Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

miskachrumka
9. sep 2009

ja sa tu urcite nebudem teraz hadat ci ti bude mali spat alebo nie!boze chcela som vediet ako stiha 3kart jest za noc !uř to viem tak ok som spokojna

miskachrumka
9. sep 2009

dobre idem ja spat leo mi zatvara oci ............nikollette choj aj ty dobru noc! 😎

nikollette
9. sep 2009

Ja nevravím, že keď bude mať tri roky 🙄

miskachrumka
9. sep 2009

no ale ja som to tak myslela tie tri roky nam ujdu ani si nestihnes uvedomit!ja len si to uzivaj pokial mozes je tu vela mamiciek co sa nevyspivobec napr aj roka ma toho dost už si viem predstavit nasho Dadka aky bude!vies co ja ti prajem aby ti to vydrzalo co najdlhsie!jo?!zbohom!idem 😔

nikollette
9. sep 2009

Idem ešte čumákovať MMB, a ešte sem nakuknem, či sa tu nezjaví nejaká nočná sova 😀

nikollette
9. sep 2009

Idem ja do hajan, už moji chlapi s naším hafanom spia, idem aj ja k nim...
lebo ráno sa zas nebudem vedieť prebrať....
malému ešte strčím fľašku do úst, nech sa nacucká mliečka 🙂

Dobrú noc

vinifera
9. sep 2009

Dobrú.

zuzka1.
10. sep 2009

ahojte mamule,
nerieste tu preboha take blbosti. nikin maly je spachtos a hotovo. s tym , ze vyspava akzde rano jak po flame a 3x v noci papka, ale v podstate spinka celu.

niki akurat minule som hovorila, ze sme lepsie ani kupit nemohli. je suepr, nema ziadnu chybu. vrelo odporucam. teraz to abc vyraba este krajsie, ale jeden typ neobstal moc dobre v nejakych testoch.

miska vela ludi mi hovori, ze sa na niekoho podobam odjakziva. vzdy na niekoho ineho. otec asi pobehal pol sveta huncut jeden 😀 😀 😀 alebo potom neviem, same sestry teda teda 😉 😉 😉 😉
to srandujem na odlahcenie, ok??

co dnes robite?

roka96
10. sep 2009

ahojte včera večer tu bolo živo, a ja som tu nebola...
pozerala som modré z neba. Nikkollete aj mne vyšli slzy. Hroza človek si neváži taký zázrak, že má zdravé dietatko. fakt niekedy je dobre aby také veci videl, potom si poviem, aký mám velký dar úžastného, zdravého, nenormálne živého syna!! 😉

roka96
10. sep 2009

Za chvilku je tu aj Andrea myslím, že 12 písala..
Dnes bola zase tažká noc. som ráno bola akoby ma traktor prešiel manžel mi urobil silnú kávu a už som ok.. dám ešte studenú sprchu a budem ako nová!! 😀 😀 😀

roka96
10. sep 2009

Nikkollete mna na FB nebaví to, že to skoro stále zamrzá--- ide ma šlak trafit.. ale to asi tým, že tam je veľa ľudí.. inak ma baví, lebo som tam už našla tolko stratených kamarátov!!! 😝 je super písat s niekým o kom si už dlhé roky nepočula...

roka96
10. sep 2009

asi som tu zase sama ☹
no idem do sprchy a varit kým sa mi chlapy vrátia z vonku!!!

pajinka23
10. sep 2009

baby my sme boli zase u doki a vazime uz 7250gramou a uz sa zacinam trochu aj bat o maleho zdravie lebo nam povedala ze uz vazi ako pol rocne babo a ze to nieje moc dobre pre jeho organizmus,ale aj nem nakazala dokrm od stvrteho mesiaca kvoli tomu refluxu ze sa tak upravi aj to nase nepodarene ugrckavanie ☹ ☹ ☹ len ja som stoho vsetkeho jelen 😠 😠 na jednej strane nam povie ze sme tucny a na druhej chce aby sme dokrmovali ☹ ja sa uz v tom nevyznam a este ktomu vobec netusim ako sa zacina dokrmovat a cim ☹

miskachrumka
10. sep 2009

pajinka tak sme mali aj mi v tretom mes.on ti nebude už tolko priberat 😉 !neboj!

miskachrumka
10. sep 2009

roka super fotka takze aspon vidime tvoju kamosku! 😀 co ti tak pomaha! 😀 tento moj je taky plany to sa už neda vydrzat vkuse zuri ci v pavuku ci v kociku ani hrat nic!už treti den!ale dnes sme driemali do desiatej!asi stych liekov je taky! 😒

miskachrumka
10. sep 2009

zuzka a vazne už som ta ukazovala mojej macoche mojej seterke z maminej strany aj manzelovy a nechapu tu podobu aj dlzku vlasov mate rovnaku ja som si už davnejsie kukla tvoj album a sokro somodpadla doslova isla som si oci vyocit!hned som volala peti to je ta sesterka co sa podobate ze sem kukne!ja len ze som vsoku sko sa mozu dvaja uplne cudzi ludia tak strasneeee podobat aj usmev ma rovnaky !na tej foto na pase si uplne ina len tie vo foto albume su uplne ine!no zuzka neveim ci mas sestry 😀 ale dvojca mas urcite vo vyhniach! 😉

roka96
10. sep 2009

pajinka my sme tiež prikrmovali od 4 kvoli refluxu akurat, že nám to vobec nepomohlo..
a ked zacnes prikrmovat tak to neznamená, že bude viac priberat.. papá um, alebo je kojení??
Začína sa zeleninkou napr. mrkvička týžden počkáš, či nebude zlá reakcia a potom postupne pridávaš, zemiačik atd atd. 😉

roka96
10. sep 2009

Miška veru moja best friend!

nikollette
10. sep 2009

Ahojte...

Pajinka môj mal toľko presne v pol roku... 😕
a bolo na poradni jedno bábo, ktoré malo 8mesiacov, a vážilo 12!!! kíl 😲 😕

Zuzi, dík, a hej je spachtoš 🙂
no a fakt, parádny ten kočík, škoda že ja som vtedy taký neobjavila ☹

Roka, mne FB nemrzne skoro nikdy, ale nejak ma to tam neťahá, neviem 😅 hej aj ja som tam našla kopec známych, alebo lepšie povedané, oni si tam našli mňa 😀
Ja skôr fičím na booom.sk 😉

miskachrumka
10. sep 2009

pajinka inac su ak deticky ktore aju v trosch mes 8kilo a su cisto kojene ale ako ja viem tak ti už nekojis!ze?

miskachrumka
10. sep 2009

roka 🙂 idem si aj ja trosku dat dufam ze sa nestretneme na kardiologii 😒

roka96
10. sep 2009

Miška som čítala, že kto pije kávu a cvičí tak má menšiu šancu, že sa na neho nalepí nejaká rakovina!!! 😉
infarkt skor chytíme z iných vecí ako kávy! 😀

miskachrumka
10. sep 2009

no ale ja nato cvicenie nemam cas! 😒 a mas pravdu infarkt ale isty ale ved sme odolne nie?! 😀

miskachrumka
10. sep 2009

som pisala ze v tvojom Miskovi vidim svojho Davidka!už sa tesom 😝 😅

miskachrumka
10. sep 2009

tesim 😀 a co porabas?ci nes pijes kavu cely den?!ja som vypila za hrncek a nejak ma neprebrala tak super ako som predpokladala inac ake kafe pijes nescu?ci zrnkovu_?ja nescu s mliekom ale nepohrdnem ani zrnkovou ale naznasam ked musim cakat kym padnu zrnka!lebo aj tu mam rada s mliekom ja bez mlieka kavu nevypijem! 😀

pajinka23
10. sep 2009

roka my sme na um 😉 😉 tak vravis ze to nepomohlo s tym dokrmom ☹ moj mali je papakac tak mamstrach ze ked bude dokrm tak bude este tucnejsi 😕

nikollette
10. sep 2009

Baby, mne malý normálne nejak začal piť mlieko.. klop,klop... a nie po spiačky..
nechcela som to hned zakríknuť, ale už 2.deň, ked vidím že je hladný a je hore, mu dám mlieko a on si ho sám bez jedovania vezme a pije 🙂 až do dna 😅 😕

A stou kávou som na tom podobne...
najradšej mám nescu, a to tak že lyžička káva do veľkého hrnčeka, 4lyžičky curku 😅 , horúcou vodou zaliať do štvrťky hrnčeka a ostatné, trištvrťe hrnčeka doliať mliekom 🙂 mňam...

pajinka23
10. sep 2009

miskachrumka a po tom tretom mes ti kolko asi tak priberal?? 😲

pajinka23
10. sep 2009

nikollette 12kg v osmich mes.???Boze ved ja mam kamosku a ta ma vyse devet mes chlapceka a ten vazi len nieco cez 8kg 😲 😲 Dufam ze mi aj moj tak neskonci 😀 😀

nikollette
10. sep 2009

No hej.. ja som len pozerala..
vyskovo boli rovnaky s mojím, ale to bábo malo také lítko hrubé ako ja rameno 😲 😕
líčka obrovské, proste to bolo moc, na 8m bábatko 😔