• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
roka...pekny rok.... :grinning: :wink: ....

zuzka..na to si nezvyknes asi nikdy.... :fearful:
25. sep 2009 o 15:28  • Odpovedz
zuzi a ide ti stiahnut predkožka? lebo mi máme zúženú a ešte nejde úplne.. vraj do dvoch rokov by sa mala uvolnit. a ked mu ju stiahnem vždy sa mu robia trhlinky tak to radšej ani nerobím! uvidíme..
sophie díky!
25. sep 2009 o 15:30  • Odpovedz
no ved to, ze jemu to nevadi, ale ja som z toho nejak mimo. :unamused:

sophie asi nie, veru.
25. sep 2009 o 15:30  • Odpovedz
Hehe Roka to pojdeme do polusu teda, ale malého neprihlásim, vsak on by chudáčik ani nevedel čo má robiť :sweat_smile:
a až tak rýchlo nelezie :sweat_smile:
25. sep 2009 o 15:31  • Odpovedz
tak moj ked začal a niekto jedol tak sa priplazil za sekundu, škoda že som o tom nevedela vtedy! by som ho motívovala nejakou maškrtou a vyhrali by sme :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 15:33  • Odpovedz
Zuzi ja som na tom tak isto, nevie, či to niekedy prejde :sweat_smile:
25. sep 2009 o 15:33  • Odpovedz
čo budeme robit ked do školky pojdú? bože ved ja budem tak plakať :pensive:
25. sep 2009 o 15:34  • Odpovedz
roka nejde, robi mu to manzel a ma pocit, ze to nejde ani o kusok, ale skusa vzdy ked kupe on. Ja sa bojim, ze by som to prehnala. Preds alen chlap ma lepsiu predstavu kolko moze :grinning:
25. sep 2009 o 15:35  • Odpovedz
ved to.. ani mojmu už nám hovorili aj o obriezke atd... vraj ked sa to tak trhá,je lepšie urobit ju..ale my ešte počkáme. ja tiež to robím ked je vo vani...
25. sep 2009 o 15:37  • Odpovedz
práve som sa tak dojedla...chleby s mojím oblubeným ementálom, a paprikou...Miškov jogurt, párky...káva...
som sa naštvala včera sa postavím na váhu a iba 48---ja už nechcem schudnúť.... :frowning2:
25. sep 2009 o 15:39  • Odpovedz
baby ma neserte...ved sme v netabulkovej teme, nam je jedno, my sme macochy co tryznia svoje deti nezdravym postupom v stravovani, odkladajuich do choditok a kade-tade..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...sa robite..... :grinning:
25. sep 2009 o 15:40  • Odpovedz
ozi my sme stále vyhádzany...aj aviváž som zmenila a stále..nechápem to už...ráno nemá skoro nič a do večera mu to vždy vystúpy..vždy iba chrbát, alebo ruky hore...nechápem, asi budeme musiet zbehnut k doktorke!
25. sep 2009 o 15:40  • Odpovedz
roka.....aj ja pozriem chlieb, emental, jogurty......a priberiem 48 kilo..... :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 15:41  • Odpovedz
sophie tak to teda nie, to nech si myslia dokonalé, ale my svoje dietky milujeme najviac na svete! :grinning: možno viac ako tabulkové, lebo si v nejakej tabulke nájdu, že nemajú dieta chytat, ked plače, nemajú ho maznat a dietko chudátenko plačká...ale tabulka je tabuľka! nepustí :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 15:42  • Odpovedz
dnes príde náš Tatulo, ale asi až v noci :wink:
25. sep 2009 o 15:44  • Odpovedz
ale ale už spíme 40 minút- no krása!!! čo myslite bude aj dlhšie?
25. sep 2009 o 15:48  • Odpovedz
roka nebavme s ao tom, lebo sa zobudi ako minule. potom daj vediet kolo spinkal.

ok kocky, idem ja do sprchy a odchadzame, vsetko ready, slopanie a papanice habadej, ludia nachystani, zabava snad pride :wink:

roka nema to len potnicky?ked mu to mizne a pride zase?mozno mu je len teplo, ci???
25. sep 2009 o 15:56  • Odpovedz
neviem už som aj nad tým rozmýšlala, ale tie ruky ma trápia...a teplo snažím sa vždy obliect aby bol akurát, v noci sa potí najviac a ráno nemá až cez deň...no posledujem ešte!
Zuzi uži si...už je to hodina :grinning: čo búva---no idem ja povešat, aby sme potom mohli íst von..pa
a je hore :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 16:01  • Odpovedz
cafte baby, az teraz sa ozyvam. mam toho dost.

Roka nas maly keby mohol ist na tu sutaz, tak asi vyhra. on lozi ako turbo turbovity.

Niki odfotim a prilepim. Len sa nezlakni :grinning: :grinning:

Miska tak to je dobre ze je test negativny, hlavne pre teba.

Sophie a Krpitko drzte sa, nebojte zachvilu budete "pupkatejsie" :grinning: Sophie inak aj ja som 81 :wink:
25. sep 2009 o 16:20  • Odpovedz
Zuzi aj my ideme dnes piť s partiou :grinning:
cakam kedy príde priatel z roboty, malý bude u dedkovcov, my sa idem troška zabávať..

ja som si dnes vlasy farbila, teraz si nechtíky robím.. o chvilu do vane, namalovať sa môže sa ísť :slight_smile:
25. sep 2009 o 16:33  • Odpovedz
Roka aj ja som 1984.... krásny rok :grinning: (september - večná panna :grinning: :slight_smile:)
Predkožka sa nemá sťahovať v kúpeli kvôli infekcii. Čítala som to na nejakej odbornej stránke venovanej predkožke u batoliat. Myslím, že link bol v témi Sťahovanie predkožky - kedy začať. Hej malo by sa to inak riešiť až po dvoch rokoch. Mne sa páčil výrok jedného pediatra, ktorý povedal, že prvý krát by mala predkožku pretiahnuť žena a nemala by to byť matka :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 16:45  • Odpovedz
Tak ja letím do vane, a potom sa chystať, na dnešnú párty :grinning:

Tak pekný večer, dnes tu už nebudem....
25. sep 2009 o 17:34  • Odpovedz
1984 bol velmi kvalitný ročník na ľudí :D čím samozrejme neznevažujem tie ostatné, ja len že aj ja som 84
25. sep 2009 o 19:34  • Odpovedz
fúha mladice, ja 77 :cry:
25. sep 2009 o 19:54  • Odpovedz
krpito......stara mama..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz
aj m, je mladsi od teba.... :grinning:
25. sep 2009 o 20:08  • Odpovedz
sophie :grinning: ty si pripad!si riadne cislo!ja som 88 :wink:
25. sep 2009 o 20:49  • Odpovedz
baby to tu nikto nieje?8-/
25. sep 2009 o 21:04  • Odpovedz
sophie kto je mladší ? lebo aj m, mi nič nehovorí :grinning:
25. sep 2009 o 21:23  • Odpovedz
sophie1981, aj Teba to raz čaká :slight_smile: :grinning:
25. sep 2009 o 21:28  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.