Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
2. okt 2009

Sophie, not only with you 😉

me and Zuzka, too 🙂

miskachrumka
2. okt 2009

zuzka blond?preco vsetci zas hovoria ze teraz je to lepsie! 😒

miskachrumka
2. okt 2009

mali robi zakzu,tatko nam siel do metra tak sme sami a tu tiez nikto 😒

miskachrumka
2. okt 2009

ze zakzu ?...................sorry zkazu! 😝

krpito
2. okt 2009

miskachrumka, skazu 🙂

zuzka1.
2. okt 2009

uz sme doma, idem ho dat hajkat a pridem 🙂

krpito 😀 😀 😀

krpito
2. okt 2009

zuzka1. príď, nech je veselo, ja čakám čo teraz bude 😀

nikollette
2. okt 2009

Zuzi, Krpito 😀 😀 😀

nikollette
2. okt 2009

No môj už zaspal, chcela som nech vydržíme aspon do 21tej, vtedy už sa potom nezvykne zobudiť, ale som ho mala na rukách a zrazu len úpozerám, že ved má zatvorené očká, a visí mu hlavička.. tak som ho nehala spať...
tak už čakám kedy sa zobudí... 🙄
ale nevadí, ajtak som ho ešte nestihla okúpkať, tak ked sa zobudí aspon sa vyjaší a unavý vo vani 😀

vinifera
2. okt 2009

Zuzka príď uspať aj môjho. Dnes od rána od siedmej spal dokopy 40 min. ☹

nikollette
2. okt 2009

Vini 😕
on asi tiež nemusí nejak spánok, čo 😒
ale asi ti potom asi večer krásne zaspí, či nie? Unavený po celom dni... 😉

nikollette
2. okt 2009

Vini, dobrá značka na aute...
dátum narodenia drobca, aj môjho...

Aj ja chceeeem 🙂

krpito
2. okt 2009

nikoll, a čo Ti bráni ? 😉

nikollette
2. okt 2009

Kto by to vybavoval? ☹

krpito
2. okt 2009

nuž ... 🙂

nikollette
2. okt 2009

Ja som taká že keby mi to niekto doniesol už pred dvere, že by to stačilo vyplatiť, tak by som to brala... 😀
ale ked si predstavím, ísť to vybavovať, stáť tam v rade, a čo ja viem čo, potom sa uspokojím aj s našou značkou 😅 😅 😅

nikollette
2. okt 2009

Baby počuvate správy?

že prognóza pre naše deti je že sa dožijú aj 100rokov...
nejaký vedci vyrátali dlhovekosť terajším deťom 😀 😀 😀

Kde na to stále chodia 😕 😀

krpito
2. okt 2009

no ja zasa pozerám že z LUNÍKA IX vynášajú smeti zadarmo 🙂 kua a prečo ja (a ostatní bieli) musím platiť 😠 Kedy už skončí toto obdobie "chránených medveďov" ? ☹

vinifera
2. okt 2009

No krpito túto značku by ani u nás nevybavila.... to je poľská. Tam majú 4 číslice za sebou.
Jednie, že by v SR si zaplatila špeciálnu značku napr. BA - 1902x - CD. Ale len v tom prípade ak doma peniaze vidlami prehadzujú. Stojí od 350 euro vyššie....

krpito
2. okt 2009

ja sa uskromním 😀

nikollette
2. okt 2009

Vini, dá sa, ale ako píšeš, aj to niečo stojí, aj ked u mna je skôr problém to vybavovanie 😝

Krpito, to je pravda... prečo oni majú všeličo zadrmo?! 😠 Napríklad byty... 🙄

krpito
2. okt 2009

no moja, skús Ty neplatiť elektriku, plyn, nájom ☹ hneď máš exekútorov na krku a nikto sa s Tebou nebude s..ť 😢 vyšupujú Ťa z bytu, odpoja a hentí smradi sa načierno napoja, neplatia a nič sa nedeje, chudáci vraj oni nemajú za čo ... A koho zaujíma či ja mám čo jesť, obliecť a platiť nájom a ostatné poplatky 😖 😲 Skús Ty niečo ukradnúť, Ťa budú vláčiť po súdoch a oni ? Kradnú ako straky drevo, úrodu a čo ? Nič 🙄 😠

krpito
2. okt 2009

joj, som sa vytočila 😀

nikollette
2. okt 2009

Ale čo, je to pravda!!!
A ešte ked im náhodou vezmú byty, tak hned im hladajú aj náhradné bývanie 😲 😲
prečo?? prečo??? nechápem 😠

nikollette
2. okt 2009

A vážia si to??
Kdeže...!!!!!!!
Ako všetko zdemolujú, zničia, fuj!!!

roka96
2. okt 2009

ja tiež kolko krát hovorím, že na Slovensku je diskriminácia, ale na bielých... 😅

zuzka1.
2. okt 2009

fiiiiha, tu su debaty 😕 😅 😝
zdielam nazor krpito, cakam ze bude nejake rodeo dnes a nic.

miska mne sa paci blond, moj nazor,preco to hovoria neviem. asi som ja ina 😀 viem viem 😀 😀

vini na uspavanie je suepr moja mama, uspavacka haodv, ta ked uspala maleho, ked bol malinky, lamal rekordy v spani. ale aj tak na nikinho maleho nemal.

etse sa mrvi v postielke, nieco padlo, zaspi......

pojdem si nalakovat nechty, kupel sa nekonal dnes, kezde ste ma vyrusovali a zamestnali, ale vlasy umyte, pojdem vyzehlit, na rano vsewtko nachystane, ja si vzdy chystam dopredu, nech rano v klude emaily skontrolujem a kavu vypijem 😉

roka96
2. okt 2009

my už búvame boli sme vonku, naháňali sa, a bola taká sranda...Už bol total unavený- som zvedavá aká bude noc 😲

roka96
2. okt 2009

Zuzi všetko dobré v škole... je to také príjemne vybočenie zo stereotypu, však? 😉

nikollette
2. okt 2009

A už je hore 😕
ale aspon takto zaspí okolo 22hej, nie o pol noci 😉

roka dobrý výrok 😅

zuzi, rodeo as nebude 😀 😀 😀