Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

sophie1981
25. sep 2009

roka...pekny rok.... 😀 😉 ....

zuzka..na to si nezvyknes asi nikdy.... 😨

roka96
25. sep 2009

zuzi a ide ti stiahnut predkožka? lebo mi máme zúženú a ešte nejde úplne.. vraj do dvoch rokov by sa mala uvolnit. a ked mu ju stiahnem vždy sa mu robia trhlinky tak to radšej ani nerobím! uvidíme..
sophie díky!

zuzka1.
25. sep 2009

no ved to, ze jemu to nevadi, ale ja som z toho nejak mimo. 😒

sophie asi nie, veru.

nikollette
25. sep 2009

Hehe Roka to pojdeme do polusu teda, ale malého neprihlásim, vsak on by chudáčik ani nevedel čo má robiť 😅
a až tak rýchlo nelezie 😅

roka96
25. sep 2009

tak moj ked začal a niekto jedol tak sa priplazil za sekundu, škoda že som o tom nevedela vtedy! by som ho motívovala nejakou maškrtou a vyhrali by sme 😀 😀

nikollette
25. sep 2009

Zuzi ja som na tom tak isto, nevie, či to niekedy prejde 😅

roka96
25. sep 2009

čo budeme robit ked do školky pojdú? bože ved ja budem tak plakať 😔

zuzka1.
25. sep 2009

roka nejde, robi mu to manzel a ma pocit, ze to nejde ani o kusok, ale skusa vzdy ked kupe on. Ja sa bojim, ze by som to prehnala. Preds alen chlap ma lepsiu predstavu kolko moze 😀

roka96
25. sep 2009

ved to.. ani mojmu už nám hovorili aj o obriezke atd... vraj ked sa to tak trhá,je lepšie urobit ju..ale my ešte počkáme. ja tiež to robím ked je vo vani...

roka96
25. sep 2009

práve som sa tak dojedla...chleby s mojím oblubeným ementálom, a paprikou...Miškov jogurt, párky...káva...
som sa naštvala včera sa postavím na váhu a iba 48---ja už nechcem schudnúť.... ☹

sophie1981
25. sep 2009

baby ma neserte...ved sme v netabulkovej teme, nam je jedno, my sme macochy co tryznia svoje deti nezdravym postupom v stravovani, odkladajuich do choditok a kade-tade..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...sa robite..... 😀

roka96
25. sep 2009

ozi my sme stále vyhádzany...aj aviváž som zmenila a stále..nechápem to už...ráno nemá skoro nič a do večera mu to vždy vystúpy..vždy iba chrbát, alebo ruky hore...nechápem, asi budeme musiet zbehnut k doktorke!

sophie1981
25. sep 2009

roka.....aj ja pozriem chlieb, emental, jogurty......a priberiem 48 kilo..... 😀 😀

roka96
25. sep 2009

sophie tak to teda nie, to nech si myslia dokonalé, ale my svoje dietky milujeme najviac na svete! 😀 možno viac ako tabulkové, lebo si v nejakej tabulke nájdu, že nemajú dieta chytat, ked plače, nemajú ho maznat a dietko chudátenko plačká...ale tabulka je tabuľka! nepustí 😀 😀 😀

roka96
25. sep 2009

dnes príde náš Tatulo, ale asi až v noci 😉

roka96
25. sep 2009

ale ale už spíme 40 minút- no krása!!! čo myslite bude aj dlhšie?

zuzka1.
25. sep 2009

roka nebavme s ao tom, lebo sa zobudi ako minule. potom daj vediet kolo spinkal.

ok kocky, idem ja do sprchy a odchadzame, vsetko ready, slopanie a papanice habadej, ludia nachystani, zabava snad pride 😉

roka nema to len potnicky?ked mu to mizne a pride zase?mozno mu je len teplo, ci???

roka96
25. sep 2009

neviem už som aj nad tým rozmýšlala, ale tie ruky ma trápia...a teplo snažím sa vždy obliect aby bol akurát, v noci sa potí najviac a ráno nemá až cez deň...no posledujem ešte!
Zuzi uži si...už je to hodina 😀 čo búva---no idem ja povešat, aby sme potom mohli íst von..pa
a je hore 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
25. sep 2009

cafte baby, az teraz sa ozyvam. mam toho dost.

Roka nas maly keby mohol ist na tu sutaz, tak asi vyhra. on lozi ako turbo turbovity.

Niki odfotim a prilepim. Len sa nezlakni 😀 😀

Miska tak to je dobre ze je test negativny, hlavne pre teba.

Sophie a Krpitko drzte sa, nebojte zachvilu budete "pupkatejsie" 😀 Sophie inak aj ja som 81 😉

nikollette
25. sep 2009

Zuzi aj my ideme dnes piť s partiou 😀
cakam kedy príde priatel z roboty, malý bude u dedkovcov, my sa idem troška zabávať..

ja som si dnes vlasy farbila, teraz si nechtíky robím.. o chvilu do vane, namalovať sa môže sa ísť 🙂

vinifera
25. sep 2009

Roka aj ja som 1984.... krásny rok 😀 (september - večná panna 😀 🙂)
Predkožka sa nemá sťahovať v kúpeli kvôli infekcii. Čítala som to na nejakej odbornej stránke venovanej predkožke u batoliat. Myslím, že link bol v témi Sťahovanie predkožky - kedy začať. Hej malo by sa to inak riešiť až po dvoch rokoch. Mne sa páčil výrok jedného pediatra, ktorý povedal, že prvý krát by mala predkožku pretiahnuť žena a nemala by to byť matka 😀 😀 😀

nikollette
25. sep 2009

Tak ja letím do vane, a potom sa chystať, na dnešnú párty 😀

Tak pekný večer, dnes tu už nebudem....

megi93
25. sep 2009

1984 bol velmi kvalitný ročník na ľudí :D čím samozrejme neznevažujem tie ostatné, ja len že aj ja som 84

krpito
25. sep 2009

fúha mladice, ja 77 😢

sophie1981
25. sep 2009

krpito......stara mama..... 😀 😀 😀 😀 😀

sophie1981
25. sep 2009

aj m, je mladsi od teba.... 😀

miskachrumka
25. sep 2009

sophie 😀 ty si pripad!si riadne cislo!ja som 88 😉

miskachrumka
25. sep 2009

baby to tu nikto nieje?8-/

krpito
25. sep 2009

sophie kto je mladší ? lebo aj m, mi nič nehovorí 😀

krpito
25. sep 2009

sophie1981, aj Teba to raz čaká 🙂 😀