Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

miskachrumka
29. sep 2009

hej?tak so rada lebo mu tie zuby idu kade tade viac ma naliatych hore ako dole! 😉

sophie1981
29. sep 2009

dobre ranko...my sme mali zase otras noc.....asi sa uz aj u nas ozvu coskoro zuby......teraz slecna dospava noc a ja som ako vygrcnuty dzuk..... 😝 ...aspon som uz upratala......na obed navarim ryzovy nakyp s ovocim....a Katke zeleninku s kuracinkou....pravdaze, ked madam dovoli....v noci sme hodinku spali obe na hojdacom kresle.....no strasne...

miskachrumka
29. sep 2009

sophie tak už budete aj vy mozno coskoro zubaty 😀

nikollette
29. sep 2009

Ahojte...

Miska, ja som nepísala, že nekúpim ortopedické lebo sa mi nepáčia!!!! čo zase čítaš? že mi nezáleží na zdraví môjho dieťata, prosím ťa, čo zase píšeš??? 🙄
Lepšie čítaj!!!
Písala som že sa chystám kúpiť tie ortopedické, aj ked výzorovo sa mi nepáčia.

Zuzi, ale ako píšeš, možno nájdem nejaké čo sa mi budú aj páčiť 😉

sophie1981
29. sep 2009

cau nikol....ja som akuratnasla jedne celkom faj tu na bazare...

sophie1981
29. sep 2009

a za par korun.... 😉

nikollette
29. sep 2009

Sophie celkom pekné, len netreba to vyskúšať ked kupuješ také ortopedické?
MAlo by to byť o kúsok vačšie ako je nožička som čítala.. sa bojím že ked budem kupovať cez net, neodhadnem velkost...

miskachrumka
29. sep 2009

tak teraz kukal manzel malemu poriadne usta tak mame už vonku 6zubov 😕 😀 lebo ked ho rozosmeje tak sa skere od lica po lice mne sa tak neusmeje! ☹ ale ani som nevedela !a ten co som si myslela ze bude piaty tak tak ten je este stale bieli tak mozno vykukne už aj 7zub no kokos ja som vsoku !odteraz mu budem castejsie kukat do ustociek!

miskachrumka
29. sep 2009

sphie ale to niesu zimne mi do pavuka mame ortopedicke aj boty aj sandalky!musim ja kuknut na zimu nieco ortopedicke a zateplene!mame tu jeden obchod ale ze detske boty im pridu az na zaciatku novembra!

miskachrumka
29. sep 2009

ja si myslim tiez ze je lepsie kupovat normalne ako cez internet a hlavne topanky! 😉 a este aj kocik ma trapi ma porazi! 🙄

sophie1981
29. sep 2009

no, pokial uz\mas doma topanky od danej firmy, vies, ake je cislovanie, nemas problem.....

miska.....zateplene som nasla len od c. 20 hore...to je pre moju dzukamu cislo, co bude mat tak o par mesiacov...niekedy z jary snad. 😅

nikollette
29. sep 2009

Sophie teraz kolkátku kupuješ? ja asi 19 budem kupovať...

miskachrumka
29. sep 2009

sophie tak isto to vychadza aj nam ta 20 na konci zimi skor urcite nie!vwed este 18nam je velka! 😉

sophie1981
29. sep 2009

17-tku...nosime...takze na zimu asi 18-tku

sophie1981
29. sep 2009

ale ta sedemnastka ma este rezervu dost dobru.... 😝 .......ale ked jej tam narvem nohu v hrubej pancuche, tak aby ju to tam nahodou nerozculovalo.... 😀

nikollette
29. sep 2009

My nosíme teraz 18tku, a s pančuchou by sa mu do 18tky noha už asi nezmestila 😅
tak ja skor tu 19tku..
Joj, aké to bolo jednoduché kupovať len tak, tenisky, pre parádu, do kočíka...a tak...
ja mám už síce nakúpené až po číslo 21 😅 ale to su také že nike, adidas, puma...
ani jedny ortopedické ešte nemáme doma... ale už ich budeme fakt potrebovať, však on už ani sedieť nechce, furt len na nohy 😅

sophie1981
29. sep 2009

ono tie topanocky ani niesu ortopedicke, to vtedy, ked uz lekar nakaze...my kupujeme zdravotne topanocky.... 😉

nikollette
29. sep 2009

Tak zdravotné... proste tie čo sú vhodné na tie prvé krôčiky, však sa chápeme 😉

sophie1981
29. sep 2009

ved jasne..... 😉 ...mna\na to upozornila pani v zdravotnickych potrebach....ze mlada pani,vy potrebujete zdravotne, nie orto....vyzarala velmi mudro.... 😅 ...tak mudrujem dalej....aj ja... 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
29. sep 2009

hlavne nech nie su nosene po inom dietati.
niki to bola slovenska vyroba, ale boli ozaj pekne. mylsim, ze by sa ti pacili.
my mame na jesen, kozene od Batu a goratexove adidasky 😉

nikollette
29. sep 2009

Vsak jasné, nosené určite nie 😉

miskachrumka
29. sep 2009

no ja som teraz kukala a zistila som ze tie sanalky su c.18a a ma prsteky kusok od konca!tak na zimu bude nejaka 19-20! 😉 ja som soknuta z tych zubov a ani neveim e mu vobec sli no bol trosku umrncany ale nie tak ako pri tych druhych 2zuboch!no ak to takto pojde tak budeme mat vsetky zuby v roku! 🙂 😅

sophie1981
29. sep 2009

my sme vykakali do nocnikaaa..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...smrdi jak hovado, ale tesime sa....odlozim na odlahle miesto a vecer ukazeme ocovi.... 😀 😀 😀 😀

miskachrumka
29. sep 2009

sophie 😀 ze teba tvoji najblizsi musia mat radost ked si takato kopka srandy!ja sa akurat zberam kupit buduci tyzden nejaky nocnik a ten kocik!

zuzka1.
29. sep 2009

nam nocnik nic nehovori a a ni to neriesim, do roka a pol mame cas, potom sa zacneme ucit. nas maly ma nocniky 2, nai s ana ne nepozrie, este tak zachod, ale nocnik je uhlavny nepriatel.

nikollette
29. sep 2009

Ja už mám tiež kúpené aj dva nočníky 😅
ale neriešim to, do roka určite nie... ako vraví zuzka, po roku, roku a pol sa začneme pekne učiť na nočník 😀

miskachrumka
29. sep 2009

sophie posles mi cez ip link na tie boty co si nasla dik 😉

nikollette
29. sep 2009

Miska tu je link, o pár príspevkov vyššie...

nikollette
29. sep 2009

Ale Sophie, to sú nosené, či nie?