Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

krpito
1. okt 2009

vin IP, nebudeme to rozoberať verejne 😀

miskachrumka
1. okt 2009

vinifera typicky chlapy takyto problem maju asi vsetky vekove kategorie!

zuzka1.
1. okt 2009

moj nie, zatial 😀 😀 😀

rave sme prisli, 3 striky, fajn pokec s kamaratmi, pekny vecer, idmee dopozerat s mm rozpozerany filmik a sup do postele, ale predpokladam, ze sa budmee budit v obyvke, nech sa presunieme do spalne 😀

krpito
1. okt 2009

a kde je Samko ? 😀 🙂

zuzka1.
1. okt 2009

maly v postielke, pred chvilou bol hore, hladal vodicku 😀 😀 😀
krpito byvame so svokrovcami, takze au pair mame kedy chceme, teda ked sa dohodneme, kedze su aktivni a cinni(este ani 50 nemaju 😝 )

krpito
1. okt 2009

záááááááááááááááávidím 🙂 samozrejme v dobrom 🙂 aj naši sa v pohode postarajú, ale môj drahý nerád "do ulíc", tak au pair nie je potreba 🙂 možno 2, 3 x do roka hýrime (teda ja, drahý hapá), ale som rada že ho mám 🙂

vinifera
1. okt 2009

No miska ja neviem ako to ide v iných spálnach. Ale u nás min tri krát do týždna a ešte počúvam ako sa mi nechce.... to som fakt tak lenivá?

krpito
1. okt 2009

jééééj, vin ako by si môj drahý pochvaľoval, že 3 x do týždňa 😀 že lenivá, super baba si 🙂 😉

zuzka1.
2. okt 2009

dpbre ranko,
vini aj moj by ta vychvalil 😀 😀 😀 😀 kup mu nejake utlmujuce lieky a hotovo 😉

sophie1981
2. okt 2009

no baby, rozoberate.... 😀 .....u nas je to ako kedy...podla nalad...niekedy sa urazim ja ze on nechce, potom zase on ze ja nem......ale zvacsa sa dokazeme dohodnut....ono je pravda, z ked sme boli bez netu, boli sme "pritulnejsi" 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miskachrumka
2. okt 2009

ahojte a dobre rano!sphie si to super vistihla aj unas ked ja nechcem tak je zduty a zas naopak ale moj je mlady a chce aj kyzdy den a preto si asi zoberem k srdcu ze aj ja asi kupim utlmujuce tab. 😀 ale nie tak je to vsetko o kompromisoch jas napr ked je mali cely den plany tak nemam vobec chut na tutu mutu 😅 a zas neopak ked ja mam elan chut zavost a ktomu trosku romantikus tak vtedy on mal vela prace na stavbe a vsetko ho boli! 😠 ale co už a vini nam to vychdza tiez niekedy 3krat do tyzdna aale su aj bujarejsie tyzdne 😉 😅 a vini niesi leniva! 😉

miskachrumka
2. okt 2009

boze tolko chyb 😕 ale už ste si zvykli mali mi tu mrnci za uchom idem ho uspat a asi pojdem aj ja lebo tuto noc sa mu asi prerezaval zubok tak bol plany ako cert vyzeram ako zena po velmi dlhom zure 😵

sophie1981
2. okt 2009

tak ja poviem pravdu....niekedy mame utlm, kde aj tyzden nic...ale po tichu dojde burka....a to je desne..... 😝

a dost bolo......tutumutovania..... 😀 😀 😀 😀 😀

dedo vzal Katku do obchodu a ja idem bojovat s prachom..... 😝 😝 😝 😝 😝

roka96
2. okt 2009

ahojte včera som zase nestíhala...predvčerom som behala s ocinom po pohotovosti, mal strašne bolesti...a zase som sa presvedčila, že to naše zdravotníctvo....človek aby len platil a nebol chorý...chudák také bolesti mal nevládal behat ledva prišiel na tu pohotovost, na lavičke ležal, sedel, už nevedel čo od bolesti, vnútri nik nebol a aj tak čakal hodinu...

sophie1981
2. okt 2009

roka....pohotovost u nas je ozaj uzasna...a pomohli mu??....

roka96
2. okt 2009

zobrali mu krv a čakaj dalšiu hodinu... potom mal íst na sono bol prvý, ale doktorovi prišli kamošky a ocino v bolestiach čakal, kým sa dorozoprávajú dalšiu pol hodinu...zistili mu zápal pankreasa nechali ho v nemocnici,,,teraz je na infúziach a dnes sa konečne cíti trošku lepšie... včera sme ho boli poobede pozriet a potom sme trošku z toho všetkého potrebovali vypnut tak sme boli v mc- drive... mnam Miško papal so mnou šalát zeleninový- najviac chutila uhorka... 😉

roka96
2. okt 2009

no a dnes konečne troška kludu normálne som to potrebovala...tato je v práci Miki buva a ja dúfam, že aspon hodinku...navarené zo včera ...

roka96
2. okt 2009

sophie ani nehovor, a to sme tam aj klopali sapozerali ako že čo chceme...fakt na plač...!!! podla mna by mal doktora robit človek, ktorý to robí preto aby druhým pomohol, nie pre prachy ktorých má tiež stále málo...

roka96
2. okt 2009

a to nehovorím o tom, že pred dvoma týždnami mal to isté a na pohotovosti mu povedali, že mu nič nieje išiel k svojmu ten mu povedal, že nevie robit zázraky, potom ho poslal na hadicu- ten povedal, že všetko ok...ocino už aj bol rád, že mu teraz niečo zistili, lebo si už pripadal ako hypochonder 😝

zuzka1.
2. okt 2009

ahojte,

roka teda tazky den, ty mas toho za 3 maminy podla mna. Ber to tak, ze druhe, tretie pojde ako po masle.

ocinovi drzime smaozrjeem palce, nech sa skoro vylieci, a bolesti ustupia.

idem spravit masko na stave, zemiaky, maly spinka. dat kavu a dat do poriadku seba, zajtra idem do skoly uz 😉

roka96
2. okt 2009

mne sa páči z tých kočíkov ten zelený a červený...modrý nieje podla mňa...

roka96
2. okt 2009

http://www.inzercia.sk/inzerat-AIB2973-predam-k...
my máme tento orandžový a ja by som trojkolku nemenila za nič na svete... 😉

roka96
2. okt 2009

zuzi držím palce v škole...a do akej??
ja rozmýšlam, ked pojdem do práce že by som išla ja by som chcela učit.. asi v školke

roka96
2. okt 2009

no čaute krásne pol hodinka to bola...a je po oddychu 😀 😀 😀
ale už sa mi dá aj pri nom začína byt samostatný..
tak ked poobede uspím stavím sa.. 😉
zuzi ja toho mám akurát som rada, že je drobec aký je lebo napriek všetkému mi tak radost robí, že až... a strašne ho lubím, ale ved ako vy všetky... 😉

miskachrumka
2. okt 2009

ahoj roka sphie no tutu mutu nechcela som to inac nazvat lebo to do fora neptriiiiii 😉 atk sophie hovoris ze po tyzdni mate potom tzv.exploziu ?no ale to bude potom zas len dievcatko ci nechces chplapceka?

miskachrumka
2. okt 2009

no ja idem teda vesat zberat pradlo a este ma caka riad a spravit fasirky mnam mnam 🙂 tak papa poobede ak stihnem! inac dnes je zas riadana zima to slniecko nejak nepomaha !inac na zdravie vsetkym mamickam co teraz piju kafco 😀

cestovatelkaandrea
2. okt 2009

Ahojte, pisem po dlhej dobe. Minuly tyzden v piatok dostal Damian strasne silnu hnacku. 😝 Manzel preto ostal aj doma cez vikend, nikam nesiel a cely vikend sme okolo neho lietali ako rakety. Kazdu chvilu bol dokakany. Museli sme mu davat do poriadku zadok, lebo ho mal straaasne cerveny a velmi vyzraty. v skolke ho asi poriadne neprebalovali alebo co. Normalne kakal ako divy az do stredy. Teraz uz je na tom OK. Aj sme boli u doktora kvoli tomu ale ten povedal ze je to normalne a ze dehydrovany nie je, ze treba len vydrzat kym mu to neprejde. Ani lieky na zastavenie hnacky mu nemohol dat, lebo je na to moc maly. Tak som mala divoky vikend a aj tyzden. Nakoniec sme zavolali mamu a ta sadla do autobusu a v nedelu prisla. Tak Damian byva teraz pooobede s nou a doobeda v skolke. No hadam sa teda tento vikend aj k pisanu dostanem.

Roka fotky z dovolenky uz mam konecne potriedene tak ti ich poslem, ked pridem z roboty.

Niki k tym riflom sa dostanem az tento vikend lebo ten minuly Damian komplet prekakal a ja preplakala ked som videla a pocula plakat pri kazdom prebalovani.

zuzka1.
2. okt 2009

nazdravie 😀

roka som studentkou tretieho rocnika Vysokej skoly ekonomie a manazmentu verejnej spravy-IKS Zlate Moravce, externe. V juni mam statnice a potom by sme chceli dalsie dietatko. My by sme brali aj teraz, len sa bojim, ze budem mat nahodou problemy a nechcem statnice odkladat. Tak musime este trosku pockat.

zuzka1.
2. okt 2009

ja som isla do skoly, ked som otehotnela, vtedy som si robila aj statnicu z anglictiny, medzinarodny certifikat z anglictiny, tento rok vodicak, v marci mam medzinarodnu skusku z obchodnej anglictiny.

Mna strasne bavi skola, ucenie a podobne zalezitosti, alebo zbieranie papierov o tom co viem, kedze povedat moze kazdy , ze vie, ale treba to mat aj na papieri a nakoneic, vedomosti ti nikto nevezme.

cestovatelkaandrea
2. okt 2009

zuzka,
tak to som na tom ako ty. aj mna skola bavila a keby sa dalo studujem aj teraz. mozno motyka vystreli a ja si trufnem robit doktorat ked Damian podrastie.