmi vsimava 😅

nikollette
8. sep 2009

Vini, nie ja som to hneď opravila, ale aj tak to nešlo,... nie kvôli tej medzere 😉

A inak ako, ako sa dnes máte?

roka96
8. sep 2009

ahojte dnes sa už v noci nestal taký zázrak 😒 ale to je ok..
dnes mám tolko roboty doma, že ked si to predstavím, nechce sa mi nič...
no doranajkujem a idem na to..
megi ja mám x- lander a som s ním maximálne spokojná.. mala si ho?? síceteraz už malý neobsedí v nom ale na zimu bude dúfam ok.. tiež sa dá ovládat jednou rukou.

nikollette
8. sep 2009

Jak to myslíte ze ovládať jednou rukou?? 😅
že má otočné kolieska vpredu? To má aj náš.. aj náš sa dá ovládať jednou rukou.. 🙂

roka96
8. sep 2009

tak tak Nikolete.
dnes je zase den hodinu som ho uspávala vobec nechcel zaspat tak som ho nechala nech sa ešte hrá potom zostal úplne unavený tak som ho uspala asi za 10 minút a nespal ani 20 minút a už bol hore..teraz som ho trošku ešte hojdala tak ešte zaspal..

roka96
8. sep 2009

včera som musela siahnut po papaní z pohárika vobec zase nechcel obed.. a tie vitamíny a pod potrebuje.. a spapal mal trištvrte výživy aspon niečo..

nikollette
8. sep 2009

Roka tvoj malý, asi veľmi neinklinuje k spánku 😅
to môj práve naopak... aj teraz spí 😅 a to sme vstávali okolo 11tej 😉

roka96
8. sep 2009

neprovokuj ☹
už zase plače no musím íst ahojte

nikollette
8. sep 2009

Roka ja nie v zlom 😉
Verím že to nie je teda sranda, keď máte také trápenie s tým spánkom ☹
ale snáď ho to obdobie prejde, a bude dobre...

vinifera
8. sep 2009

Michaela každá jedna stránka ktorá je na internete je špecifická tým, že k nej vedie jedinečná cesta a to je hypertextový link.(Špecifický a jedinečný pre každú jednu stránku (Pokiaľ už chceš niečo konrétne z textu na webe tak je to hypertexový odkaz) Pokiaľ si chcela m snack uviesť ako názov produktu s tým, že si to má Niki vyhľadať cez google. Stačilo uviesť názov produktu. A tie to písať ako odkaz na neexistujúcu stránku tým, že si pred to dala www a pokračovala si ako keby to bola stránka.... 🙄

nikollette
8. sep 2009

Baby malého poštípal komár, (akože má štípance na celej hlavičke, ale už také malé, čo miznú) ale tento štípanec je obrovský, celý červený, až napuchnutý.. bolieť ho to nebolí, ale vyzerá to hrozne... pomlay také veľké to má, ako vrchnák od malinovky 😕
dúfam že mu to zmizne pomaly, že sa mu to bude zmenšovať...

zuzka1.
8. sep 2009

niki natri mu to fenistilom 😉

nikollette
8. sep 2009

Zuzi, díky... 😉
musím povedať priateľovi nech kúpi...

zuzka1.
8. sep 2009

normlane mastickou, pomoze uvidis 😉

nikollette
8. sep 2009

Ten môj zase zaspal 😅
sedmospáč malý 😀

roka96
8. sep 2009

Niki to je v poho ja nič v zlom.. no boli sme vonku a teraz zase zaspal.. ide mu predposledný zúbok asi preto je taký dnes mrzutý..

roka96
8. sep 2009

ja sa preberám druhou kávou. urobila som si chlieb s paprikou a dúfam, že sa zobudí s lepšou náladou!!!

roka96
8. sep 2009

my máme zajtra 15 mesiacov 🙂 letí to letí.... 😝

nikollette
8. sep 2009

Roka to máte super že už predposledný zúbok a máte to za sebou 😉
nás to ešte len čakaá 😕

roka96
8. sep 2009

akurát sa bojím, aby po zúbkoch neprišlo zase niečo iné 😒 ale nie.. dala som mu gelík a zatial buva.. chudáčik ved aj on musí byt unavený!!!

nikollette
8. sep 2009

Snáď už nie, veď zúbky zvyknú byť najhoršie...

roka96
8. sep 2009

je to na nervy taký uplakaný den okolo neporiadok a ja absolutne nemám čas na nič.. no teraz som tu ale to preto, že potrebujem pauzu..
no a je hore čaute ☹

nikollette
8. sep 2009

Dobrý večer...

No my sme už okúpkaný, to bolo teda, viac vody vonku ako vo vaničke 😅
už tam nevydrží bez pohybu, riadne sa vždy vyšantí, a hned na to zaspí 🙂
A mliečko až po spiačky, ked má už tuhý spánok 😵

Kde ste baby?

nikollette
8. sep 2009

Idem teda offík,
vidím že ti nik nie je, a priateľ ma už volá nech idem s nim kukať naše seriály, Ordinácia, panelák, Odsúdené 😅
Tak pa

miskachrumka
8. sep 2009

vnifera michaelou ma už davno nikto nenazval ....................niki to bude ok ta fenistil mas t je zevraj dobry som pocula mi sme ju chvalabohu este nemueli pouzit 🙂 inac dnes mi roka prisla pohaldnica od andrei jetam nadherne aj napisala ze je ta krasne teplo slnecno a nadherne more 😉pekna pohlanica no nech si to poriadne uziju! 😉

roka96
8. sep 2009

Ahoj Miška aj mne prišla.. velmi pekná-- ved už za chvilku je aj tu..
inak dnes som mrtva!!
idem umyt riad a do postele!! 😉

miskachrumka
8. sep 2009

roka 🙂 tiez ta potesila ko mna?!no som zvedava keda sa objavi! 😉 tak dobru noc dufam ze aj mi budeme mat tiez fajn noc dufam! 😒

miskachrumka
8. sep 2009

ma mi je nejak vysipany na lickach idem zajtra dr aj stymi soplikami vkuse ich ma ani sa to nelepsi ☹ aj s ockami musime ist mu jedno strasne tecie znicoho nic! ☹