• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
Niki my zase asi vstávame kvoli zime...nech už kúria ved v tých bytoch sa nedá vydržať...
5. okt 2009 o 11:44  • Odpovedz
No hej, v bytovkách začínajú kúriť dosť neskoro podľa mna...
aj u našich je veru riadna zima v byte...
v dome je lepšie, aspoň to, že si zakúriš kedy chceš :wink:
5. okt 2009 o 11:47  • Odpovedz
predtým sme mali taký tehlový byt a to bolo úplne iné..Samostané kúrenie a mohla som kúrit aj v lete..to bol nádherny byt také čaro mal, škoda len, že nemal o jednu izbu viac
5. okt 2009 o 11:50  • Odpovedz
Niki aj nas Damian tak spaval ako Chris kazde rano. Trvalo to asi tak do 10 mesiacov. :wink: To bolo ale daaavno :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 11:50  • Odpovedz
Roka, tiež sme mali taký byt, ale tam bolo elektrické kúrenie... sa tam dalo kúriť kedy sme chceli...
bol to podkrovný byt, útulný.. ale v lete tam bolo strašné teplo, sa tam dalo skapať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andy, mojmu by to mohlo vydržať troška dlhšie :sweat_smile:

Ja som si akurát spravila gofry, a talčím už tretie :sweat_smile: mňam :dizzy_face:
5. okt 2009 o 11:52  • Odpovedz
moja hlava zase blbé počasie ..to je deň..
ale musíme si ho urobiť s Miškom krásny, žiadny den sa nezopakuje a nemožeme plýtvať dňami, pretože život je krátky..aj materská a potom mi bude smutno..Takže sa musím usmiat presvedčit myseľ, že hlava nebolí a hor sa do dobrej nálady..
5. okt 2009 o 11:53  • Odpovedz
Andrea ako s kolegom?
5. okt 2009 o 11:53  • Odpovedz
Niki dobrú chuť! a nerob chute!!!! :angry:
5. okt 2009 o 11:54  • Odpovedz
my sme tam mali plynové bolo to super nad nami bol ešte jeden byt a bolo tam dobre aj v lete aj v zime..no škoda tej izby, lebo z tejto králikárne ma ide šibňúť.... :unamused:
5. okt 2009 o 11:55  • Odpovedz
Roka ďakujem...
ale nejak ma z toho brucho rozbolelo :unamused: hneď na raňajky sladké kalorické gofry...

Bože baby, ja sa tak nezdravo stravujem, obdivujem ludí ktorý sa vedia, krásne zdravo stravovať..
5. okt 2009 o 11:56  • Odpovedz
Roka dnes sa mi ospravedlnoval cele doobedie. Nieco mi hovori, ze mu o nieco ide. Ale radsej nechcem na to mysliet. :frowning2:

S tymi dnami s detmi mas pravdu. Aj ja si to uzivam s Damianom ako sa len da.
5. okt 2009 o 11:56  • Odpovedz
Niki aj ja--ja si vždy hovorím, že aj ja tak chcem zdravo jest..a potom uvidím v obhode langoš a nekup ho :sweat_smile:
ale obedy sa snažím robi zdravé a aj ostatné veci. len medzitým vždy nejaká kalorická bomba
5. okt 2009 o 11:57  • Odpovedz
Vidíš mal výčitky..No neviem o čo ide ale najviacc ho nahneváš, ked sa budeš tváriť, že je všetko ok.. to aj mojho muža strašne vytáča :sweat_smile: sa pohádame, a on by to rozoberal snád aj hodinu a ja vždy poviem, nechajme to tak a tvárim sa akoby sa nič nestalo a v ňom to vrie :sunglasses:
5. okt 2009 o 11:59  • Odpovedz
dobru chut, idem na obed :grinning: po jednej som nazad :grinning:
5. okt 2009 o 12:00  • Odpovedz
Ja jem všetko možné, nezdravé, kalorické, sladké, slané.. och :frowning2:
neviem si to odoprieť...
si fakt neviem predstaviť, kebyže trpím nejakou nadváhou, ako by som sa premohla... :confused:
5. okt 2009 o 12:01  • Odpovedz
Dobrú Andrea dúfam niečo zdravé...Bože to už je tolko hodín? ja som práve doranajkovala :sweat_smile:
5. okt 2009 o 12:01  • Odpovedz
Andy, dobrú chuť :wink:

ja mám na niečo chuť, ale teraz pre zmenu, na niečo slané :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 12:04  • Odpovedz
ahojte
tak mi byvame tiez v bytovke na dedine ale mi si kurime sami mame plynove pece kazdy ma sam a mam nastavenu teplotu na termostate napr na 19C a ked klesne pod tuto hodnotu automaticky zacne kurit! :wink:
roka tak ako mate vy ustredne kurenie tak to maju v meste na sidliskach a tiez dost casto sa stazuju ze zacinaju kurit neskoro :unamused: a hlavne tie mamicky co maju male deti!
5. okt 2009 o 12:11  • Odpovedz
roka :slight_smile: z toho si nic nerob ja som tiez teraz chcela nieco schrupnut ale už mi pride drahy tak si dame spolu obed! :wink:
5. okt 2009 o 12:12  • Odpovedz
ale nechápem prečo nekúria skor..ved kto chce nech si zakúri a kto nechce nech mrzne..Ved my si to platíme nie?
5. okt 2009 o 12:13  • Odpovedz
dobrú chut Miška---
Malý je hore možno neskor pekný den zatiaľ-- :wink:
5. okt 2009 o 12:14  • Odpovedz
ved hej ale vam kuria vsetkym naraz v bytovkach nie?a takyto problem mali aj tu ze niektory chceli skor a zas iny povedali ze pockaju ze potom budu vela platit tak sa nevedeli dohodnut a predsa im to zapli až koncom oktobra! :confused: :angry:
5. okt 2009 o 12:15  • Odpovedz
Niki Niki pozor aby si neskončila ako moj ocino s bolestami na pohotovosti... :stuck_out_tongue_closed_eyes: sladké, slané... ale ja to tiež tak robím..
5. okt 2009 o 12:15  • Odpovedz
Ved ale každý byt má svoje radiatori a kto nechce nech ich má vypnuté, ved máme na nich tie bože ako sa to volá, to čo zaznamenáva kolko tepla sa minulo...horšie je, že máme takých susedov, že aj v zime ich majú vypnuté a my kúrime na plno, vykurujeme aj ich, veľa platíme za teplo a máme takú zimu.. Je to nefér od nich.
5. okt 2009 o 12:18  • Odpovedz
dakujem roka :wink: mi sme teraz vstali o tristvrte na dvanast! :slight_smile:
a neda sa ti to nejak vybavit?to kurenie?moja krsna takto byva tiez v byte a je na nervy ked sa ma hadat o kureni! normalne ochladi sa a už sa tesi na diskusiu!tiez stym bojovalaked mala mensie deti ale teraz su už vacsi tak to tak neriesi! :unamused:
5. okt 2009 o 12:19  • Odpovedz
Ja k tomu ešte aj strašne solím...
Ja už nedokážem zjesť neosolené jedlo.. nie len že neosolené, ale pre iných asi presolené, čo je u mňa normálka.. :pensive:
ja viem aké je to strašne nezdravé, ale neviem sa premôcť...
milujem veľa, veľa soli :pensive:
5. okt 2009 o 12:19  • Odpovedz
Niki aj ja...Veľa solí ja solím a ešte ani neochutnám ...lebo už popredu viem, že mi to bude málo slané :sweat_smile:
Ale Miškovi sol skoro nedávam nech si nezvyká - nech nieje po mne. :angry:
5. okt 2009 o 12:22  • Odpovedz
a to su stary ludia?ci nie?
no ja vie ved aj na drienke je to tak ze ked kuria a ty nechces tak sa bud vypnes alebo si to obmedzis! ale nezavidim ti ja som to videla na krsnej jaka bola zufala a prisli sme knej a taka zima tam bola ze koniec brrrrrrrrrrrr :zipper_mouth:
5. okt 2009 o 12:22  • Odpovedz
no vy ste stihle tak solte len ze ja niesom vychudnuty clovek tak si to nemozem dovolit lebo sa od soli aj pribera a dost :unamused: ale aj tak vela solim :confused: :confounded: ale co ked to inac nezjem tak co mam robit! :wink:
5. okt 2009 o 12:24  • Odpovedz
Presne, ani ja ešte ani neochutnám, a už solím :pensive: :pensive: :pensive:
5. okt 2009 o 12:25  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.