Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

pajinka23
30. sep 2009

Ozaj baby mali mi vazi bez mala osem kilo ale zevraj to je v poho 😉 😉

miskachrumka
30. sep 2009

ja mam rada aj bryndzovu !mnam a pajinka uz ste sa vykakali 😒

pajinka23
30. sep 2009

miska tak hod aj mne cez pc ten domaci chlebik 😀 😀 😀 😀 mnam

miskachrumka
30. sep 2009

v poho no ja som zvedava kolko budeme mat mi ked pred 2tyzdnami sme mali 9200g tak to ratam okolo 9500g 🙂

pajinka23
30. sep 2009

Mnam aj smirkaz je supeer 😝 😝 😝 asi si idem urobit

pajinka23
30. sep 2009

misi my sme sa vykakali po marhulkovej vyzivke 😝 😝 ucinkuje ako prehanadlo 😀 😀

sophie1981
30. sep 2009

pajinka, tu nieje nic nemozne.......si v netabulkach..... 😀 😀 😀 😀 😀

pajinka23
30. sep 2009

Mali mi uz papa zeleninku:mrkvicku,zemiacik,karfiol a brokolicku 🙂 🙂 vsetko mu chuti velmi 🙂 🙂 vzdy vsetko zdusi 😀 😀

vinifera
30. sep 2009

Sophie. Som rada, že nie som sama. Na ranajky horko ťažko kašu z 2 lyžíc zje. Zvyšok tradične dojedá pes. (Sakra mám ja ale luxusných psov.) Domácu mrkvu mi nechce vôbec. Vypľúval to cez pol obývačky. Ani za svet. Tak sme prešli na kupované. To zje. Tak max. polovicu pohárika na jeden krát. Ale zato keď sa dostane ku cecku celý vychlastá..... No ale kupujem oblečenia na 18 mesiacov. Tak hádam mu nič nechýba....

sophie1981
30. sep 2009

ja robim taku istu natierku.....taveny syr, tatarka or majolenka, ceeeesnaaaak, tvrdy syr, pazitka......mnamkaaaa.....cerstvy rohlik na kolieska nakrajany, natierka a na vrch oliva....spajlik a mnam.....skoda, ze sa to robi tak sakramensky dlho a zozerieme to za par sekund..to ma ide stale roztrhnut od zlosti...kym sa otocim a donesiem kavu abo ine obcerstvenie, navsteha poje vsetko a mne nic neostane.....vtedy mam taky vrazdiaci amok.... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

miskachrumka
30. sep 2009

cesto:0,5l vlaznej vody,1lyzicu octu,1lyzicu soli,1 pol.lyz rasci ak chces,droždie,1kg hladkej muky a to vsetko zmiesaj na riedke cesto a nechaj odstat 20 min a potom dosipat zvysnu muku a miesit 10-12min a nechat kysnut hodinu!!vyskusaj je skveli!

sophie1981
30. sep 2009

vini...u vas dojeda pes, u nas dojeda manzel.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...mam to ja ale luxusneho chlopa.... 😀 😀 😀 😀 ...tak sme v klube ceckovitych......my obliekame veci na 4-6 mesiacov..... 😅

sophie1981
30. sep 2009

ja by som ten chlieb aj skusila, ale mne to drozdie ani za frasa nevykvasi....kde je chyba??..asi vo mne.... 😀

miskachrumka
30. sep 2009

paji tak sa tesim stebou!mas uz recept! 😉 aj nas sa dnes poriadne 2krat polajnil! 😀

pajinka23
30. sep 2009

sophie to mas uplnu pravdu dlho sa to robi aza chvilu je to v cudu 😀 😀 ale ja to mam horsie lebo ja mozem spapat tak maximalne try jednohubky,viac nesmiem na moj nizky tlak ☹ ☹ ☹ raz na silvestra som zjela vela asi dvadsat kuskou a potom som sa nevedela postavit s postele strasne tlaky v hlave som mala az na odpadnutie ☹ ☹ priatel ma musel aj na zachod odniest co som nemohla ani chodit tak sa somnou vsetko krutilo ☹ ☹ 😀 😀 😀 ale aj takna cesnak nedam dopustit 🙂 🙂 aspon ze cibulu mozem 😉

miskachrumka
30. sep 2009

sophie ztoho si nic nerob ani mne za 6krat co som skusala ci kolac alebo chlieb tak mi nikdy cesto nevykislo 😠 nikdy preto unas pecie maj chlap jemu to vsetko aj to miesenie ide od ruky !ja nato nemam sil a trpezlivost a naj je ked mi trosku napuchne cesto a trosku sa ho dotknem a splacne 😠 😀

nikollette
30. sep 2009

Sophie hej nakupovala, ako vždy 😅 😅 😅 som maniak, tak čo už so mnou, zabite ma 😔 😅

My obliekame, cca 74... ale zálueží na konkrétnej veci...
máme napríklad jednu polokošelu hilfiger, tá ma značenie, č.68, a malému je obrovská, rátam že mu bude dobrá tak v dvoch rokoch 😕 takže, kupujem skôr od oka 😉

U nás dojedá priateľ 😅
náš pes je fajnový, on hocičo nezje 😀

sophie1981
30. sep 2009

nikol.....no na to je tvoj priatel.....ked nech on striela..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

moja mala uz napojena na zdroj...ani neviem ci sa mi oplati ist spat.... 🙄

sophie1981
30. sep 2009

baby, manzel sa mi sprchuje a mne mala zase stiahla cicule.....takze pamelovka so mna nebude, ide sa spat.... 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😀 😝

vinifera
30. sep 2009

Niki. Mne to tiež žere len jeden pes. Na fotkách ten čierny. Ten bledý nezje takmer nič. Teeen je velice luxusný 😠 😠 😠 😠 Aj nad kuraťom porozmýšľa.... A nie je to výchovou. Lebo ten jeden zožere všetko čo mu z misky neutečie a občas ponaháňa aj to čo je mimo misky (napr. v nestráženej chvíli aj sliepky na dvore) a ten druhý nechce tamer nič. Je medzi nimi rozdiel mesiac.

nikollette
30. sep 2009

Vini 😀 😀
čo narobíš, aj psy sú rozlišné povahy a vedia si robiť po svojom 😅

Roka, máte super fotky na FB, kukala som akurát 🙂

Sophie, a čo ked nebude pamelovka, aj bez toho je to dobré, no nie??? 😀 😀 😀

zuzka1.
30. sep 2009

niki ahoj, konecne si spat, kde sa tulas dievca 😉 😀
nakupy, nakupy. vini vy na 18 mesiacov a my mame gate vacsinu tak na 9 mesiacov, ako co, ale hlavne hm veci mame tak 74, inak mu je vseeetko velke., dokonca svetriky hm ma len 68 asi dva.
ale bodynka cocodrilacke ma 86, tescove ma na 12-18, ako co. no tak ako niki vacsinou vsetko od oka 😉 😉

nike a adidas mu tiez kupujem mensie ako je na jeho vek, ved by to nosil na strednu 😀

nikollette
30. sep 2009

Zuzi, veru nejak zanedbávam Koníka 😅
chodím kade tade, do mesta, na prechádzky a tak von...

ale zajtra sa nikam nechystám, budem trčať doma, akurát s malým na dvor...

dnes som už nejak unavená, ako vždy... spánok, spánok, spánok, ja veľmi môžem 😀 😀 😀
brrrrr, a čo najviac neznášam je ranné vstávanie 🙄 😕 😕

zuzka1.
30. sep 2009

niki ved vy uz ste mali 7.mesiacikov, aj davas chlebika ci rohlika???

uz aj jogurt biely je od 7.nie??nepamatam, tabulky poradte 😕 😅 neviem presne ci od 7. alebo 8.?

niki, ty a ranne vstavanie???ved ty vstavas na obed, co sa stazujes??? 😀 daj cislo, rano, ked budem vstavat ti cinknem o 5,30 co o 6???

nikollette
30. sep 2009

Haha 😀 😀 😀
to je moja smrť vstávať, z dobrého spánku z teplučkej perinky 😵

No akurát som kukala v téme jogurty že už pomaly, od toho 8meho asi začnem, ten zvolenský biely... a mozem iba čistý či aj s nejakou príchuťou?

Kusok chlebika iba ožužlať už som skúšala, inak nič... už možem? A ako? Ved sa mi s tým zadusí 😅 😕

zuzka1.
1. okt 2009

neboj sa, s mierou mozes, on si to slinkami rozmoci, ja som davala striedku, lebo som sa bala, ze mu zabehne korka.
a jogurty som davala asi mesiac len biele, potom uz normane s pricutou, ale jahodove, malinove nie, lebo soom dala raz a mal vyrazky , takze u nas jahodyx vobec neboli, nai po roku. som sa bala.

inak dobre ranko, reakcie na ocko zatial ziadne, len neivem ci mu tam nedali davku besnoty, lebo co vcera dokazoval hranicilo s nromalnnostou, ale bola sranda, no 😅 😀 😀 😀

sophie1981
1. okt 2009

dobre ranko...
niki, neda mi nereagovat k pamelovke....ono vies...minule som si uvedomila, ze s vykojenymi ceckami som uzitocnejsia ako peracnik nie sexbomba v posteli.......udrzim snad aj vsetke ceruzky co mame doma pod ceckami.... 😀 😀 😀 😀 😝 .....ale nie...vcera nasa romantika skoncila mrvenim....

mala nechce spat pod perinou....normal som na nervy s nej....ona by len tak navolno v pyzame, ze sa moze tocit...vcera som ju dala do spacieho vaku a rycala jak paviam.....takze v noci okrem toho ze vstavam ako roboticky dudel pre moju dceru kazdu hodinku na to aby si podudlala, kazdu pol hodinku zase madam nadvihujem perinu aby sa mohla otocit z boka na bok....... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

miskachrumka
1. okt 2009

sophie ako aj unas! 😀 hadam dnes to dopadne lepsie?! 😀 😝 idem si ja dat kafco jaj som dostala ku kvietkom aj kafe Nescafe senzacione a odporucam skvela nesca! 😉 ......................no somk zvedava co dnes vybavime na poradni 😒

sophie1981
1. okt 2009

miska....ku kvitkom...to akoze mas kazde rano kyticu kvetov za dverami??? 😀 😀 😕

my mame poradnu az v novembri...uz len kazde 2 mesiace..... 😉 ....iba v pripade potreby mame dosjt...tak dufam, ze dojdeme az na tu poradnu..... 😨

mame novinku...Katka uz vieotvarat sufliky, tak mame ponozky po celom byte.... 😝 😠

miskachrumka
1. okt 2009

sophie nie 😀 k meninam v utorok som dostala tuto kavu a je perfektna tak ju pijem ako besna kym ma neporazi! 😅 aj jacobs velvet je dobra ale silna! 😖 aj mi tak už chodime ale teraz je dr v tejto nasej dedine po 3mes.tak ideme mamicky z dediny do poradne!a pred 2tyzdnami som bola len kvoli tomu ze ci sme už zdravucky lebo mal sopliky a kaslik! ☹ ..................tak ma s zbierat sophie!nas zas vytahuje smeti z kosa alebo si pcha z chladnicky magnetky do ust alebo taha macku za chvost 🙄