• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
nazdravie :wink: andrea tak drzim palce a to mate pravdu co sa za mlada naucis na stare kolena ako by si nasiel ci ako to je? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. okt 2009 o 10:30  • Odpovedz
taka som utahana po tom vikende a tyzdni z maleho. normalne relaxujem teraz v robote. chudatko moje pokakane tak mi ho bolo luto.
ty Miska ako s Davidkom?
2. okt 2009 o 10:37  • Odpovedz
andrea, treba treba, ja uz mam naplanovane, chcela by som po ukonceni Mgr. robit rigorozne skusky :grinning: , uvidime ako s apodari, to by mi vyhcadzalo etse pocas materskej dokoncit si skoly. nuz uvidime ako sa to vyvinie
2. okt 2009 o 10:41  • Odpovedz
zuzka ja som na SR studovala na fakulte mechatroniky, na katedre kvality a metrologie. Takze mozno tu v NL nieco poriesim v oblasti kvality a metrologie na niektorej z univerzit, kde je mozne studovat v AJ. ale najprv musim zdokonali anglictinu a holandstinu...
2. okt 2009 o 10:46  • Odpovedz
andrea dobre len zas ma dni ked nechce spat mame už 6zubov :wink: ribera a rstie takok len keby chcel viac spavat :frowning2: tak by bolo vsetko ok! no ja som sa ucila nemcinu 11rokov :wink: a rustinu 4roky :confused: :sweat_smile: a z anglictiny neviem nic :frowning2: ale manzel vie super anglinu aj konverzaciu po anglicky rozumie aj vie povedat tak sa doplname!
2. okt 2009 o 10:56  • Odpovedz
ja oandrea co si to studovala????ved to sci-fi krista pana :unamused: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja som mala nemcinu 14 rokov, anglictinu studujem stale, nekonecny zdroj zabavy pre mna, uz je to 16 rokov. trosku po grecky, za 2 roky sa na cypre na mna nieco nalepilo a ked chcete vlemi vlemi, tak zakladne frazy z hotelovej konverzacie vam poviem aj po nepalsky, taliansky, walesky a po holadsky viem dobru chut, ako sa mate, dobre rano, den, vecer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kde je ta niki??ta etse vyspava urcite!

andrea teraz kde pracujes v NL?
2. okt 2009 o 11:01  • Odpovedz
miska nas ma 5 zubov a strasne narastol za posledny mesiac. spi zatial ok, len v noci viac mrnci asi kvoli zubkom.
no ja viem len anglicky a rusky a teraz sprtam holandstinu. manzel ten je sikovnejsi, ten vie aj nemecky a cosi taliansky a uz sa dohovori aj holandsky.
2. okt 2009 o 11:08  • Odpovedz
ja jazyky mozem, ale taka matematika to je nieco nepochopitelne pre mna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 11:10  • Odpovedz
zuzka ja skor tu matematiku ako jazyky. som technicky typ. robim pre NL firmu ktora vyraba klimatizaciu pre lode, jachty, vojenske lode. robim na oddeleni kvality ako konstrukter a teraz ma caka uz inzinierska robota. vela sa asi budem pri tom ucit ako vidim
2. okt 2009 o 11:15  • Odpovedz
Ahojte...

už sme hore aj napapaný :slight_smile:

Som si nakydala na tvár takú zlupovaciu masku, ani usmiať sa neviem :sweat_smile: keby že ma uvidíte by ste sa ma zlakli :grinning:

Zuzi už ti chýbam, čo :grinning:

Roka tak tatinovi skré uzdravenie :wink:

Andy, tak ste mali divoko, však... chudatko..ale hlavne že malý je už ok :slight_smile:

Vini, no môj zas opak.. on je furt doma, ked nie je v robote alebo ked niekde nie sme...
mnam, mcdonald si mi spravilachuť... mi ho konzumujeme každý week skoro :sweat_smile:
asi aj zajtra alebo v nedelu skočíme :grinning: :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 11:16  • Odpovedz
boooze, ved ja ked mam volaco zlozitejsie technikus, idem sa zblaznit. klobuk dolu.

ja skor ekonomiku, marketing, manazment a podobne zalezitosti :wink:
2. okt 2009 o 11:17  • Odpovedz
niki co robi drahy???
hej hej chybala :grinning:

co dnes robite???idet ena dovr rpedpokladam, ja cakam kym maly vstane, papanica uvarena, podjeme aj my na dovr do pieskoviska
2. okt 2009 o 11:25  • Odpovedz
zuzka to co je pre teba zlozite je pre mna normalne. ja mam rada take logicke veci. asi mam polovicu mozgu muzsku :grinning: :grinning: :grinning: ja ta zas obdivujem za tu ekonomiku... to ja by som sa ucit nemohla :wink:
2. okt 2009 o 11:25  • Odpovedz
no to si kao moja svagrina, studuje verejne zdravotnictvo, sama chemia, biologia, pre mna horza, pre nu opacne moja ekonomika, mikro a makro ekonomia apod.
2. okt 2009 o 11:30  • Odpovedz
Je normálne zamestnaný v jednom obchode, elektronika, a robí zmluvy UPC, je tam ale iba sám, nie je tam viac zamestnancov,so šéfom majú skôr taký kamarátsky, osobný vzťah, a tam môže, popri zamestaní si ešte podnikať so svojími vecami :wink: nákupca, predajca mobilov... čiže popri zamestaní si robí ešte svoje kšefty :wink:
2. okt 2009 o 11:30  • Odpovedz
No mne malý už zase zaspinkal :confused: :sweat_smile:
2. okt 2009 o 11:31  • Odpovedz
Niki kolko ti Chris este spava cez den? On je taky spachtosko asi, ze?
2. okt 2009 o 11:34  • Odpovedz
Andy, hm... no tak vstávame okolo 10tej, a potom spí asi 2-3x za den... po niekdy aj 2 hodinky..
ale je to vždy inak.. niekdy spí len pol hodku, inokedy aj vyše dvoch...
ale zase chodí neskoro spávať, nejak nevie zaspinkať, furt sa mrví a čo ja viem čo...

okolo 20tej je už total unavený tak ho dám hajať, ale v posledej dobe má taký zlozvyk, že si pospí hodku, dve a o 22tej je už hore, a nie anie spať... až okolo pol noci :unamused:
už to má asi 3 týždne tento zlozvyk...
2. okt 2009 o 11:37  • Odpovedz
aj nas maly to mal, zobudil sa velci vyspaty o 22, a pome sa hrat, tak sme sa vzdy hodku hravali, ale prestalo to
2. okt 2009 o 11:40  • Odpovedz
Hej?
Náš z ničoho nič takýto zlozvyk si zaviedol :unamused:
tak snád to aj toho nášho prejde..
a presne ako píšeš ty, tiež velice unavený okolo 20tej, a potom sa zobudí akože úplne vyspinkaný, a pome sa hrať :sweat_smile: a potom ho zabávať a unaviť, aby vôbec okolo pol noci zaspal... :rolling_eyes:
2. okt 2009 o 11:42  • Odpovedz
este lepsi pripad, ze vstane o 22, mal maly aj obdobie, ze takto vstaval asi 2 tyzdne o 2 rano, to bolo horsie, ked sme boli rozospati a na skaldaj kocky :grinning:
2. okt 2009 o 11:49  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning:
no tak snád ostane aspon pri tej 22hej :sweat_smile:
2. okt 2009 o 11:52  • Odpovedz
Niki mozno spava vela cez den a potom sa v noci zobudza. Damian mal tiez tento zlozvyk sa budit okolo 2-3 rano. Skoro ma vtedy siblo ale rychlo sme ho spacifikovali do postele. tak tam ticho lezal a po dvoch tyzdnoch ho to preslo a spi normalne od osmej alebo deviatej do siestej rano.
2. okt 2009 o 11:57  • Odpovedz
Nie, preto ...
lebo on je už o osmej normálne unavený ako iné deti, že sa už chystá na nočný spánok, očka mu klipkajú..
a má taký zlozvyk žýe o dve hodinky sa cíti vyspinkaný, tak šup hore sa zobudí a treba sa sním pohrať...

ale vravím, toto má také tri týždne...
vsak predtým spával tak isto cez den... neviem čo to má teraz za zlozvyk..
2. okt 2009 o 11:59  • Odpovedz
andrea aj ja si myslim :wink: vy to tiez mate ako mi hocijako raz o siestej raz o piatej raz o osmej
2. okt 2009 o 12:16  • Odpovedz
niki neboj, mylsim, ze ako to prislo, tak odide, prejde ho to.
ke sme uz nevladlai, zhalsi sme svetlo, koenic hrania a hotovo. ale preslo to kao osm hovorila
2. okt 2009 o 12:33  • Odpovedz
Ale zase, ked sním vydržíme do takej 22hej,a nedáme ho spať o tej 20tej ked je už unavený, tak malý zaspí a už spí do rána...
len vtedy je už večer velmi mrztutý, ked je taký ospalý...
2. okt 2009 o 12:41  • Odpovedz
už zaspinkal dúfam dlhšie ako doobeda. už som videla aký bol unavený..boli sme na nákupu, prechádzke, obed, šerblík, macka Pu a búva..
Andrea vitaj! :wink:
2. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz
Niki ja som raz tiež čítala, písalaj edna mamina, že sa jej bábo budilo v noci často, začala ho cez den dávat menej často spat a bolo ok... ale ty poznáš malého najlepšie.
Andrea ved ja som aj rozmýšlala, či nieje niečo s Damiankom..my sme tiež mali hnačky ale iba krátko, ked išli očné zúbky..
2. okt 2009 o 12:56  • Odpovedz
moj teraz najnovšie zase spinká v noci veľmi zle...velmi často je hore mrnká, prehadzuje sa...a o tej 6 sauž na mna pozerá , úsmev, a hrat sa.. mne to až smiešne je niekedy..a ja sa potrebujem ešte vyvalovat..ja aj do roboty som mala s týmto problém.a teraz ešte ráno zima v byte, tma a...no ked je náš tato doma vždy sa zahrajú a ja som za takú hodku fit..
2. okt 2009 o 12:58  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.