Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
21. sep 2009

Andy ahoj...

Ja som tiež nejaká zmorená dnes, ani neviem z čoho.. asi zo včerajška ešte,,,
tak malého brala babka na prechádzku a ja kómujem doma...
sedím na MMB a pokukávam čo majú 😅
a oči mi klipkajú, ale späť nejdem, lebo ktovie kedy sa vrátia a potom by som sa neprebrala 😀 😝

nikollette
21. sep 2009

Ten môj malý je už ako strela...
stále sa stavia, pri všetkom o čo sa dá zachytiť 😅

roka96
21. sep 2009

Niki no pamatám na tie časy aj ja.. a teraz budeš vidiet stále nové a nové pokroky a to je super..
Andrea prajem rýchle uzdravenie! dúfam si si trošku oddýchla...
moj drobec nejako nechce papat.. dnes zjedol iba jogurt, ovocie nechcel, obed nechcel - som mu kašu urobila to ako tak... tak som mu nakoniec kúpila výživu a tú zjedol celú- aká som bola štastná..
a na večeru zjedol štvrtku masovej výživy z pohára.. medzitým ešte sladký rožok asi polku..
som už zúfala zajtra idem s ním k doktorke...

roka96
21. sep 2009

on totiž aj niečo odryzie ale vypluje.. akoby ho bolelo na jazyku alebo možno hrdlo.. a aj tie vyrážky nechcú zmiznut.. pozerala som tie očné a jeden už má taký navretý- no brutal podla mna to je z toho ale radšej pojdem. a ked chytím prstom už ho cítim podla mna každým dňom je vonku..dúfam 😒 a dúfam, že to z toho nechce jest...

roka96
21. sep 2009

kde ste? superstar už skončil 😠
sranda bola, ten ako vymenoval všetkých kámošov.. ale zlatý bol 😉

roka96
21. sep 2009

no dávam off...
dobrú všetkým, aj nespáčom! 😉

sissi2
21. sep 2009

ahojte,no ja nejako stale neskoro,tak ale citala som a dakujem za radu,nikollette,inak si moj clovek,mas moje sympatie,v Ba som aj par mesiacov zila a pracovala,no bolo super,uplne iny zivot,aj ked aj tu je super,inak aj ja som tancila aj ucila deticky,ale to uz davno...tak dobru

vinifera
22. sep 2009

Fuj ženy mna sa tá choroba nechce pustiť. Ja keď mám teplotu tak som absolútne nepoužiteľná 😝 to ako robia ženy čo majú doma po tri deti musia aj navariť aj sa o to všetko postarať. ??? Môj malý strááášne cvičí čakám kedy začne štvornožkovať....No ale ja som total KO ☹

sophie1981
22. sep 2009

bre rano, uz sme connected......takze zasa ficim na konovi a domacnost chradne....ale dnes vari dedo tak supis...... 😅 ...tak v skratke co mate nove.....bo citat to vsetko dozadu= cista samovrazda..... 😀 😝 😨

roka96
22. sep 2009

sophie nebolo tam nič také prevratné.. riešili sme výživy jahodové, to že sa choroba širí netom, lebo nás je vela chorých- tak pozor..
pridala sa nová členka sissi2 Andrea prišla z dovolenky, atd atd...

miskachrumka
22. sep 2009

ahojte tak mi už mame aj stvrty zub vonku cely po sirke tak hadam už bude mali lepsi 😒 a dufam ze nam nepojdu hned dalsie dva! 😖 ta superstar-hviezdna pechota bola fajna hlavne ten akoze"reper"no strasne 😀 sme sa nasmiali!teplo nam už definityvne odchadza! huraaaaaaa 🙂 prichadza nadherna jsen a dufam ze nebude uprsana!ja sophie tiez necitam dozadu no malokedy!lebbo by som sa nacitala asi az ksmrti! 😕 nas tiez zakazdym ked je na bruchu tak sa da na kolena ale mam pocit ze ma slabsie rucky!musim sa informovat u dr.

miskachrumka
22. sep 2009

ja som tiez chory ale ztoho ze set stale nemam ludovo povedane svoje dni 😠 ale strasne ma picha do vajecnikov a do pod bruska ked cikam niekedy je to na nevydrzanie nemam cas ani ako ist gynekologovi lebo auto nam este nedoslo a nemam kde nechat maleho a do nemocky ho nechcem nosit aby mi nieco nenachytal! ☹ neviem co idem robit aj s halvou mam ist dr mi pred tehu nico nasli a nejak nemam cas tam ist! 😖

zuzka1.
22. sep 2009

ahojte mamuse,

dnes som nejaka aktivna, mam upratane, navarene pre maleho, dnes ma pyre a rybu, 3 pracky poskladane, etse tam mam 2 pracky prania, jedna uz pere, tasticky plnene cucoriedkovym dzemom sa pecu, idem etse obalit karfiol a dat varit zemiaky v supke, spravim opekane. a poobede veget.

maly spinka, tak mam chvilu cas, dnes obl uz o pol 6 hore, o pol 8 uz sa pytal hajat. ale isiel az o 9, potrebovala som doupratovat, povysavat a umyt podlahy.

co vy dnes??

sophie welcome back 😉 uz je po poriadku, natriasani a pod 😀 kedze si uz connected 😀

vini rychlo sa vyliec, nech si ksoro fit pre maleho

sophie1981
22. sep 2009

no my sme nastastie zdravy.....tuk-tuk-tuk..... 🤐 .......

vitam teda novu clenku sissi....nasrala v niecom tabulky????...alebo uz je klud??......a k jahodovym vyzivam...ja som este nedala......kym je cerstve ovocie so svokrinej zahradky, tak davam cerstve......ma rada jablcka.....tak struhame o dusu....a mala cape o dusu...zacLI sme s kasami na rano...velmi si pochvaluje ryzovu od nutrilonu...zvyknem jej do toho striedat nastruhane ovocie, najviac je s hruskou.....na obed uz papame prve polievocky, jednoduche.....cela rodina je teraz na detskej strave..... 😅 ...nechce sa mi varit polievky na 2x.....tak my si uz na tanieri len dochutime....mala ma svoju.....a sem-tam uz mame aj privarok...tekvica, zemiak, kalerab.....zatial neprebera, akurat mrkvu nemusi......ale da sa ......nezje mi masy, stale da najavo ked ma dost.....takze v tomoto sme my pokrocili.......a velmi rada zmoli rohliky..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...a hamky, to je blazenost najvyssieho stupna...len ked jej to dam jest v pavuku, tak mam tie hamky vsade rozotrete.... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 .....uz stihla par veci otlct, tak vsetko davame do vysok.....asi tolko noveho u nas za 3 tyzdne.....a mam odchytit moc...no uz tyzden chytam, ale neviem prist na to ako....

a andrea ako na dovci???? uzila si to?

sophie1981
22. sep 2009

zuzka,...no veru.....ale dnes som este upratala, aby to nebol az taky sok pre muza...mal spinka, tak ja sa skraslujem a zaroven konikujem..... 😀 ...navarene pre Katku odvcera, tak aj v tom som este oki... 😀 😀 😀

a s natriasanim ceckou...nooo, vam poviem....nemas net=splnene manzelske povinnosti...ale aj tak som neprisla na to, kam tie cecky pri smiesnych pohyboh zalozit, aby mi hubu nerozbili, popripade aby som rano nevstala s monoklom pod okom..... 😲 😲 😲 😲 😲 😲 stary mi vravel, ze nechaj plne cecky, nie handricky....smiesko....jedine ze potom by mi to mlieko tahal von on....kedze dieta uz spalo..... 🙄 .......

sophie1981
22. sep 2009

baby co este kojite(ak su tu este take)...este stale jete vitaminy?...bo ja este furt pcham tie calibrum mami...... 😕 ....a neviem ci prestat, abo pchat...tam pisu ze aj pre dojciace matky...tak neviem...beriete???..

a miska dobre ze pises, aj mne treba ist ku dokimu....este som nebola a kazal prist po 3 mesiacoch...a uz to bude 5..... 😕 😅

sophie1981
22. sep 2009

roka, neviem ako s domcekom, ale slubujem dnes ti odpisem na ip......som nejako nemala cas... 😝 ...a net..

zuzka1.
22. sep 2009

sophie ani u vas vas nevolaju do poradne, ci to na gyndu????hm?? 😕 javascript:addEmoticon('😀','vBody')

tak pekne malje varis a chystas??,ty si sikovnica, privarky moze, ve dje velka baba.
este sa kojite??teda?ja som chcela aspon do pol roka, vyslo nam mliecka na 3,5 mesiaca, teda mliecko by aj bolo, len nepriberal.
ak mas stravu bohatu na vitaminy, nemusis podla mna uz calibrum. Mala je uz velka baba, papa pekne rpikrmy, takze ma vitaminy aj z toho. moj nazor.

sophie vy to mate s mm pestre doma, sama sranda.
😀 😀

lucia123
22. sep 2009

Komu zalezi na zdravi svojho dietata (a sameho seba) tak si precita nieco o ockovani v nasledujucom linku.
Ak mate niake otazky, tak IP.

http://www.mwm.cz/clanek1.php?id=1411&pjmeno=&k...

sophie1981
22. sep 2009

zuzka....no jasne ze varim...ved som nemala net a od nudy by som aj mrtvoly sla cistit, len aby cas utiekol do vecera kym manzel dojde...a mlal mi zacala spinka poobede aj 2 hodky tak to je pre mna nieco nove, nepoznane..... 😀 😀 😀

a este kojime....zvacsa v noci..... 😝 🙄 .....do poradni nas vola....myslela som gyndu.... 😝

nikollette
22. sep 2009

Ahojte..

Sissi ja som tvoj človek??? 😅 a to už prečo??? Ale díky 🙂

Roka veru pokroky vidím stále.. vravím už sa o všetko postaví, už aj prvé krôčiky robil ked ma držal za ruku, a štvornožkuje 🙂 😉 je to šikulo 😉 sedieť už sedí sám bez opory ako klinec 😀

Sophie, ako píše Zuzka, tiež si myslím, že záleží aj od tvojej stravy...
Ak ju máš pestrú a malá ma už príkrmy, tak nie sú potrebné... 😉

roka96
22. sep 2009

sophie no ja kojím a s vitamínami som sekla.. už dávno.. snažím sa to jest v strave..podla mna ked je vyvážená tak netreba.. v tehotenstve som ich stále brala ale potom som kašlala na to.. a sme úplne v poriadku teda podla mna 😀

roka96
22. sep 2009

sophie s domom v pohode! netráp sa aj tak sa nevieme rozhýbat ☹

nikollette
22. sep 2009

Ja som tiež v tehotenstve poctivo jedla vitamíny...
lebo mne moc nechutilo, hlavne prvé 4.mesiace, takže strava nebola vyvážena.. zo zeleniny som hned vracala, aj z ovocia velakrát.. takže aspon mi to vit. nejak vynahradili... 😉

roka96
22. sep 2009

francúzske zemiaky v rúre, ja práve kávičkujem a papám patminutovú tortu, čo včera manželík urobil,, to je jeho špecialita..ale mnam fakt je výborna.. a to ja nie som moc na sladké!

roka96
22. sep 2009

ja som inak vobec v tehotenstve nemala také chute ako vidím v telke.. neviem.. teda okrem toho ,že sa mi slinky zbiehali pri bryndzových halúškach a kapustnici..ale inak tak ako predtým 😝

nikollette
22. sep 2009

Roka nerob chute, dala by som si, tú tortu myslím 🙂
ty si veľký kávičkár, však? 😅

Ja tak raz za týžden, aj to jedna lyžička kávy, 4 lyžičky cukru, do štvrťky šálky voda a trištvrte mlieko 😀 😀 😀

nikollette
22. sep 2009

Ani ja.. že kyslé uhorky a také 😝
ja tež, ked ma nechutenstvo prešlo, tak tak isto som jedávala, ani chute sa nezmenili velmi...

roka96
22. sep 2009

no ja musím byt.. moja záchrana.. ale ja som vždy bola.. v práci som aj 3 vypila, ked bola nuda 😝 .. potom v tehotenstve som úplne prestala a tak sa mi hlava točila, že mi doktorka kázala , že mám každé ráno jednu vypit a fakt to pomohlo..a aj ked kojím, som čítala, že jedna dve vobec neuškodia..
no a čo som zbožnovala, ked sme bole s mužom sami, sobota nedela ráno - káva a dlhé dlhé rozprávanie.. no teraz sme radi, že stihneme kávu 😝 ...
niki ved ju urob je to fakt úplne lahké a fakt za 5 minút... bože sa niekedy smejem, muž má hotelovú akadémiu ale on vobec k tomu nemá vztah.. jeho baví varit, ale len tie jeho špeciality 😀 😀 😀 😀
a inak ja tiež vela mlieka acukru to musí byt v káve

nikollette
22. sep 2009

Baby ja sa už úplne teším na malého prvý rôčik 😅
ja viem že je to ešte daleko, ale už by som najradšej nakupovala výzdoby, balény, tanieriky, poháriky, a všetko možné 😅 😅 😅

Vy ako ste oslavovali prvý rôčik vašich drobcov?